BIOquant

Chcete být zdravější? Výkonnější? Pomaleji stárnout? Cítit se lépe? Pokud jste si odpověděli ano, BIOquant je určen právě vám.
Už jste prodělali srdeční infarkt? Mozkovou příhodu? Máte cukrovku v pokročilém stadiu? BIOquant je účinná alternativa


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

 

Pokud se stravujete nezdravě a váš organismus obsahuje větší množství tuků, nebo špatného cholesterolu BIOquant vám může pomoci v prevenci proti infartku, cukrovce (Jak zvládá BIOquant cukrovku) a dalším nemocem či diagnózám.

BIOquant ovlivňuje krev

BIOquant působí zejména na krev, zlepšuje ji a zároveň zkvalitňuje, tím pozitivně ovlivňuje všechny orgány v těle a díky tomu lépe okysličuje svaly a mozek, čili lepší pohyb, myšlení a zdravé tělo vám může zabezpečit BIOquant.

BIOquant, laserová terapie pro domácí použití. Dopřejte si laserovou terapii z pohodlí domova metodou, kterou jste doposud mohli vidět pouze v luxusních nemocnicích. Vaše tělo bude díky BIOquantu zdravější a výkonější, protože zdravá krev lépe zásobuje orgány a svaly kyslíkem a jinými potřebnými látkami.

BIOquant, laser na ozařování krve

Neradi čtete dlouhé texty? Prohlédněte si video o BIOquantu, kde se dozvíte jak funguje a proč je natolik úspěšný. BIOquant může pomoct i vám, proto neztrácejte čas a dopřejte si plnohodnotný a zdravý život. Bioquant videoprezentace

Krev před použitím BIOquantu

Krev po použití BIOquantu

Proč je BIOquant král mezi lasery na ozařování krve přes nosní dutinu?

Už jste prodělal(a) srdeční infarkt? Mozkovou příhodu? Máte cukrovku v pokročilém stádiu? Tak potom je BIOquant účinná alternativa bez vedlejších účinků.

Ředí krev, snižuje tuky a cholesterol, upravuje krevní tlak, normalizuje imunitu, dodává energii, zvyšuje sílu, výkonnost a vytrvalost. Proto je to jedna z nejlepších zbraní proti civilizačním chorobám současného světa.

BIOquant - unikátní laserový přístroj

Výzkumy trvají již více než 30 let a BIOquant představuje unikátní přístroj kombinující vysokou účinnost laserového ozařování krve s jednoduchostí metody intranasální aplikace s nejvyšší možnou účinností. Je založeno na laserovém světle, které ozařuje nosní dutinu, lečební oblast a nervová zakončení v této oblasti.

Jaký je mechanismus účinku a jaká je jeho účinnost, se podrobně dozvíte v našem centru, kde Vám rádi předvedeme výrobek i s možností zkontrolování účinku BIOquantu pod mikroskopem na kapce Vaší krve.

Certifikát MED / CERT dostal BIOquant po dvouletých testech v Německu, které dokazují léčebné účinky na zdraví člověka. Státní ústav pro kontrolu léčiv zaregistroval BIOquant jako zdravotnický prostředek pro celou EU. Na základě ověřených účinků jsme požádali o patentovou ochranu, jakož i ochranu obchodní značky.

Bioquant je určen pro celou rodinu, pro zdravé i nemocné, mladé i staré. Doporučujeme ho každému pro lepší a kvalitnější život, vhodný pro domácí použití, jakož i použití v nemocnicích a léčebných centrech. BIOquant je registrované léčebné zařízení podle příslušných norem.

BIOquant na zkoušku

Pokud si chcete BIOquant vyzkoušet, rádi vám ho předvedeme a uděláme vám analýzu krve v našem Bioquant - centru. Také rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně Bioquantu a tomu jak vám může BIOquant pomoci. bioquant@dixo.cz

BIOquant články

Bioquant e-mail

Více informací o BIOquantu vám poskytneme na požádání na emailu dixo@dixo.cz.

Reference


Anon
Moje děti trpěly na alergie již dlouhá léta. Nejnaléhavější to bylo na jaře, kdy někdy nemohly jít ani na hřiště a musely zůstat v posteli. Co jim dělali testy, trpěly na více než 90 % alergií. Už půl roku používají BIOquant. Tento rok se jim neobjevil ani náznak alergie.

Jiři, hokejista Praha
Používám bioquant již 2 měsíce, na ledě se cítím lépe a moje fyzička se zvedla minimálně o 30%, i po tréninku cítím menší únavu a rchlejšie se dávám dohromady. Bioquant doporučuji všem sportovcům.


Další reference

Diskuse

evina: Kde si mohu koupit svorky na Bioquant na přichytnutí do nosu Už žádné nemám Děkuji za odpověd Šk

dixo.cz: Dobrý den, kontaktujte nás prosím na email dixo@dixo.cz. Děkujeme

reaguj

jitkaharudova: Dobrý den,otec 72 let má nízkou saturaci krve má kyslík.Bohuzel mu zjistili rrakovinu

reaguj

jitkaharudova: Dobrý den.Otec 72 let byl ještě před měsícem aktivní, pracující.Bohuzel měl zápal plic a zjistili mu rakovinu plic. Má nízkou saturaci krve a proto nemůžeme léčit rakovinu. Nyní má oxigenerátor, pomůže váš přístroj zvisit saturaci aby mohl podstoupit chemoterapii? Děkuji Harudová

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.