Diskuse - razzy 3v1: ionty,ultrazvuk, fotony

Nová Razzy v sobě skrývá tři různé terapie a to jsou galvanická terapie, ultrazvuková a fotonová.

Razzy 3v1: Ionty,ultrazvuk, Fotony

Radko: Dobra den, chtěla bych se zeptat, která zehlicka je pro mě vhodná. Razzy nebo galvanicka zehlicka profi. Mám citlivou ma stanou pleť, která se snadno zabiti a už trochu řeším i první vrásky. Děkuji za odpověd.

dixo.cz: Dobrý den, doporučili bychom Vám galvanickou žehličku Razzy 3v1, protože se dá na ní volit 5 intenzit ultrazvukové a galvanické funkce, což je při citlivé pleti důležité a zelené světlo pleť uklidňuje. Přejeme hezký den.

reaguj

jana: Jaký krém doporučujete k používání ultrazvuku

dixo.cz: Dobrý den, nejlepší zkušenosti máme s HYALURON gelem.

reaguj

carolinn: Dobrý den, která žehlička je nejvhodnější pro ženu 40 let, s mastnou nečistou povadlou pletí, rozšířené póry, vrásky mezi obočím, kolem úst.

dixo.cz: Dobrý den, doporučujeme galvanickou žehličku Profi a k ní používat HYALURON gel.

reaguj

Lenka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik má Razzy 3v1 žehlička kmitů? Děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, ultrazvuk 3MHz.

reaguj

chorski: Dobrý den,chtěla bych si koupit žehličku a potřebuji poradit jakou,je mi 51let a vrásky mám již hlubší,tak nevím,jakou si mám koupit

dixo.cz: Dobrý den, na hlubší vrásky doporučujeme Galvanickou žehličku Biowave a gél s kyselinou hyalurónovou.

reaguj

Pavla: Dobrý den, někde jsem se dočetla, že má žehlička dobré výsledky při léčbě lupenky. Je to pravda? Popř.která je nejvhodnější. Děkuju. Pavla

dixo.cz: Dobrý den, toto Vám bohužel nemohu potvrdit ani vyvrátit, ale v návodě pro tento produkt je napsáno, že tento výrobek nesmí používat lidé s dermatózou.

reaguj

Zuzana: Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda je k výrobku přiložen český manuál a postup použití

dixo.cz: Dobrý den, manuál je obsažen v balení přístroje.

reaguj

verun: Dobrý den.Jsem kosmetička a pracuji s touhle žehličkou.jsme těhotná a nevím zda s žehličkou mohu pracovat děkuji za odpověd

dixo.cz: Dobrý den, během těhotenství Vám nedoporučujeme pracovat se žehličkou na pleť, zejména ne s galvanickou terapií, protože během ošetřování procházejí ionty i přes váš organismus. Zkuste se poradit i se svým lékařem.

reaguj

Ivka: Popŕosila by som vás o radu ohľadom galvanickej želhličky. Mám 50 rokov a ako darček z práce by som si chela zakúpiť jednu zo žehličiek - buď galanickú žehličku na pleť, alebo New Razzy 3v1. Potrebujem riešiť vrásky okolo očí a tiež akolo úst. Taktiež by som chcela túto žehličku používať aj pre moju dcéru, ktorá má problém s pleťou. Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

dixo.cz: Dobrý den, doporučujeme Vám galvnanickú žehličku Razz 3v1, která má kromě červeného a modrého světla i zelené světlo. Zelené světlo působí na pleť hojivě, relaxačně a upokojujo.

reaguj

Simona: Dobrý den, Uvažuji o galvanické žehličce. Bude mě 39 let a mám vrásky (nosní rýhy) a na čele mezi obočím a na čele. Celkově pleť už není tak pevná.Prosím, poraďte kterou žehličku a jaké všechny přípravky budu potřebovat pro žehlení a odstraňování vrásek. Díky Simona

dixo.cz: Dobrý den, na hlubší vrásky bychom Vám doporučili galvanickou žehličku Biowave, která má v porovnání s žehličkou Razzy 3v1 více funkcí a více možností nastavování intenziít při jednotlivých funkcích, což umožňuje její lepší využití. Doporučujeme používat gel s kyselinou hyaluronovou, se kterým máme zatím nejlepší výsledky v odstraňování vrásek. Na čištění pleti doporučujeme používat čistící gel nebo čistý ultrazvukový gel.

