Diskuse - galvanická žehlička biowave

Dosáhněte své sny o krásné pokožce bez bolesti! Fotonová, galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Biowave proti vráskám 5 v 1 s BIOWAVE technologií. Díky galvanické žehličce Biowave si můžete naplno užít profesionálně, klinické a estetické ošetření pokožky u Vás doma.

Galvanická žehlička Biowave

Gabina: Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak je to s těmi kladnými a zápornými proudy. Opravdu pro čištění je a pro výživu - ? Většinou to bývá obráceně... Předem děkuji za odpověď. Gábina

dixo.cz: Dobrý den, ano určitě je to tak. Příručka, kterou jste k žehličce dostali je shodná s originální příručkou od výrobce, kde je to uvedeno. Dlouho se vedly debaty o tom co je správné, ale mohu Vás ubezpečit, že pokud se budete držet pokynů v příručce, tak výsledky na vaší pleti Vás přesvědčí :).

Zuzana Gogelová: Fobrý den, koupila jsme si u Vás tuto žehličku a k tomu přípravky Ryor-určené pod galvanickou žehličku.V návodu na použití to mají přesně naopak (-) pro čištění a (+) pro vyživení. Neudělám chybu, když budu postupovat naopak, podle návodu na žehličce? zakoupilas jsme si také u vás krém Hyaluron- DEVEE, ten tedy aplikuji s (-)proudy? děkuji za rekaci Zuzana

dixo.cz: Dobrý den, pokud je to u toho gelu uvedeno opačně, postupujte podle návodu přibaleném u gelu. Je podstatné hlavně to, abyste nejdříve při čištění nabili pleť jedním pólem (záporný) a potom při nanášení gelu druhým pólem (kladný). Přejeme hezký den.

JindřiškaVaňková: Dobrý den,přemýšlim o koupy žehličky Biowave. Je mi 46 let a začínají mi hlubší rýhy a vrásky okolo rtů.Je možné ošetřovat touto žehličkou také krk a děkolt? Popřípadě jakou žehličku by jste mi doporučili?také se mi dělají černé tečky a pleť je spíš masnější. Moc děkuji za radu

reaguj

Milan: prosím o zaslání návodu k použití Galvanická žehlička Biowave na mou e-mailovou adresu. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, návod v českém jazyce jsme zaslali na Vaši e-mailovou adresu. Přejeme příjemný den.

lojanovaluba: dnes mi prišla žehlička a faktura až o 5 dni ale ja chcem použivať hneď. prisim zašlite mi okamžite navod

dixo.cz: Dobrý den, zašlete nám prosím email s číslem Vaší objednávky. Děkujeme

martika14: Prosím o zaslání návodu jak žehličku správně použít bohužel ho nemám děkuji

dixo.cz: Dobrý den, elektronický návod si můžete stáhnout na stránce: https://www.dixo.cz/manual/ nebo nám napište na dixo@dixo.cz :) přejeme hezký den.

reaguj

Lenka: Dobrý den, dostala jsem k narozeninám galvanickou žehličku na pleť Biowave 5v1 a Slimming Skincare 6v1 na tvarování těla. Bohužel nejsou přiloženy návody k použití v českém jazyce. Proto se na vás obracím s prosbou , zda by jste mi nemohli zaslat tyto návody nebo poradit jak správně používat tyto přístroje. Také bych se chtěla zeptat jaké gely používat pro správný efekt na obličej i na tělo a zda jsou takové výrobky k dostání v drogeriích nebo je třeba si je objednat z internetu. Je mi 34 let. Mám začínající vrásky kolem očí a na čele. Také mám trochu problém s akné. Co se týče přístroje na tělo, jedná se mi o celulitidu a usazující se tuk v problémových partiích břicho, stehna, hýždě.Předem děkuji za radu a přeji hezký den.

dixo.cz: Dobrý den, o návody prosím požádejte na adrese dixo@dixo.sk. Pro odstranění celulitidy doporučujeme používat gely proti celulitidě. Výborné zkušenosti máme s ACG gelem proti celulitidě. Při nanesení větší vrtvy může mírně pálit. Na zpevnění pokožky a vyhlazení vrásek doporučujeme používat gely s kyselinou hyaluronovou. V případě akné doporučujeme zejména světelnou terapii - modré a červené světlo. Bližší informace o ošetřování pleti naleznete zde: http://www.dixo.cz/jak-spravne-pecovat-o-plet-se-zehlickou-na-plet/ Informrácie o přístroji Slimming Skincare zde: http://www.dixo.cz/slimming-skincare-6v1-navod-k-pouziti/ Přejeme příjemný den. dixo.cz

reaguj

Anna: Dobrý den,objednala jsem si tuhle žehličku,ale když jsem chtěla vyzkoušet její funkčnost jak uvádíte v manuálu,tak jsem zjistila že asi nefunguje ultrazvuk,když jsem ho zapla a dala kapičku vody tak se neodpařovala a ani ta hlavice nehřeje,nevím jestli dělám něco špatně nebo ji mám vrátit děkuji za radu. Přeji hezký den

dixo.cz: Dobrý den, nejprve vyzkoušejte žehličku zcela nabít. Zapněte ultrazvuk na nejvyšší stupeň a kápněte na hlavici vodu. Ujistěte se podle manuálu, zda jste ultrazvuk správně zapnuli. Pokud Vám ani v tomto případě žehlička na pleť nebude fungovat, kontaktujte nás na e-mailem nebo telefonicky. Přejeme příjemný den.

