Biolampa s polarizací světla ve třech rovinách

Biolampa BIOgene je nejpokročilejší biolampa s polarizací světla ve třech rovinách.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Biolampa
Biolampa Stimlight II na akné
Donedávna byla léčba světlem doménou specializovaných lékařských ambulancí a kosmetických salonů. Dnes již můžete využívat sílu světla i doma.

Biolampa Stimlight prošla dlouhým vývojem. Od jednoduchého LED zařízení až po přístroj s výrobou polarizovaného světla v 4 barvách, díky čemuž má široký rozsah použití.více informací
2 379 Kč

Biolampa BIOGENE

Vzájemná kombinace monochromatickosti světla a jeho polarizace dělá z toho přístroje vlastně velkou biolampu, která vyvolává ještě účinnější efekty trojsměrnou polarizací, a proto se může přístroj používat na kosmetické aplikace a zlepšení stavu pleti, ale také k nastartování samoléčících sil organismu jako: normalizace imunity, zlepšení mikrocirkulace krve v ošetřovaných oblastech zlepšení a urychlení hojení ošetřovaných ran...

Jak fungují světla v nové rozšířené biolampe s polarizací světla ve třech rovinách a reflexí s designem v tvare U?

Biolampa v medicíně

Modré světlo: aktivuje zinek, snižuje cholesterol, pomáhá při léčbě zánětů.
Červené světlo: zlepšuje mikrocirkulaci v ranách a napomáhá lepšímu hojení ran a menších jizviček.
Zelené světlo / žluté světlo: pomáhá při onemocněních nervového systému.

Biolampa v kosmetice

Modré světlo: pronikající do 0,5 mm pleť uklidní. Vhodné pro pleť, která je citlivá, mastná a problémová. Léčba akné.
Červené světlo: pronikající 8 do 10 mm je vhodné pro všechny typy pleti, zvyšuje se cirkulace v dané oblasti, tvorba kolagenu, redukce vrásek, pleť se vypne a zjemní.
Zelené světlo / žluté světlo: vhodné pro smíšenou pleť. Působí na pleť hojivě a relaxačně.

Která fototerapie je nejúčinnější?

Víme, že nejvyšší účinek má laserové světlo, zejména pokud jde o vnitřek těla. Vlastnosti jako soudržnost, mohochromatičnosť a polarizace a schopnost interference je něco, co je nejefektivnější. BIOquant se vyznačuje laserovým světlem s vynikající schopností rušení. Právě proto je například BIOquant jedinečný a nejefektivnější na ozařování krve přes nosní dutinu a zabírá na více než 130 diagnóz.

Co se tedy nejvíce hodí na ozařování pokožky a velkých ploch?

Na povrchové aplikace pro ozařování pokožky je použití LED diod nejlepším řešením v poměru cena - výkon. Oproti laseru schopnému ozářit stejnou plochu a při dostatečném výkonu se dosahuje i nápravného efektu na pokožce.

Jaké LED diody má přístroj BIOGENE?

Jsou to diody z nejnovějšího výzkumu a srovnatelné svými vlastnostmi s NASA diodami. NASA diody mají šířku pásma 25nm, BIOgene mají šířku pásma 10nm.
Tento efekt se zvyšuje vysokou kvalitou gene LED diod a dosažením velmi úzkého rozsahu vlnových délek 5nm, což jsou opravdu LED diody se špičkovými parametry.
Jednoduše řečeno, LED diody při dostatečné intenzitě jsou na kosmetické aplikace cenově nejvýhodnějším řešením pro ozařování velkých ploch pokožky.

Na jaké aplikace je přístroj BIOGENE vhodný?

LED diodové světlo se používá k urychlení produkce kolagenu a elastinu v pokožce. Jde o bio-chemickou reakci. Při aplikaci hyaluronové gelu právě světlo způsobuje, že vytvoří v hloubce pokožky perzistentní struktury a tím se jeho účinek stává mnohem trvalejším.

Dále vyvolává následující vlivy:

Biolampa s polarizací ve třech rovinách (velká)

pro domácí a profesionální použití.
3 vlnové délky (modrá, červená, zelená) se zrcadlovými deskami dělají poměr osvětlení o 130% efektivnější. Tvar U umožňuje lepší odraz světla na pokožku a zpět, jedním osvětlením osvětlíte celý obličej nebo jinou část těla.
420 vysoce svítících LED diod.
Vhodná na léčbu akné, diabetických ran, bolestí kloubů, zánětů, nervových onemocnění,

Musíme konstatovat, že biolampa BIOgene je výjimečný přístroj, protože jeho tvůrce využitím zrcadlových ploch vytvořil přístroj, který předčí všechny LED systémy bez těchto ploch. Tato trojsměrná polarizace je vynikající a polarizace je jeden z faktorů, který odlišuje světla kvalitativní mezi sebou.

Modré světlo 400 až 500nm zlepšuje syntézu ATP, reguluje pohyb hořčíku a zinku v buňkách. Zvyšuje počet leukocytů hlavně granulocytů, aktivuje vitamin C, uvolňuje endorfiny. Zvyšuje obsah krevních proteinů, a snižuje viskozitu krve. Snižuje cholesterol, triglyceridy a lipoproteiny. Snižuje bilirubin. Dezinfikuje, zabíjí bakterie přes jejich porfyrinů, proto je účinné na akné baktérie. Zvyšuje redox aktivitu mědi, zinku a magnézia.
Zelené světlo 500-560nm reguluje metabolismus purinů, zvyšuje leukocyty hlavně monocyty a granulocyty, aktivuje vitamin C. Puriny souvisejí s kyselinou močovou.
Žluté 560-590nm zvyšuje pohyb zinku a mědi v buňkách. Zvyšuje počet bazifilných a eosinofilných leukocytů. Zinek a měď jsou součástí důležitých enzymů hlavně antioxidačního systému, tedy bojují s předčasným stárnutím.
Oranžové 590 - 620nm zvyšuje syntézu ATP, reguluje pohyb mědi zinku a hořčíku v buňkách, zvyšuje počet leukocytů a adhezi proteinů k buněčným membránám. Takto mají buňky dostatek proteinů.
Červené 620-760 nm chrání uvolňování histaminu z mastocytových buněk. Zvyšuje syntézu ATP, reguluje zinek měď vápník, mangan a hořčík v buňkách. Zvyšuje počet leukocytů hlavně granulocytů, hlavně vitamin C, uvolňuje endorfiny a encefalíny. Zvyšuje obsah dopaminu a kortizonu, brání nežádoucímu účinku volných radikálů, zvyšuje adhezi proteinů k buněčným membránám. Reguluje produkci acetylcholinesterázy, snižuje produkci myeloperoxidázy, depolarizují aktivně nervová zakončení. Zvyšuje aktivitu SOD a dalších enzymů. Zvyšuje se počet fibroplastických buněk zodpovědných za produkci kolagenu.

Celá řada efektů se váže na uvolňování látek z krevních buněk což doprovází samoléčící schopnosti každé lidské buňky v rámci perfektně fungujícího systému lidského těla i vnitřní struktury buněk samotných.

Diskuse

Anna: Jaká je hustota energie lampy BIOGEN(mW/cm2)? Jaký je rozsah jejích vlnových délek? Jaka je její světelná energie(J/cm2)? Jak hluboko pronika do těla? Děkuji. A.

reaguj

ila: Mám zájem o lampu biogene která je teď nedostupna

reaguj

ila: Mám zájem o lampu biogene která je teď nedostupna

dixo.cz: Dobrý den, bohužel tato biolampa v nabídce už asi nebude. Přejeme hezký den.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.