Diskuse - slimming skincare 6v1

Nový multifunkční kosmetický přístroj Slimming Skincare 6v1 je vhodný nejen na formování postavy a odstraňování celulitidy, ale i na vyhlazovaní vrásek a to díky 6 efektivním metodám fyzioterapie.

Slimming SkinCare 6v1

vikita: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak mám chápat že imituje masáž zad, poklepovou masáž, akupunkturu? Je to myšleno jako pomocí elektromasážních rukavic? Má tento přístroj i nějaký vliv na artritidu? Děkuji.

dixo.cz: Dobrý den, tyto masáže imituje pomocí funkce EMS, kdy přikládáte násavky na akupunkturní body na těle. Přístroj se nesmí užívat během zánětů, ale doporučujeme Vám poradit se o tom se svým lékařem. Přejeme příjemný den.

reaguj

LudmilaM: Dobrý den, u tohoto přístroje uvádíte, že disponuje 36 LED diodami s červeným a modrým světlem. Když doma přístroj zapnu tak svítí jen modře. Kde je červené světlo? Děkuji

dixo.cz: LudmilaM: Dobrý den, když chcete zapnout červené světlo musíte stisknout tlačítko LED dvakrát. Po prvním stisknutí se zapne modré světlo a po druhém červené. Když toto tlačítko stisknete potřetí LED funkce se vypne. Přejeme příjemný den.

reaguj

vikita: Dobrý den, v červenci jsem Vám zasílala meil s žádostí o zaslání českého návodu a dodnes mi nic nepřišlo. Proč?

dixo.cz: Dobrý den, manuál jsme zaslali na Vaši e-mailovou adresu. Pokud ho nebudete mít v doručené poště zkuste se podívat do složky spam. Přejeme hezký den.

reaguj

Petronela: Dobrý den, mohu používat Slimming SkinCare 6v1 na obličej, pokud mám kovový implantát v čelisti? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, Slimming Skincare nemůžete používat na místě a v okolí místa, kde máte kovový implantát. Přejeme příjemný den.

reaguj

Irena: Dobrý den, po vyčištění pleti Slimming Skincare je moje pleť červená, má to tak být nebo mám nastavené něco špatně? Děkuji

dixo.cz: Dobrý den Irena, mírně zarudnutí pokožky je normální. Ale vyzkoušejte nižší intenzitu a dvajte na to, aby pokožka byla během celého ošetření dostatečně vlhká, aby se žehlička po pokožce klouzala. Přejeme příjemný den.

reaguj

alena: Dobrý den, chci vás požádat o zaslání návodu v češtině, Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, při objednávání zboží jste v košíku zaškrtli možnost zaslat manuál pouze elektronicky, z toho důvodu Vám nepřišel spolu s produktem v tištěné podobě. V maily o odeslání zásilky Vám pak přišel odkaz, který Vás přesměruje na stránku, kde si manuál můžete stáhnout. Pokud si ho přejete zaslat ještě jednou, napište nám prosím na dixo@dixo.cz. Děkujeme. Hezký den

reaguj

Mikys44: Dobrý den, mohu používat přístroj Skincare 6v1když mám zlatý můstek v ústech? Jaké světlo používat na pigmentové skvrny. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, přístroj se nedoporučuje používat pro oblasti s kovovými implantáty (Neplatí to ale pro fotonovou funkci). Slimming Skincare je určený spíše pro ošetřování těla než obličeje - má větší hlavici. Pro ošetření obličeje doporučujeme žehličku Biowave 5v1 nebo Razzy 3v1. Na pigmentové skvrny se používá zelené světlo. Přejeme hezký den.

reaguj

kateinat: Dobry den, Jake pripravky k poizivani pristroje potřebuji, čištění pleti, celulitida, formování postavy, vrásky. Chápu to správně ze budu potřebovat nějaké speciální gely/krémy ? Kolik stojí a kde je mohu sehnat?

dixo.cz: Dobrý den, k přístroji Slimming SkinCare doporučujeme dokoupit alespoň kontaktní ultrazvukový gel - je vhodný na pleť i celé tělo. K přístroji získáte zdarma i 1x ACG gel proti celulitidě. Co se týče péče o obličej, na vrásky doporučujeme DEVEE hyaluron gel a na čištění DEVEE čisticí gel. Objednat je můžete zde: https://www.dixo.cz/product/list/gely Přejeme hezký den.

reaguj

gnosis111: dobrý deň, mám v nohe chodidle malinký pliešok titánu po zlomenine nohy. Možem používať váš pristroj? je vhodný slimming skin care alebo radšej galvanická žehlička? Ak sa používa mirkoprúdová žehlička len na tvár, je to bezpečné aj napriek tomu, že v nohe je malý titán?