reaguj

Hana: Dobrý den, dostala jsem tuto galvanickou žehličku (Biowave) k narozeninám. Bohužel v ní chybí český manuál. Bylo by možné mi český manuál zaslat na emailovou adresu? Velmi děkuji. Hezký den!

dixo.cz: Dobrý den, o manuál k žehličce prosím požádejte e-mailem na adresu: dixo@dixo.cz. Přejeme příjemný den.

reaguj

Sonik: Dobrý den, je tato žehlička kompaktibilní s gely, u kterých je jako první krok použití čistícího gelu s mínusovou polaritou (a druhý krok vyživení s plusovou polaritou? U této žehličky je postup opačný - plusová polarita v první fázi na vyčištění a mínusová na výživu. Lze toto spolu použít? Eventuelně v jaké tedy kombinaci? Zdravím a děkuji za radu.

dixo.cz: Dobrý den, u kosmetických přípravků je nejdůležitější, aby byly vodivé a čím vyšší množství výživných látek obsahují, tím lépe. Kladné i záporné ionty jsou produkovány součastně, akorát si vybíráte, které mají převládat. Při průchodu pokožkou se ionty mění. Jinou polaritu má iont při vstupu do pokožky a jinou při výstupu, a proto žehličky od různých výrobců mají různé označení kladných a záporných iontů. Pokud se budete držet našeho návodu k použití, požadované výsledky se určitě dostaví. Přejeme příjemný den.

reaguj

kristi: chtěla bych se zeptat po pár použíti mi nejde proto no ve světlo drkuji

dixo.cz: Dobrý den, prosím, napište nám na e-mail dixo@dixo.cz bližší problém se žehličkou. Přejeme příjemný den.

reaguj

kristi: reklamace proběhla rychle výrobek vyměnili za nový takže sem spokojena dekuji

dixo.cz: :) Ďekujeme

reaguj

Marta: Když si nasadím brýle, nic nevidím a neovládám přístroj. Je to vhodné pro laika?

dixo.cz: Brýle se používat pouze spolu ze světelnou terapii kolem očí, jinak jejich použití není potrebné, no budte opatrná při světelné terapii.

reaguj

Monika: Dobrý den, objednala jsem si tuto galvanickou žehličku. Zajímá mě, jestli mi přijde manuál v češtině. A pokud ne, jestli je někde ke stažení. Děkuji!

dixo.cz: Dobrý den, manuál v českém jazyce Vám pošleme na e-mailovou adresu. Přejeme hezký den

reaguj

kristi: Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se může používat,když je zapojena do nabíječky Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, galvanická žehlička BIOwave se dá používat i během nabíjení, ale můžete tím výrazně snížit životnost baterie. Přejeme příjemný den.

reaguj

ebrd: Dobrý den, ráda bych věděla, jestli galavanická žehlička Biowave je jediná z vašich nabízených, která má kladné a záporné elektrody. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, kladné a záporné ionty má i žehlička Razzy 3v1, Profi 3v1 a Slimming Skincare 6v1, který je ale určen na tělo. Přejeme příjemný den.

reaguj

Jitka: Dobrý den, mám zájem koupit galvanickou žehličku a láká mě ultrazvukový přístroj na zaštíhlení....Zvládne to všechno Biowawe 5 v 1, nebo mi raději doporučíte koupit dva výrobky určené na daný problém? Ještě se špatně orientuji v nabídce gelů...které všechny potřebuji v případě koupě Biowawe 5 v 1 ?

dixo.cz: Dobrý den, pokud chcete přístroj na zeštíhlení, tak doporučujeme Slimming Skincare 6v1, pokud hledáte přístroj na obličej tak BIOwave 5v1 nebo jinou žehličku určenou na obličej. Hlavice přístroje Slimming Skincare 6v1 není uzpůsobena na ošetřování vrásek na obličeji, například kolem očí. Co se týče gelů, ultrazvukový gel je nejlepší na udržování vlhké pokožky, aby se žehlička během ošetření po pokožce klouzala. Další gely závisí na použití, tedy na zeštíhlení postavy doporučujeme zeštíhlující gel ... V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na dixo@dixo.sk nebo dixo@dixo.cz. Přejeme příjemný den.

