Náplasti na hubnutí

Nové náplasti na hubnutí - Zaváděcí cena na 30 kusů v balení. Mají i spoustu jiných doplňkových účinků kromě metabolismu. Jsou pouze na bázi 100% rostlinných výtažků.

Náplasti jsou vhodné jako podpora při hubnutí. Díky nim tělo príma během celého dne potřebné látky pro urychlení metabolismu, zlepšení imunity, zpevnění pokožky.

Náplasti na svěží pleť a hubnutí obsahují: Luo L pro urychlení metabolismu e, Cypress, anis, juniper, sub -, confuses Falls the fragrance, the grape seed oil (100% rostlinné výtažky). Luo Le - bazalkový extrakt, cypřišový výtažek, anýz, výtažek z juniperus, olej z grepových semínek, vůně. V balíčku se nachází 30ks náplastí na hubnutí.

Slimming SkinCare 6v1
Slimming Skincare 6v1Ultrazvukový, galvanický, fotonový přístroj s elektrickou stimulací svalů je vhodný nejen na odstraňování celulitidy, ale i na redukci tukových polštářků. Nyní s dárkem - gelem proti celulitidě. Pomocí ultrazvukových vln vám Slimming SkinCare 6v1 tukové buňky bezbolestně rozbije a celulitidu vyhladí. Ultrazvuk rozkmitá povrchovou membránu tukových buněk, čímž v nich rozkmitá vodu, buňka následně praskne a její vnitřek se přelije do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém ji tak odvede pryč z organismu.

ASITA

Eliminace kyseliny močové, aktivní proti revmatu a artritidě. Je efektivní na léčbu akné, ekzémy a pomáhá při zánětech. Podporuje filtraci ledvinami díky čemuž se vylučuje více draslíku, sodíku a chlóru, což pomáhá hlavně pokud je zvětšená prostata. Je hodnotným prostředkem při obezitě. Používá se do krémů a pleťových mlék, do koupele, na zábaly aj v aromaterapii.

Luo Le

Obklad z bazalky pomáhá po štípnutí hmyzem, osou nebo i proti hadímu jedu. Pomáhá proti akné, při hojení odřenin, zvyšuje lesk vlasů. Luo Le, nazývaná také Tulsa, je extrémně aromatická a stimulující rostlina. Má antibakteriální, antistresový, antihubový a antibiotický účinek. Takové výrazné účinky zapříčiňují alkaloidy, které obsahuje. Také obsahuje A, D a B2 vitamíny, vápník, železo, hořčík a fosfor. Používá se i na vaření čaje a je považována za bezpečný prostředek. 100-300mg denně 0,2% roztoku se běžně doporučuje jako denní dávka.

Cypress

Vyrábí se speciální kultivací a destilací z jednoho druhu cypřišů. Používá se do vonných koupelí, v krémech a při aromaterapii. Má účinek na varixy, menopauzu, menstruaci, působí proti průjmu, celulitidě, podporuje mikrocirkulaci a metabolismus, léčí astma a artritidu.

Anýzový extrakt

Klasický anýz-používá se v aromaterapii, otevírá bronchiální cesty, vhodný na astma. Ovlivňuje impotenci, bolestivost, migrény, koliky. Používá se na masáže, obličejové aplikace.

Star anis

Čínský hvězdicový anýz se používá jako poživatina v kuchyni, na pečení a vaření, výrobu likérů. Pozitivně ovlivňuje trávení a plynatost. Olej je extrémně potentní a proto se používá v nízkých koncentracích. Působí i proti bolestivosti. Je mírně antiseptický a tak se používá i na odřeniny pokožky.

Juniper

Extrakt nebo olej se získává ze všech částí rostliny, nejkvalitnější je z plodů. Na organismus mnoho pozitivních účinků: antirevmatické, antispazmatický, diuretické, stimulující trávení, uklidňuje nervy, potlačuje úzkost, napětí a mentálně vyčerpání. Pomáhá s prostatou, při cistitídach a ledvinových kamenech. Pomáhá při celulitidě a reguluje zadržování tekutin. Má tonický efekt na játra, pomáhá regulovat menstruační cyklus, všeobecně napomáhá trávení hlavně v případech obezity.

Grape seed oil v náplasti na hubnutí

Olej z grepových semínek je jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Má mimořádně hodně pozitivních účinků. Konzumuje se i peronálne. Používá se na vaření i v kosmetice. Prý je 50x účinnější než vitamín E. Jeho komponenty překračují bariéru nervových buněk a c

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.