Nejen galvanické žehličky

Hledáte žehličku na pleť?

Hledáte informace?

Hledáte další informace o používání galvanické terapie, ultrazvuku, fotonové funkci, radiofrekvencí? Nevíte, zda můžete použít EMS jen na tělo nebo i na obličej?

Základem každého ošetření pleti je důkladné čištění, výběr správné kosmetiky a zejména hydratačního krému, který musí obsahovat aktivní látky, například kyselinu hyaluronovou. Stejně důležité je vybírat krém podle typu pleti.

Máte problémy s akné nebo hledáte nejrychlejší způsob, jak se zbavit pigmentových skvrn? Složení jídelníčku ovlivňuje nejen tvar postavy, ale i krásu a zdraví pleti. Věděli jste, že proti akné lze bojovat pomocí zeleniny?

Pro nejnáročnější - Galvanická žehlička Biowave

Galvanicka zehlicka BiowaveProfesionální, estetické, klinické ošetření pokožky u Vás doma bezpečně, jednoduše a především efektivně s galvanickou žehličkou Biowave 5v1. více informací


Koupit za 2 379 Kč

Pořiďte si tento produkt, pokud chcete jeden z nejlepších na trhu.

Doporučujeme:

Disponuje těmito terapiemi:

Hlavní výhody žehličky na pleť Biowave:

Omládněte s kyselinou hyaluronovou ve 2 krocích:

V prvním kroku si pleť důkladně vyčistěte DEVEE čistícím gelem a galvanickou žehličkou. Zbavíte se odumřelých buněk, hluboko usazených nečistot a pleť připravíte na přijetí co největšího množství kyseliny hyaluronové.

Ve druhém kroku použijete DEVEE Hyaluron gel, který obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Pomocí žehličky na pleť vtlačíte hyaluronátu do hlubších vrstev pokožky, kde důkladně vyplní vrásky a zvýší pružnost pokožky.

Aby ultrazvukové vlny a ionty galvanické funkce mohly snadno proniknout do pokožky, použijte během celého ošetření ultrazvukový gel.

Všechny produkty, včetně Galvanické žehličky BIOwave, najdete v balíčku: Omlazení pleti s kyselinou hyaluronovou.


Koupit - 

Pro nerozhodné - Galvanická žehlička Razzy 3v1

Galvanická žehlička Razzy 3v1Galvanická žehlička Razzy 3v1 disponuje třemi funkcemi pro krásnou pokožku a LCD displejem. Více informací


Koupit za 

Doporučujeme:

Disponuje těmito terapiemi:

Hlavní výhody žehličky na pleť Razzy:

Nevýhody

FaceLift - RIO Beauty - Galvanická žehlička s EMS

Galvanická žehlička RIO FaceLiftDíky galvanické žehličce RIO Beauty s EMS si můžete dopřát profesionální péči o pleť. Více informací


Koupit za 5 009 Kč

Disponuje těmito terapiemi:

Hlavní výhody žehličky na pleť s EMS:

Nevýhody:

Pro zaneprázdněné – Dixo Beauty Device

Žehlička proti vráskám Dixo Beauty Device

Vylepšený model za nezměněnou cenu.

V minulosti se na vyživování a omlazení pleti používali injekce a dnes kosmetický přístroj Dixo Beauty Device. Díky speciálně navržené pět kombinaci funkcí dokáže efektivně, ale šetrně, revitalizovat a zpevnit pleť. Více informací.

To nejlepší na zpevnění pokožky a kontur obličeje.


Koupit za 

Disponuje následujícími terapiemi:

Hlavní výhody revitalizačního přístroje

Nevýhody:

Snadno porazí i celulitidu - Slimming SkinCare 6v1

Galvanická kavitačná žehlička Slimming SkinCare 6v1
Multifunkční kosmetický (kavitační) přístroj je vybaven 6 metodami nejen na péči o pokožku, ale i na podporu spalování tuků a odstraňování celulitidy. Více informací


Koupit za 

Disponuje těmito terapiemi:

Slimming SkinCare 6v1 - Výhody

Nevýhody

Pro zdraví i krásu - BIOlampa Stimlight

BIOlampa StimlightBiolampa Stlimlight s LED biogenetických diodami v 4 různých barvách, se zrcadly a polarizací světla ve 3 rovinách.

více informací


Koupit za 

Disponuje těmito světly:

Hlavní výhody biolampy Stimlight:

Kromě kosmetiky a medicíny se pozitivní účinky světel používají i při akupunktuře a harmonizaci energetické rovnováhy.

Čistá pleť = zdravá pleť - Silikonový kartáček RIO Beauty

Čistící silikonový kartáček RIO BeautyVoděodolný silikonový čisticí kartáček pokožku čistí do hloubky, odstraňuje černé tečky a zmírňuje mastnou pleť. Více informací


Koupit za 720 Kč

Dokonale čistá pokožka za 1 minutu.

Výhody Ultrazvukového čistícího kartáče:

Nevíte se rozhodnout? Náš asistent výběru najde ten nejlepší produkt podle problémů, které vás trápí.

Diskuse

evaholatova21: Dobrý den,prosím Vás můžete mi poradit při výběru kvalitní galvanické žehličky na omlazeni pleti na obličeji,na celulitidu po těle a aby byla i na adaptér současne s bateriemi.Děkuji mockrát za odpovědˇ.Zdraví Eva Holatová

dixo.cz: Dobrý den, není jeden přístroj, který by byl skutečně účinný i na obličej i na tělo. například galvanická žehlička BIOwave je nabíjecí, můžete ji používat na obličej - zpevnění, vrásky, akné, pigmentové skvrny ... funkce jsou zaměřeny na obnovu pokožky a vyhlazení, ne na rozbíjení tukových buněk (celulitida). Má hlavici přizpůsobenou na ošetřování menších ploch, abyste dostali i na užší místa - pod oči, nad horní ret, narozdíl od žehliček určených na tělo a celulitidu, které mají mírně odlišný ultrazvuk a funkce přizpůsobené na rozbíjení tukových buněk a větší plochu hlavice na ošetřování větších ploch. Takovým kompromisem je možno Slimming Skincare, který je určen na tělo, na celulitidu a zpevnění ochablé pokožky, ale obsahuje elektromagnetické rukavice, kterými dokážete promasírovat celý obličej. Pokud se nebudete umět rozhodnout, zavolejte nám na tel. číslo +420 607 572 794 nebo +421 948 071 805 a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Přejeme hezký den.

reaguj

jana: Dobrý den, ráda bych zakoupila žehličku na zahlazení starších jizev. Poradíte? Děkuji

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.