reaguj

Ivett: Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když ošetřuji žehličkou někoho jiného a je zapnutá fotonová terapie,zda je nutné mít také brýle ,nebo jen ten co je ošetřován.Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, ochranné brýle musí mít ten, koho ošetřujete hlavně když procházíte po pokožce kolem očí, kde může dochází k přímému osvětlování očí. Přejeme příjemný den.

reaguj

Eviku: Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či galvanická žehlička Biowave pri žehlení pleti skutočne aj hreje, alebo nie. Pýtam sa preto, že na moje vrásky dosiaľ najlepšie u kozmetičky zaberala rádiofrekvencia, teda teplota ktorou sa pracovalo. Galvanická žehlička je myslím výborná vec, ktorá by možno pracovala s podobným účinkom. Ďakujem vopred za odpoveď.

dixo.cz: Dobrý den, žehlička Biowave využívá ultrazvukovou terapii, která může stimulovat a přizpůsobit cytomembrány, zvýšit propustnost pokožky, teplotním, psychickým a chemickým efektem zvýšení teplotu v hlubších částech pokožky o 0.5-1°C, podporuje lepší vstřebávání výživy do pokožky, zrychluje metabolismus a může posílit a regenerovat průběh tkáně. Pro rádiofrekvenční terapii doporučujeme přístroj Dixo Beauty Device. Přejeme příjemný den.

reaguj

Eviku: Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je možné po absolvovaní invazívneho zásahu ako je lokálny vpich. kyseliny hylauronová, či je možné potom používať galvanickú žehličku /ešte som žiaden takýto zásah neabsolvovala, preto sa pýtam/. Ďakujem vopred.

dixo.cz: Dobrý den, po invazivním ošetření pokožky musíte počkat několik měsíců, doporučuje se 6, dokud můžete začít používat žehličku na pleť pravidelně. Přeji hezký den.

reaguj

Anna: Dobry den. Chtela bych se prosim zeptat jestli je mozne pouzivat k pristroji biowave 5v1 vely od spol. ryor?a pripadne jake gely? Zajimalo by me twke jestli ozarovani paprsky ma dopad na zdravi? Dekuji a dekuji moc

dixo.cz: Dobrý den, k žehličce Biowave je možné používat i vodivé gely Ryor, případně gely Devee, které máme v naší nabídce. Při dodržování doporučených postupů a doby ošetřování (10-15 minut) nemá ozařování žádný negativní dopad na organizmus. Přejeme příjemný den.

reaguj

Monika Korbičková: Tato žehlička se používá třikrát denně?Jak píšete v popisu.

dixo.cz: Dobrý den, omlouváme se za chybu. Používání přístroje v prvních 6 - 8 týdnech doporučujeme třikrát týdně, pak stačí ošetření 2x týdně. Přejeme příjemný den.

reaguj

petra: Dobrý den, nepůsobí záření galvanické žehličky podobně jako sluneční, respektive takové, jaké je v soláriích? Nemá škodlivý dopad na pleť v podobě UV záření nebo obdobné? Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, světla mají upravenou vlnovou délku tak aby příznivě ovplinovali pokožku.

reaguj

aknel: Dobrý den, mohu se zeptat k čemu jsou ty polštářky? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, polštářky slouží k odstranění zbytků gelu ze žehličky. Přejeme hezký den

reaguj

deilailae: Dobrý den, chci si pořídit žehličku Biowave. Je mi 28, mám mastnou pleť, lehčí akné, mírně rozšířené póry a pigmentové skvrny - těch se chci zbavit především. Je pro mě Biowave vhodná? Dále prosím o upřesnění použití gelů. Mohu kombinovat vodivý gel s např. depigmentačním krémem Ryor? Nikde jsem nenašla vodivý gel přímo na pigm.skvrny (pokud vůbec existuje..můžete nějaký doporučit?). A je nutné používat i čistící gel a vyživující gel nebo stačí ten vodivý? Moc se v tom zatím neorientuji. Předem děkuji za odpověď, hezký den

dixo.cz: Dobrý den, na pigmentové skvrny můžete použít i krém od Ryor, ideální je však gel nebo sérum v kombinaci s gelem. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit Retinol sérum: https://www.dixo.cz/retinol-serum-na-pigmentove-skvrny/ Gel na čištění Vám dopomůže k lepším výsledkům a doporučujeme ho při více znečištěné pleti, jinak stačí používat i ultrazvukový gel. Do pozornosti dáváme následující článek: https://www.dixo.cz/jak-spravne-pecovat-o-plet-se-zehlickou-na-plet/. Přejeme hezký den

deilailae: Dobry den, dekuji za rady, jeste se chci zeptat zda je vhodne pouziti zehlicky na pigment v lete? Dekuji

dixo.cz: Dobrý den, ideální čas na odstraňování pigmentových skvrn je v zimě, kdy je pokožka nejméně vystavována sluníčku. Přejeme hezký den.

