Beauty Laser vyhlazující vrásky

Beauty Laser je přístroj, který používá viditelné červené a neviditelné infračervené laserové světlo. Ty podle množství uskutečněných výzkumů stimulují buňky pokožky a jsou používány na celém světě při odstraňování vrásek hlavně kolem očí.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Beauty Laser je přístroj, který používá viditelné červené a neviditelné infračervené laserové světlo, které podle množství uskutečněných výzkumů stimulují buňky pokožky a jsou používány na celém světě při odstraňování vrásek hlavně kolem očí. Beauty Laser byl vyvinut pro domácí použití, ale díky jeho designu a výkonu je používán i v kosmetických salonech. Obsahuje až 8 červených laserových diod po obvodu a 4 infračervené laserové diody uprostřed hlavice.

Beauty Laser speciálně na odstraňování vrásek

Beauty Laser na vrásky vytváří stejné blahodárné vlnové délky, jako ty, které přicházejí ze slunce, ale bez UV paprsků. Taková kombinace vlnových délek stimuluje buněčnou produkci kolagenu v pokožce a tím dochází k výrazné redukci vrásek. Terapie Beauty Laserem je bezbolestná, pomáhá při stimulaci lidských přirozených procesů, k léčení poškozené a unavené pleti ovlivněné stárnutím vnějšími činiteli.

Na dosažení nejlepších výsledků při odstraňování vrásek používejte Beauty Laser dvakrát týdně po dobu čtyř týdnů. Každou oblast ošetřujte deset minut.

Beauty Laser na vrásky - funkce

Účinky červeného laseru 660nm a infračerveného 780nm jsou dobře známy. Nastává přírůstek energie tedy ATP, mikrocirkulace krve se zlepšuje, zmenšují se póry, zlepšuje se syntéza kolagenu, polymerizuje kyselina hyaluronová aplikovaná zvenčí.

Je to laser velmi vhodný pro větší plochy a proto na ošetření pleti v souvislosti s krásou, vráskami, stárnutím, relaxací, po popálení či sluncem nebo ohněm

Tento laser na vrásky představuje efektivní přiblížení ke kvalitním profesionálním laserům.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.