Simona: Dobrý den, moc děkuji za vaši odpověď. Já si původně myslela na galvanickou žehličku Profi máte ji také v nabídce. Vyhovuje mě cena a celkem jednoduché použití. Když je tam příliž funkcí, tak jsem z toho vedle:-). Myslíte, že tato žehlička by můj problém nevyřešila? Pokud bych používala gely a dodržovala intenzitu a pravidelnost žehlení.Simona

reaguj

dixo.cz: Dobrý den, určitě i galvanická žehlička Profi vyřeší Váš problém. Ceny galvanické žehličky Profi a žehličky na pleť Razzy 3v1 jsou srovnatelné. Rozdíl mezi týmtito žehličkami je zejména v tom, že Razzy 3v1 je dobíjecí a můžete ji používat i během dobíjení. Kromě toho má větší rozsah nastavení intenzit (což je výhoda zejména při citlivější pleti) a zelené světlo. V každém případě, při pravidelném používání, Vám pomohou obě tyto žehličky.

reaguj

Lucie: Dobrý den uvažuji o koupi žehličky razzy 3v1, nikde jsem se však nedočetla zda pro použití nevadí amalgánové plomby v ústech.Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, amalgámové plomby při ošetřování nejsou problém. V případě, že máte i zubní implantáty, tak se poraďte se svým stomatologem.

reaguj

Jaroslav: Dobrý den, partnerce (54) se udělaly asi před rokem výrazné pigmentové skvrny na hřbetu rukou,ač jinak vypadá velmi mladě. Snad se dají ještě přiznat lehce začínající vrásky na vnější straně očí. Kterou žehličku byste pro tyto dvě aplikace doporučili, s důrazem na pigmentové skvrny? Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, s důrazem na pigmentové skvrny bychom vám doporučili žehličku BIOwave, kterou Vaše partnerka jistě využije i v případě vzniku hlbšík vrásek :).

reaguj

Dita: Dobry den, je mi 35 let, mam vrasky kolem oci a mimicke kolem rtu, ale uz vyraz ejsi, jakou byste mi doporucili zehlicku? Dekuji.

reaguj

Dita: Jeste dodavam, ze plet mam suchou, dekuji.

dixo.cz: Dobrý den, pokud chcete přístroj používat jen na vrásky a nemáte výraznější problémy s pletí (akné, pigmentové skvrny) Vám doporučujeme přístroj Dixo Beauty Device. Tento přístroj odstraní vrásky, zpevní pokožku a také kontury obličeje. Přejeme hezký den.

reaguj

Dita: Dekuji a je ucinejsi nez Razzy 3 v 1? Jde mi opravdu jen o vrasky a chci tu nejucinejsi, dekuji.

Dita: Rada bych se jeste zeptala, kolik ma Dixo Beuty Device kmitoctu, dekuji.

dixo.cz: Dobrý den, přístroj Dixo Beauty Device byl speciálně vyvinut pro redukci vrásek a zpevnění pokožky. Má v sobě zabudovaných 5 funkcí: radiofrekvence, EMS, mezoporácia, elektroporace a LED světla (modré, růžové, červené, žluté a mix těchto barev). Žehlička na pleť Razzy 3v1 disponuje třemi funkcemi: ultrazvukovou, galvanickou a LED světlo: modré, červené a zelené. V případě zájmu Vám můžeme poslat na e-mailovou adresu specifické informace ohledně používání těchto dvou přístrojů. Přejeme příjemný den.

reaguj

Sami: Dobry den, Je mi 26 let mam citlivou pleť se sklonem k zaniceni a hodne cernych tecek ( rozsirenych poru) vrasky krom jedne malinke na cele me netrapi. Je pro me razzy 3v1 vhodnym pristrojem?

dixo.cz: Dobrý den, ano, žehlička na pleť Razzy 3v1 je pro Vás vhodná. Ultrazvukem a kladnými ionty si pleť vyčistíte, zbavíte se černých teček. Modré světlo má antibakteriální účinky co pomůže vyléčit záněty a zabránit jejich tvorbě a červené světlo urychlí regeneraci. Přejeme příjemný den.