reaguj

Hana: Dobrý den, nemohu se rozhodnout mezi nákupem Biowave a Dixo Beuty. Nemám problematickou pleť, ale je mi 47 let a pleť už začíná být povadlejší, kontury obličeje, vráska u úst a hlavně i díky hubnutí povolená pleť na krku přímo pod bradou. Jaký typ byste mi spíše doporučili? Děkuji,

dixo.cz: Dobrý den, pokud nemáte problémy s pletí a trápí Vás zejména ochablé kontury obličeje a povedlá pleť, doporučujeme prístoroj Dixo Beauty Device. Tento přístroj, ve srovnání s galvanickou žehličkou, je určen zejména na kontury obličeje, hlavně co se týče povolené pokožky na obličeji a dekoltu. Nezapomeňte pak ani na účinné gely / krémy na zpevnění pleti a vyhlazení vrásek. Přejeme příjemný den.

reaguj

lenicka: dobrý dem,chtěla bych se zeptat,jestli žehlička dokáže zesvětlit i pigmentové skvrny,které jsou hlouběji pod povrchem kůže. děkuji

reaguj

sinilova: Dobry den, rada bych koupila galvanickou zehlicku na vrasky, cerne tecky a kruhy pod oci, je mi 36let a chci vedet jestli mam si koupit Biowave nebo Dixo Beauty Device? Vcim je rozdil? Muze se to pouzivat i na problemne partii proti celuletide? Dekuj a preji krasny den

dixo.cz: Dobrý den, přístroj Dixo Beauty Device je určen zejména na ochablé kontury obličeje, hlavně co se týče povolené pokožky na obličeji, krku a dekoltu. Žehlička Biowave 5v1 řeší i problematickou pleť, pigmentové skvrny a vrásky. Na celulitidu doporučujeme používat přístroj Slimming Skincare. Přejeme hezký den.

reaguj

jirina117: Dobrý den Galvanická žehlička Biowave je určen i na ruce a břicho. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, žehlička je určena především k ošetřování oblastí obličeje, krku a dekoltu, ale také je možné ji používat i na ruce a oblast břicha. Hezký den

reaguj

olah: Dobrý den,měla bych zajem,o g,,,,,žehličky. Mám hyper pigmentaci,,,,takže zesvětlení skvrn,a rozjasneni pokožky,na tváři, odstranění vrásek,a fting. Prosím,o více info. Děkuji. S pozdravem,Eva Olejnikova

dixo.cz: Dobrý den, doporučujeme přečíst článek: https://www.dixo.cz/jak-odstranit-pigmentove-skvrny/. Tento problém vyřeší přístroj Biowave, přip. Razzy + Retinol sérum na pigmentové skvrny. Přejeme hezký den

reaguj

svetsoma: Dobrý den, co ,prosím,dělám špatně,že se mi žehlička během používání po chvilce vypíná?Nemyslím funkci,,foton",kde lze přednastavit čas. Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, žehlička pravděpodobně není plně nabitá, nechte ji alespoň 3 hodiny nabíjet. Hezký den

reaguj

janka23: Dobrý deň,aký je presný postup keď ošetrujem galvanickou žehličkou inú osobu?

dixo.cz: Dobrý deň, postup je rovnaký, akurát je potrebné uzavrieť obvod - to znamená, že osoba, ktorá drží v rukách žehličku, sa musí jednou rukou dotýkať kovových pásikov a druhou rukou osoby, ktorej pleť ošetruje, tým sa obvod uzatvorí. Platí to len pri galavanickej terapii. Prajeme pekný deň

reaguj

svetsoma: Dobrý den, mám zakoupené gely pod galvanickou žehličku -Ryor 1.čistící gel pod galvanickou žehličku a Ryor 2.vyživující gel.Není na nich ale určena polarita.Mohu je používat s tím,že budu respektovat návod na používání galvanické žehličky? Myslím tím nastavení polarity. Děkuji,přeji hezký den

dixo.cz: Dobrý den, pokud to není v manuálu u gelu uvedeno, postupujte podle návodu u žehličky. Podstatné je, abyste nejdříve při čištění nabily pleť jedním pólem a pak při vyživení druhým pólem. Přejeme příjemný den

reaguj

spanhelovaalenka: Mám dotaz je tento přístroj vhodný k profesionálnímu využití do kosmetického salónu?