dixo.cz: Dobrý den, na tělo doporučujeme používat Slimming Skincare, který má přizpůsobenou hlavici a funkce na ošetřování větších ploch. Co se týče kovových implantátů, můžete pociťovat mírné brnění v místě zranění, ale přímý vliv na zdraví tyto přístroje nemají. Spíše je to o tom nepříjemném pocitu. Tehdy je lepší se vyhýbat konkrétnímu místu. V niekotrých případech se zákaznice přestali vyhýbat danému místě. Kovový implantát v noze, nemá vliv na ošetření obličeje. Přejeme hezký den.

reaguj

h: Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak používat přístroj na zmenšení podbradku ? Návod k použití není jednoznačný. Na celulitídu stačí sono + červené světlo? není možno zaslat nějaký podrobnější návod ?

dixo.cz: Dobrý den, podrobnější návod najdete zde: https://www.dixo.cz/slimming-skincare-6v1-navod-k-pouziti/ . Přejeme příjemný den

reaguj

Žahourová Zdeňka: Dobrý den ,mohu používat světelnou terapii bez použití gelu?Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, ano. Světelnou funkci můžete používat bez gelu. Přejeme hezký den.

reaguj

mirvino: Dobrý den. Před 3 lety jsem u vás zakoupila přístroj SLIMMING SKIN CARE 6v1.V poslední době se mi začal občas sám vypínat, a dnes když ho zapnu a pohnu s ním, vypne se.Zdá se mi,že je vadný kontakt v konektoru,Tak se ptám jestli lze a kde vadu opravit,nebo zda u vás lze zakoupit novou nabíjecí jednotku do zásuvky. Děkuji předem za odpověď.Vinopalová.

dixo.cz: Dobrý den, nový elektrický kabel si u nás můžete zakoupit na stránce: https://www.dixo.cz/nahradni-adapter/ do poznámky nám vložte o jaký přístroj se jedná. Co se týče opravy, napište nám na dixo@dixo.cz. Přejeme hezký den.

reaguj

evelina: prosím, mohla bych dodatečně dostat návod k použití tohoto přístroje -tak nějak srozumitelně :-) stále to moc nechápu, je to pro mne asi složité....

dixo.cz: Dobrý den, samozřejmě. V článcích najdete trošku podrobnější návod k použití - https://www.dixo.cz/slimming-skincare-6v1-navod-k-pouziti/ . V případě dalších dotazů nám prosím napište e-mail s otázkami na dixo@dixo.cz. rádi Vám poradíme :)

reaguj

bublinkalv: Dobrý deň chcem sa opýtať ako často môžem prístroj používať každý deň či raz za týždeň a mohla by som vás poprosiť o návod na použitie v slovenčine

dixo.cz: Dobrý den, prosím, napište nám na dixo@dixo.sk. Přístroj můžete používat obden :). Přejeme příjemný den

reaguj

eya21: Dobrý deň. Aký je rozdiel medzi Slimming SkinCare 6v1 3190,-Kč a Slimming Skincare 2390,-Kč? Ďakujem

reaguj

triskovahela: Dobrý den, nevím jak mám nastavit intenzitu ultrazvuku. Děkuji za radu.

reaguj

anomisha: Dobrý den,chtěla by jsem se zeptat na funkci Sonic,kde se píše že si mám zvolit intenzitu která může být i vyšší. Já tuto možnost nemám,pouze zapnu ultrazvukovou funkci,ale žádnou intenzitu přidávat a ani ubírat není možne,na doporučení k tomu použiji záporny iont a červené světlo,ale víc udělat nejde. Tak stejně se u přístroje Slimming Skincare 6v1 uvádí,že přístroj vás jemným pípnutím upozorní, kdy je čas přesunout se na jiné místo.Což se taky neděje,tak bych se chtěla zeptat zda není přístroj špatny,když tyto funkce nedělá a jsou uváděné. Děkuji

reaguj

anomisha: Prosím pěkně,již jsem psala dotaz,ale ještě by jsem chtěla něco dodat. Puvodně jsem měla objednaný Slimming Skincare,ten nebyl tak jste me doporučili Slimming SkinCare 6v1,což jsem uvítala a vzala si ho,ale nyní jsem zjistila,že návod na použití není správný,část návodu popisuje Slimming SkinCare 6v1,obrázek je přístroje 7in1 Ultrasonic který mne také dorazil,dle přiloženého originál návodu,což tedy chybí český návod na tento přístroj. Z uvedených infomací v návodu použití Slimming SkinCare 6v1 nelze stejně používat přistroj, který má jiné knoflíky než jsou v návodu zobrazené,tak prosím o správný návod. Děkuji

reaguj

babakova: Mám na obličeji místa, kde mám několik drobných popraskaných žilek a moje pleť má sklony k červenání. Je mi 45 let a zvažuji nákup masážního kosmetického přístroje. Je to v mém případě vhodné? A může ho používat i dcera 13 let, která má akné? Děkuji.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.