reaguj

Kruzickova: Dobrý den, velice se mi líbí vás sortiment nabídky i možnost dotazu na jednotlivé výrobky.. Měla bych prosím dotaz- jaký typ galvanických zehlicky by byl nejvhodnější pro smíšenou pleť se sklony k akné a s pigmentovymi skvrnami. Je mi 36 tak i pro jemně vrásky... Moc děkuji za informaci s pozdravem Růžičková

dixo.cz: Dobrý den, na akné doporučujeme galvanickou žehličku, která disponuje modrým a červeným světlem. Na pigmentové skvrny se používá zelené světlo a záporné ionty galvanické terapie. Těmito funkcemi disponují galvanické žehličky Razzy 3v1 a BIOwave 5v1. Jelikož obě tyto žehličky mají i ultrazvukovou terapii jsou vhodné k odstranění jemných vrásek, ale i na hlubší vrásky, které se mohou vytvořit v budoucnosti. Základní rozdíl mezi těmito přístroji je zejména v tom, že galvanická žehlikčka BIOwave 5v1 je dobíjecí a má navíc mikroprúdovú masáž. Děkujeme a přejeme příjemný den.

reaguj

Lindo: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vaše přístroje mají certifikáty...jednak EU a jednak např. zdravotnické? Děkuji.

dixo.cz: Dobrý den, žehlička na pleť Razzy 3v1 disponuje certifikátem CE a ROHS. Žehličky na pleť z naší nabídky jsou určeny pro domácí použití a nepatří ani mezi zdravotnické přístroje, takže zdravotní certifikáty nejsou nutné. Přejeme příjemný den.

reaguj

Lidka: Dobrý den.Měla bych zájem o žehličku Razzy 3v1 co vše potřebuji ke správnému použití.Krém,gel.Psala jsem na fc.začátkem února a zatím žádná odpověd.děkuji Lidka

dixo.cz: Dobrý den, na používání žehličky na pleť Razzy 3v1 potřebujete gelové kosmetické přípravky, protože zajišťují efektivnější pronikání ultrazvuku a iontů do pokožky. K ošetření můžete použít i čistý ultrazvukový gel, například na čištění pleti, ale na výživu pleti doporučujeme používat přípravky s výživnými látkami. Výběr kosmetiky závisí zejména na problémy, který chcete žehličkou vyřešit. Informace o použití žehličky na pleť najdete i v našem článku: Jak správně pečovat o pleť se žehličkou na pleť (v části Články - Péče o pokožku). Přejeme příjemný den.

reaguj

ebrd: Dobrý den, mě zaujala žehlička Dixo beauty device. Je mi 65 let a ráda bych vylepšila svoji povadlejší pleť a vrásky. Můžete mi ji doporučit, nebo by lyla lepší jiná. Děkuji za brzké vyjádření. Eva

dixo.cz: Dobrý den, určitě jste se rozhodla správně. Na vyhlazení pleti a zpevnění je Dixo Beauty Device mimořádně účinná. Přejeme příjemný den.

reaguj

Petra: Dobry den udelali jse mi na obliceji ze slunicka hnede skvrny chtela bych se vas zeptat co by mi skvrny odstranilo.Premyslela jsem o zehlicce na plet ale nevim jakou mam zvolit a jaky krem a zda mi to pomuze.Dekuji za odpoved Petra

dixo.cz: Dobrý den Petra, záporné ionty galvanické želičky zjemňují a postupně odstraňují skvrny od sluníčka. Galvanickou funkci mají žehličky na obličej Razzy 3v1 a BIOwave 5v1, na tělo Slimming Skincare 5v1. Co se týče krémů, doporučujeme používat gely (séra) určené k bělení pleti a odstranění pigmentových skvrn. Přejeme příjemný den.

reaguj

Ivana: Dobry den,zakoupila jsem zehlicku Razzy 3v1,v navodu se píše,ze by pri presunu na jine misto mela pípnout,ale tahle nevydava zadný zvuk.Jak poznam,ze funguje dobre?Dekuji

dixo.cz: Dobrý den Ivana, zapněte nejvyšší intenzitu ultrazvuku a galvanické funkce a kápněte na kovovou hlavici kapku vody. Pokud se voda hýbe (jakoby kmitala a skákala), tak žehlička funguje správně. Přejeme príjemnný den.

reaguj

slecna: Dobry den, potrebuji poradit zda zehlicku mohu pouzivat v kosetickem salonu. popripade doporucit jinou. Děkuji za odpoved

dixo.cz: Dobrý den, žehličku lze používat i v kosmetickém salonu. Požadovaného účinku dosáhnete pravidelným opakováním ošetření (minimálně 2x týdně). Přejeme příjemný den.