dixo.cz: Dobrý den, ano, přístroj lze používat i v kosmetickém salonu. Hezký den

reaguj

richtrova: Dobrý den, jakou sílu ma ultrazvuk ? Dekuji

dixo.cz: Dobrý den, ultrazvuk má sílu 3MHz. Hezký den

reaguj

janka23: Dobry den, mam 36 rokov, trapi ma strata pevnosti pleti, ochabovanie, rozsirene cievky v okoli nosa, rozsirene pory a vrasky na čele a v okoli oči. Ktoru zehlicku by ste mi odporucili? Beauty device alebo radsej biowave? Este ma zaujima ci mozem tieto zehlicky pouzivat po aplikacii botoxu. Dakujem

dixo.cz: Dobrý den, pokud nemáte problémy s pletí (černé tečky, akné, otoky kolem očí..) a trápí Vás zejména ochablé kontury obličeje a povadlá pleť, doporučujeme přístroj Dixo Beauty Device. Žehličky lze používat i po aplikaci botoxu. Přejeme hezký den

janka23: Dobry den, dakujem za odpoved. Este by ma zaujimLo ci sa zehlickou Dixo beauty daju osetrovat aj vrasky okolo oci. Dakujdm

dixo.cz: Dobrý den, ano, přístroj Dixo Beauty Device lze používat i na ošetřování vrásek kolem očí. Pokud pro ošetřování očního okolí zvolíte světelnou terapii, je třeba vždy použít přiložené brýle. Přejeme hezký den

reaguj

alena: dobrý den, mám zájem o zaslání návodu k uvedenému výrobku.Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, napište nám prosím email na dixo@dixo.cz i s číslem Vaší objednávky. Děkujeme.

reaguj

martinkova: Dobrý den, chci se zeptat jestli je ve Vaší nabídce galvanická zehlicka vhoda jak pro ošetření obliceje, tak i těla. Předem děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, pro ošetřování obličeje jsou vhodné žehličky s menší hlavicí - doporučujeme Razzy nebo Biowave. Pro ošetření těla doporučujeme používat přístroj Slimming Skincare, který má větší hlavici, ale je možné jej používat i na obličej. Přejeme hezký den

reaguj

katka: Dobry den, je možne použivať galvanicku žehličku aj na ošetrenie krku?

dixo.cz: Dobrý den, ano, žehličku můžete používat i na ošetřování krku a dekoltu. Hezký den

reaguj

blancapb: Dobrý den, ráda bych zakoupila galvanickou žehličku BioWave a prosím o radu s tím, jaké produkty (gel nebo krém) je potřeba k rádnému použití a hlavně účinku zakoupit? Předem děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, pokud chcete řešit vrásky, doporučujeme zakoupit Devee Hyaloron gel. Pokud chcete redukovat pigmentové skvrny, pak Devee Retinol sérum . Jinak stačí používat ultrazvukový gel. Přejeme hezký den

reaguj

kauckam: Dobry den. Zakoupila jsem si u vas galvanickou zehlicku a rada bych se vas zeptala na par otazek. Zda pri pouziti modreho svetla je nutne pouzit i gel nebo zda se "zehli" na sucho, zda muzu po pouziti modreho svetla ihned orepnout na svetlo cervene nebo musi byt mezi osetrenimi nejaka pauza. Dale by me zajimalo, zda je pri kazdem osetreni touto zehlickou nutne pouzivat oba gely - jak cistici, tak zaverecnou peci nebo staci jen zvlhcujici roztok. Dekuji mockrat za odpoved.

dixo.cz: Dobrý den, pokud používáte jen fotonovou funkci - samostatně, není vůbec nutné používat gel, jelikož hlavice přístroje není v kontaktu s pokožkou. Světlo můžete střídat podle potřeby. Doporučujeme přečíst článek: https://www.dixo.cz/jak-spravne-pecovat-o-plet-se-zehlickou-na-plet/

reaguj

anom: Dobrý den, prosím o informaci kdo je výrobcem galv. žehličky BIOWAVE a jestli bylo k výrobku vydáno EU prohlášení o shodě. Předem děkuji. Trávničková

dixo.cz: Dobrý den, žehlička je vyrobena v Číně na americký patent. Prohlášení o shodě k produktu bylo vydáno a poskytujeme jej na vyžádání. Hezký den

reaguj

lubomir: Existuje na displeji nějaký znak, který signalizuje, jak je baterie nabitá?

dixo.cz: Dobrý den, pokud je baterie již vybitá, žehlička se vypíná a funkce jsou znatelně slabší, pak je nutné dát žehličku nabíjet (cca 3 hodiny). Po zapojení adaptéru do sítě, se na displeji zobrazí proces nabíjení, po plném nabití se žehlička sama vypne. Přejeme hezký den

reaguj

bosakovai: Dobry den, podle toho, co jsem si o galvanicke zehlicce precetla, nahradi prijemneji ucinek derma roller, chapu to spravne? Ivana

dixo.cz: Dobrý den, galvanická žehlička má více použití - od hloubkového čištění pleti až po redukci pigmentových skvrn. Derma roller se používá převážně na vrásky a vzhledem k tomu, že při používání pociťujete malé vpichy, je to trošku nepříjemnější v porovnání se žehličkou. Derma roller je účinný např. na starší jizvy i strie. Galvanická žehlička zlepšuje celkové zdraví pokožky, čistí pleť, odstraňuje vrásky, léčí akné, má v sobě tři světla fotonové funkce a na rozdíl od Derma rolleru, ji můžete použít i na ekzém nebo opar na rtu. Přejeme hezký den.

