Náplasti na hubnutí

Nové náplasti na hubnutí - Zaváděcí cena na 30 kusů v balení. Mají i spoustu jiných doplňkových účinků kromě metabolismu. Jsou pouze na bázi 100% rostlinných výtažků.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Náplasti jsou vhodné jako podpora při hubnutí. Díky nim tělo príma během celého dne potřebné látky pro urychlení metabolismu, zlepšení imunity, zpevnění pokožky.

Náplasti na svěží pleť a hubnutí obsahují: Luo L pro urychlení metabolismu e, Cypress, anis, juniper, sub -, confuses Falls the fragrance, the grape seed oil (100% rostlinné výtažky). Luo Le - bazalkový extrakt, cypřišový výtažek, anýz, výtažek z juniperus, olej z grepových semínek, vůně. V balíčku se nachází 30ks náplastí na hubnutí.

Slimming SkinCare 6v1
Slimming Skincare 6v1Ultrazvukový, galvanický, fotonový přístroj s elektrickou stimulací svalů je vhodný nejen na odstraňování celulitidy, ale i na redukci tukových polštářků. Nyní s dárkem - gelem proti celulitidě. Pomocí ultrazvukových vln vám Slimming SkinCare 6v1 tukové buňky bezbolestně rozbije a celulitidu vyhladí. Ultrazvuk rozkmitá povrchovou membránu tukových buněk, čímž v nich rozkmitá vodu, buňka následně praskne a její vnitřek se přelije do mezibuněčného prostoru. Lymfatický systém ji tak odvede pryč z organismu.

ASITA

Eliminace kyseliny močové, aktivní proti revmatu a artritidě. Je efektivní na léčbu akné, ekzémy a pomáhá při zánětech. Podporuje filtraci ledvinami díky čemuž se vylučuje více draslíku, sodíku a chlóru, což pomáhá hlavně pokud je zvětšená prostata. Je hodnotným prostředkem při obezitě. Používá se do krémů a pleťových mlék, do koupele, na zábaly aj v aromaterapii.

Luo Le

Obklad z bazalky pomáhá po štípnutí hmyzem, osou nebo i proti hadímu jedu. Pomáhá proti akné, při hojení odřenin, zvyšuje lesk vlasů. Luo Le, nazývaná také Tulsa, je extrémně aromatická a stimulující rostlina. Má antibakteriální, antistresový, antihubový a antibiotický účinek. Takové výrazné účinky zapříčiňují alkaloidy, které obsahuje. Také obsahuje A, D a B2 vitamíny, vápník, železo, hořčík a fosfor. Používá se i na vaření čaje a je považována za bezpečný prostředek. 100-300mg denně 0,2% roztoku se běžně doporučuje jako denní dávka.

Cypress

Vyrábí se speciální kultivací a destilací z jednoho druhu cypřišů. Používá se do vonných koupelí, v krémech a při aromaterapii. Má účinek na varixy, menopauzu, menstruaci, působí proti průjmu, celulitidě, podporuje mikrocirkulaci a metabolismus, léčí astma a artritidu.

Anýzový extrakt

Klasický anýz-používá se v aromaterapii, otevírá bronchiální cesty, vhodný na astma. Ovlivňuje impotenci, bolestivost, migrény, koliky. Používá se na masáže, obličejové aplikace.

Star anis

Čínský hvězdicový anýz se používá jako poživatina v kuchyni, na pečení a vaření, výrobu likérů. Pozitivně ovlivňuje trávení a plynatost. Olej je extrémně potentní a proto se používá v nízkých koncentracích. Působí i proti bolestivosti. Je mírně antiseptický a tak se používá i na odřeniny pokožky.

Juniper

Extrakt nebo olej se získává ze všech částí rostliny, nejkvalitnější je z plodů. Na organismus mnoho pozitivních účinků: antirevmatické, antispazmatický, diuretické, stimulující trávení, uklidňuje nervy, potlačuje úzkost, napětí a mentálně vyčerpání. Pomáhá s prostatou, při cistitídach a ledvinových kamenech. Pomáhá při celulitidě a reguluje zadržování tekutin. Má tonický efekt na játra, pomáhá regulovat menstruační cyklus, všeobecně napomáhá trávení hlavně v případech obezity.

Grape seed oil v náplasti na hubnutí

Olej z grepových semínek je jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Má mimořádně hodně pozitivních účinků. Konzumuje se i peronálne. Používá se na vaření i v kosmetice. Prý je 50x účinnější než vitamín E. Jeho komponenty překračují bariéru nervových buněk a c

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.