reaguj

Lucie: Dobrý den, chtěla bych si zakoupit žehličku na pleť, ale neví která by pro mě byla lepší. Chci jí hlavně na řešení akné a dále na začínající vrásky /je mi 26 let/. Je pro mě vhodnější Razzy nebo Dixo? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den Lucie, v tomto případě určitě Razzy 3v1. Dixo Beauty Device doporučujeme používat na zralejší pleť, kde jsou vrásky a ochabnutí pleti v pokročilejším stadiu. Razzy 3v1 je určitě nejlepšímu volbou při začínajících vráskách a zejména při léčbě akné. Přejeme příjemný den.

reaguj

sasanka: Dobrý den, je mi 50 let, suchá pleť, drobné mimické vrásky, prosím o doporučení galvanické žehličky nebo jiného vhodného kosmetického přístroje. Jako laik se úplně dobře neorientuji, i když jsem podrobně prostudovala dostupné informace k několika kosmetickým přístrojům. Vy jako odborníci mi určitě dobře poradíte, i když vstupní informace jsou jen základní. Ale snad dostačující. Děkuji.

dixo.cz: Pro Vás by byla vhodná žehlička Razzy nebo Biowave. Žehlička Razzy je velice oblíbená a cenově dostupnější. Disponuje třemi funkcemi - fotonovou, ultrazvukovou a galvanickou. Žehlička Biowave je určena pro náročnější zákazníky. Disponuje pěti funkcemi - fotonovou, ultrazvukovou, galvanickou, s mikrovibrační masáží a využívá BIOwave technologii. Navíc je možné ji nabíjet a pak používat i bez připojení do sítě. Proto je i její cena vyšší. K žehličkám doporučujeme používat i vodivé gely, buď obyčejný ultrazvukový nebo vyživující s obsahem kyseliny hyaluronové, které máme také v nabídce. Přejeme příjemný den.

reaguj

alena: Dobry den, jakou zehlicku bych mela zakoupit na pigmentove skvrny, cerne tecky, jizvy po akne a vrasky.Dekuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den, doporučili bychom Vám žehličku Biowave 5v1 a k tomu i Retinol sérum na pigmentové skvrny. Přejeme hezký den

reaguj

kikina015: Dobrý den,který přístroj je pro mě vhodnější špachtle nebo žehlička?Je mi 27 let.Pár let me trápí akné.Teď to mam lepší v létě.Mám hodně černých teček v t-zóně a take v dolní části obličeje se mi dělávají podkožní boláky,které se dlouho hojí a zůstávají mi jizvy.Který přístroj je pro mě nejvhodnější?Děkuji :-)

dixo.cz: Dobrý den přeji, na černé tečky a podkožní boláky je vhodnější ultrazvuková špachtle, která pokožku hloubkově pročistí. Takové čištění může pomoci i při akné. Chcete-li zcela odstranit akné, tak na to je vhodnější žehlička s modrým a červeným světlem. Přejeme hezký den.

reaguj

zuzik: Dobrý den, mám pigmentové skvrny na rukou. Myslíte,že by mi je žehlička mohla zesvětlit nebo i odstranit?

dixo.cz: Dobrý den, ano, galvanickou žehličku můžete používat k odstraňování barevných nesrovnalostí na tváři, ale i na jiné části těla - ruce, nohy, záda, bříško atd. Přejeme hezký den.

reaguj

stadam17: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať že moja dcéra má silne aknóznu pleť ale má zníženú funkciu štítnej žľazy a neviem, či by bol tento prístroj pre ňu vhodný, pretože napr. ultrafialové alebo infračervené svetlo nie je vhodné pri ochoreniach štítnej zľazy. Aký prístroj mi odporúčate ? Ďakujem za odpoveď.

dixo.cz: Dobrý den, používání žehličky při onemocněních štítné žlázy nemá negativní vliv na organismus. Jedině při fototerapii je třeba se vyhnout oblasti krku. Doporučujeme Vám žehličku Razzy 3v1. Přejeme hezký den.