reaguj

havelkova: Dobry den, uvazuji o koupi zehlicky na oblicej bioware,je tato zehlicka vhodna i na atopicky ekzem a bylo by mozne mi zaslat na mail cesky manual ? Dekuji Petra H.

dixo.cz: Dobrý den, světelná terapie by měla pomoci, ale přímo na atopický ekzém bychom nedoporučili ostatní funkce používat. Napište nám prosím na dixo@dixo.cz, kde si přejete manuál zaslat. Děkujeme a přejeme hezký den.

havelkova: Jaka barva svetelne funkce na ekzem a mozno rovnou svitit nebo nejdrive vycisteni, vyziveni atd ... a jak dlouho svitit, s gelem nebo bez gelu ? Dekuji

dixo.cz: Dobrý den, na ekzém můžete používat červené světlo na regeneraci pleti a modré světlo má antibakteriální účinky :). Pokožku si před aplikací můžete vyčistit ale výživu a gely používat nemusíte ani během ošetření. Světla můžete používat samostatně jako biolampu :). Přejeme hezký den

reaguj

havelkova: Dobry den, zakoupila jsem zehlicku biowave a mam nekolik dotazu: muze se fotonove svetlo zapinat zaroven s vyzivenin pokozky, tj. ultrazvukem, galv. terapii nebo az nasledne samostatne. Jak dlouho ma priblizne trvat vyziveni pokozky a foton. funkce ? Jaky je postup, pokud potrebuji vyhladit jizvu na krku ? Mam pouzit pouze modre svetlo nebo tomu ma predchazet vycisteni pokozky, vyziveni a jak dlouho svitit na jizvu ? Musi se pri foton. funkci pouzivat gel a musim se dotykat hlavici pokozky ? A jeste, musi se k vyziveni pokozky pouzivat nejaky krem nebo je ucinnost i pokud pouziji ultra gel ? Neni k dispozici nejake video v cestine, kde by bylo nazorne videt, jak s zehlickou pracovat ? Dekuji za odpovedi Petra H.

dixo.cz: Dobrý den, 1. Fotonové světlo se může používat spolu i samostatně, akorát samostatně je to pohodlnější, nakolik když budete mít brýle, tak se Vám bude špatně dívat. 2. Pokožka před vyživením pleti má být vyčištěna - to místo i okolí, kde se jizva nachází. Na jizvy se používá červené světlo. Pokud používáte jen fotonové světlo, tak před tím nemusíte pokožku vyčistit, ale pokud používáte vyživení, tak je třeba pokožku nejprve vyčistit. Při jizvách je dobré, pokud pokožku vyčistíte, použijete kosmetiku s vitamínem E nebo kosmetiku na regeneraci pokožky a na pružnost pokožky - tím ji vyživíte a k tomu použijete červené světlo. Čas aplikace záleží na velikosti ošetřovaného místa - cca 7 až 10 minut. Při samostatné fotonové funkci se nemusí používat ultrazvukový gel, ale je dobré, pokud se používá vyživující krém s vitamíny a aktivními látkami. Kovová hlavice se při fotonové funkci nemusí dotýkat pokožky, ale čím blíže je světlo k pokožce, tím dochází k menším světelným ztrátám v okolí. 3. Je třeba používat kosmetiku s aktivními látkami, kterou si vyberete podle toho, jaký problém chcete odstranit. Nejlepší je používat kosmetiku typu sérum, která má nejvíce účinných látek. 4. Video bohužel nemáme k dispozici. Vše důležité je popsáno v návodu. Doporučujeme ještě přečíst následující článek: https://www.dixo.cz/jak-spravne-pecovat-o-plet-se-zehlickou-na-plet/ Přejeme hezký den.

reaguj

vamaru: Dobrý den ... měla bych zájem o tento výrobek. Je mi 55, pleť stárne a povoluje, i když se snažím žít zdravě, nekouřím, minimální alkohol, co to jde jsem na čerstvém vzduchu (velká zahrada a spousta práce ..). Chtěla bych doporučit kosmetické prostředky - gely nebo krémy, vhodné k tomuto přístroji, aby efekt byl co nejrychlejší a trvalý ... Děkuji předem. Marie V.

reaguj

evaholatova21: Dobrý den,prosím Vás můžete mi zdělit jaká galvanická žehlička je pro mě vhodná když trpím onemocněním SLE. Děkuji Vám za zprávu.Eva

dixo.cz: Dobrý den, v tomto případě určitě doporučujeme poradit se se svým ošetřujícím lékařem. Přejeme hezký den

reaguj

apishchita: Dobrý den, rada bych objednala Galvanickou žehličku Biowave. Jak to bude s tou baterie, když na skladě máte jenom model bez?....Dík.

dixo.cz: Dobrý den, průběžně aktualizujeme stav skladu (model s baterií nebo bez). Momentálně už pracujeme na novém produktovém listu, kde bude na výběr mezi přístrojem s baterií a bez baterie a oba typy přístrojů vždy na skladě. Přejeme příjemný den.

reaguj

zuzanabubu: Dobrý den, mohu použít pro ošetření galvanickou žehličkou BIOWAVE čistý colagenový gel?

dixo.cz: Dobrý den, ano můžete používat jakékoli přípravky na gelové bázi nebo séra, ideální jsou s vyšším obsahem aktivních látek. Nedoporučujeme používat krémy a oleje. Přejeme příjemný den.

reaguj

Jana Mašková: Dobrý den, prosím o radu jakou žehličku či produkt by si měla koupit dcera 23 let, která má pouze lehké akné (tak 2-3 pupínky běžně), ale chce jí požívat preventivně. A jakou byste doporučili mne - 49 let (lehké vrásky kolem očí a začínající pigmentové skvrny). Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, doporučujeme galvanickou žehličku BIOwave, která je vhodná na vrásky a snadno se ní dostanete na místa kolem očí, či nad horním rtem. Kombinace galvanické funkce a zeleného světla Vám pomůže na pigmentové skvrny. Samozřejmě, nemůžete zapomenout na kvalitní kosmetiku určenou na bělení pleti / vrásky s vitamíny a aktivními látkami, která je záklasom každého ošetření. Dcera na akné může zatím používat v tomto věku modré a červené světlo a režim na vyčištění pleti. Přejeme hezký den.

reaguj

janasvecova2: Dobrý den,bylo by možné prosím zaslat český návod ke galv.žehličce Biowave.Děkuji Jana Š.

dixo.cz: Dobrý den, samozřejmě. Prosím, napište nám na e-mail dixo@dixo.cz nebo si návod můžete stáhnout na adrese:https: //www.dixo.cz/manual/ Přejeme hezký den.

reaguj

michaelafrelich: Dá se prosim pouzit zehlicka Biowave na tělo-celulitidu? Dekuji

dixo.cz: Dobrý den, žehličky na tělo mají odlišnou intenzitu ultrazvuku jako žehličky určené k zpevnění pleti, jelikož žehlička na celulitidu musí rozbíjet tukové buňky a žehlička na obličej zpevňuje a podporuje buňky a tkáň :). Přejeme hezký den

reaguj

goliasova: dobrý den, mám dotaz ke galvanické žehličce Biowave, v popisu produktu máte upozornění, že nyní máte skladem pouze model s baterií, v jakém časovém horizontu budete mít na skladě model s baterií i možností napájení ze sítě (pokud tuto kombinaci nabízíte), děkuji za odpověď,

dixo.cz: Dobrý den, momentálně je skladem i přístroj s baterií. Žehličku na pleť s baterií lze používat i během nabíjení :). Přejeme příjemný den

reaguj

heslibusak: Dobrý den, zcela se mi vybila baterie a nelze již nabít. Je možné baterii zakoupit novou? Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, napište nám prosím na dixo@dixo.cz. Přejeme příjemný den

reaguj

Hedvikakrejcova: Dobrý den jake přípravky jsou nutne k tomu pouzivat.. dají se koupit i v drogerii? Četla jsem že nějaké gely kvůli vodivosti a k tomu mleko nebo krém? Děkuji Hedvika

dixo.cz: Dobrý den, s galvanickou žehličkou používejte gely nebo séra (ne krémy), které obsahují aktivní látky. Během ošetření používejte i ultrazvukový gel, který zajistí vodivost :). Krém doporučujeme použít až po ošetření. Přejeme příjemný den

reaguj

mich: Dobrý den, chtěla bych si koupit galvanickou žehličku na vybělení pleti(pihy), vyčištění a také na vrásky kolem úst a očí. Prosím jaký je rozdíl mezi Razy a Biowawe. Která je lepší? Dále zda stačí mít vodivý gel a pak nějaká séra jako kyselinu hyaluronovou, retinol atd a s vodivým gelem pak fungují všechny séra? Popřípadě jaké zvolit, abych si to koupila rovnou se žehličkou. Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, žehlička na pleť Razz 3v1 nemá zabudovanou baterii a dá se používat pouze po připojení do sítě. Žehlička na pleť BIOwave má navíc masážní funkci a funguje na BIOwave technologii což znamená, že má účinnější světelnou funkci. Stačí mít vodivý gel a séra s aktivními látkami. Nanesete nejprve sérum a potom ultrazvukový gel. Ultrazvukový gel dostanete jako dárek ke galvanické žehličce :). Přejeme příjemný den

reaguj

milka: Prosím o návod na zažehlování. Předem moc děkuji.