reaguj

silvienechanicka: Dobry den. Chtela jsem se zeptat. Mam pod okem pigmentove skvrny neboli jizvy po nejake infekci na kterou mi lekari neprisly. Tyto skvrny mi obcas tmavnou a svetlaj ale jsou stale zhnedle jako kdybych mela monokl a nekdy to vypada jako kdybych byla rozmazana. Letos mi bude 29 let ale tyto skvrny uz mam od 21let a tak ksem se chtela zeptat ktery krem nebo serum a zehlicku by jste mi poradily na to aby mi skvrny zesvetlaly a pokud mozno vymyzely. Predem dekuji

dixo.cz: Dobrý den, doporučili bychom Vám žehličku Biowave nebo Razzy. Co se týče kosmetiky, doporučujeme Zesvětlující sérum na problémy s pigmentací - toto sérum a je vhodné i pro citlivou pleť, neobsahuje parabeny, syntetické vůně, ani barviva: https://www.dixo.cz/zesvetlujici-serum-na-problemy-s-pigmentaci/ Přejeme hezký den.

reaguj

monca: Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mi doporučíte vhodný výrobek pro 3 lidi s různými problémy. Syn 14 let - akné, dcera 17 let - jizvy po akné, já 42 let - vrásky, černé tečky. Moc děkuji.

dixo.cz: Dobrý den, doporučili bychom Vám galvanickou žehličku Razz 3v1 nebo BIOwave. Akné u syna můžete zatím ošetřovat pomocí modrého a červeného světla, dceři na jizvičky po akné pomůže hlavně ultrazvuk a červené světlo a Vám na černé tečky a vrásky kombinace ultrazvuku, iontů a světel :). Přejeme příjemný den.

reaguj

peta: Dobrý den, nemohu se rozhodnout, který přístroj zakoupit. Je mi 49 let, asi z kouření se mi udělaly vrásky nad horním rtem, potřebovala bych pleť zpevnit, hlavně podbradek. Můžete mi poradit? Děkuji moc Petra

dixo.cz: Dobrý den Petra, v tomto případě doporučujeme galvanickou žehličku Razz 3v1 nebo BIOwave. Základní funkce mají stejné - galvanická, ultrazvuk a 3 světla: červené, modré a zelené. Galvanická žehlička BIOwave má navíc 2 typy masážní funkce a je dobíjecí. Přejeme příjemný den

reaguj

Maya: Dobry den, je mi 36 let a mam na svuj vek dost viditelne nosoretni vrasky a take mensi vrasky na cele.Chtela sem se zeptat, kterou zehlicku byste mi doporucili aji zaroven na celulitidu.dekuji

dixo.cz: Dobrý den, na jemné vrásky doporučujeme buď žehličku na pleť Razz 3v1 nebo BIOwave. Obě žehličky mají stejné hlavní funkce - ultrazvuk, galvanická, světla - červené, modré a zelené. Galvanická žehlička BIOwave má navíc 2 typy masážní funkce a je dobíjecí. Co se týče žehliček na celulitidu, ty mají odlišný ultrazvuk (ultrazvukové kmity) a mají větší hlavici, takže se s nimi nedostanete na taková místa jako je nad horní ret nebo okolo očí. Přejeme hezký den.

reaguj

betty: Dobrý den, ráda bych si koupila galvanickou žehličku Razzy 3v1. Mohou ji používat lidé s roztroušenou sklerózou? Může se používat i na krk? Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, bohužel v tomto případě použití žehličky na pleť asi není vhodné, ale zkuste se poradit se svým ošetřujícím lékařem. Žehlička na pleť se může používat i na krk. Přejeme hezký den.

reaguj

petrabardova: Dobrý den, chtěla bych doporučit nějaký přístroj na domácí použití pro léčbu akné (jedná se o akné v pokročilém věku). V salónu mi doporučili ultrazvukovou špachtli, u vás jsem vyhledala jako pro mě nejvhodnější Razzy 3v1: Ionty,ultrazvuk, Fotony. Jak se od sebe liší a který by byl vhodnější na mojí problematickou pleť. Na pleť používám léčiva ve formě krémů od dermatologa (úč. látka adapalen), je vhodné přístroje používat i při této léčbě? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, ultrazvuková špachtle čistí pokožku do hloubky - působí jako jemný peeling. Galvanická žehlička Razz pokožku čistí pomocí ultrazvuku, disponuje červeným a modrým světlem, které jsou vhodné proti akné. Modré světlo zabíjí akné bakterie a červené regeneruje pokožku :). Proto Vám vyšla jako nejvhodnější na akné právě Razz. Co se týče léčiv, určitě doporučujeme poradit se přímo s lékařem. Přejeme příjemný den

reaguj

ruzickovalucia: Dobry den, je mozne dokoupit nabijecku na zarizeni razzy 3v1? Dekuji, Ruzickova

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.