dixo.cz: Dobrý den, prosím, zašlete nám e-mail na dixo@dixo.cz. Děkujeme a přejeme příjemný den

reaguj

Radka Medveďová: Božena :jak nastavit žehličku pro snížení celulitidy a tvarování postavy?

dixo.cz: Dobrý den, žehlička na pleť BIOwave je určena k ošetřování obličeje. Přejeme příjemný den

reaguj

radka: Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto produktu, který má několik funkcí, ale po přečtení návodu nemám jasno. Domnívala jsem se, že ultrazvuk a galvanika jsou dvě rozdílné funkce, které fungují samostatně a každá s jiným účinkem. Dočetla jsem se však, že na čištění pleti se používá galvanika kladné ionty zároveň s ultrazvukem. Je to tedy jedna funkce a nelze je používat zvlášť? Ale na galvaniku se má použít čistící gel a na ultrazvuk gel vodivý- to mám nanést oba najednou? nebo je střídat? Nebo jeden na pleť a druhý na hlavici? A lze tedy zároveň při čištění zapnout i funkci biovave, nebo až po čištění zároveň se zápornými ionty a rovnou i jedno se světel? Prostě nevím jestli všech 5 funkcí používat samostatně , nebo lze 3funkce pus jedny z iontů zároveń. Díky za odpověd´. Radka

dixo.cz: Dobrý den Radka, každou funkci můžete používat samostatně nebo kombinovat a používat najednou. Například při funkci čištění můžete použít ultrazvuk, galvanickou funkci a modré světlo. Pokud máte citlivější pleť, můžete použít pouze ultrazvuk a modré světlo. :). Co se týče přípravků na čištění pleti můžete použít gel na čištění pleti a nemusíte používat ultrazvukový gel. Při výživě pleti se přípravky rychle vstřebají do pokožky, proto je třeba používat i ultrazvukový gel. Během celého ošetření musí být pokožka vlhká a hlavice žehličky na pleť po pokožce klouzat. Přejeme hezký den

reaguj

luciestrejcova: Dobrý den, prosím o zaslání návodu k použití na galvanickou žehličku Biowave 5 v 1 na můj email . Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, prosím, zašlete nám e-mail na dixo@dixo.cz. Děkujeme a přejeme příjemný den

reaguj

jana: Dobrý den, prosím o uvedení výrobce u přístroje: Galvanická žehlička Biowave

reaguj

zarembova1: jelikož jsem si u Vás objednala 6.12.2019 Biowave galvan. žehličku,prosím o zaslání českého návodu na muj email. Děkuji

reaguj

radka: Dobrý den, prosím je normální, že mám po ošetření touto žehličkou elmi lepivou pleť? Napadlo mne, že možná používám příliš přípravku, ale snažím se, aby žehlička po pleti klouzala. Žehlička také každou chvilku pípne. Co to prosím znamená? Děkuji za odpověď. Radka

reaguj

om: Dobrý den, jak hluboko do kůže vpravuje kosmetické přípravky? Děkuji

reaguj

Petule: Dobrý den, mam od vás nove zakoupenou žehličku Biowave - chtěla bych se zeptat, zda pri nabíjení má po celou dobu svítit displej, případně jak poznám, že je baterie zcela nabita? Děkuji

reaguj

h: Dobrý den, v popisu pro citlivou pleť máte uvedeno, že mám zvolit modré a zelené světlo pro střídavé ošetření. Jak toho lze dosáhnout? Mně jde pouze přepínat mezi jednotlivými světly, ale ne zadat dvě, aby se střídaly. Děkuji

reaguj

pavlina: Dobrý den, prosím vás o názor na Beauty Biowave Galvanická žehlička na pleť s fotonovou terapii a ultrazvukem PROFI 5V1. Jaké jsou s ní zkušenosti? Je dost dobrá na domácí použití? Někde se uvádí značka žehličky jako značka PROFI někde zase jako BIOWAVE. Nechápu to, a tak vás prosím o vysvětlení. Děkuji mnohokrát. Pavlína

reaguj

eliska950: Dobrý den, máte, prosím v nabídce přístroj Beauty Biowave - mikroproudovou a radiofrekvenční žehličku (...EMS, LED)? Hledám přístroj, kde by byla především funkce radiofrekvence. Pokud ano, na jaké frekvenci, v jakém frekvenčním rozsahu, přístroj pracuje? Díky za odpověď, hezký den přeje Vlaďka

reaguj

mijous: Dobrý den,dostala jsem darem žehličku biowave profi 5v1,ale je u ní pouze anglický návod.Chci Vás proto požádat,zda by jste mi nemohli poslat na E-mail návod český?Předem moc děkuji za Vaší odpověď a přeji hezký den.S pozdravem Milena

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.