STP Laser na klouby

Tento STP laser byl vyvinut, aby Vám umožnil ošetřování bolesti v pohodlí Vašeho domova. Infračervený laser s vlnovou délkou 830nm a intenzitou 60mW proniká do hloubky kolem 4cm. Regeneruje poškozené tkáně a vyvolává proces biostimulace.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Toto zařízení používá neviditelné infračervené laserové světlo pro ústup od bolestí. Lékaři po celém světě používají laserové světlo na ošetření bolestivých stavů v jejich klinikách už mnoho let. Tento laser byl vyvinut, aby Vám umožnil ošetřování bolesti v pohodlí Vašeho domova.

Jak to funguje laser na léčbu bolesti?

Při ozařování bolestivého místa STP Laserem dochází k následujícím biologickým procesům (potvrzeno množstvím klinických studií):

Zvýšení beta-endorfinů

Při ozáření postiženého místa dochází k nárůstu beta-endorfinů lokálně a postupně systémově (v celém těle). Tento endogenní peptid je zodpovědný za ústup bolesti při různých poraněních.

Blokování depolarizace C-vláken a aferentních nervů:

Laserové ozařování potlačuje povzbuzení C-vláken v aferentních nervech. Nervy, které obsahují aferentní vlákna vedou informace do centra. Aferentní vlákna hlásí do centra bolestivé podněty. Laserovým ozařováním dochází ke zklidnění bolesti.

Zvýšená tvorba NO (oxid dusnatý):

NO je molekula, která reguluje krevní tok. Má přímý a nepřímý dopad na bolest.
Přímý dopad na bolest: NO jako významný n. ovlivňuje činnost nervových buněk.
Nepřímý dopad na bolest: NO se považuje za jednu z nejdůležitějších vazodilatačních látek, která se podílí na regulaci cévní rezistence a krevního tlaku. Nepřímo podporuje prokrvení a okysličení nervových buněk.

Normalizace iontových kanálů:

Významné změny v koncentrací Ca, K, K přinášejí útlum bolesti.
Nárůst uvolňování acetylcholinu: ACH je organická látka, která funguje jako neurotransmiter. Laserovým ozařováním dochází k normalizace nervových přenosů v nervové soustavě.

Léčba Akutních zánětu

Stabilizace buněčných membrán: Významné pozitivní změny v Ca, K, K a normalizace iontových kanálů. Nárůst ATP: Laser zlepšuje tvorbu a syntézu ATP, která je důležitá při všech biologických procesech. Stimulace vazodilatace přes nárůst látek jako histamin, NO (oxid dusnatý) a serotonin: Laser zlepšuje přenos výživy a kyslíku k buňkám, zlepšuje buněčnou reparaci (obnova poškozených tkání a buněk), zlepšuje odstraňování odpadních látek z těla.

Zlepšená aktivita bílých krvinek: Laser normalizuje a posiluje lymfocyty jako T-helper a T-supressor.
Snižování interleukinu: Pokud převažují např.. cytokiny podporující zánětlivé procesy, resp. pokud je k dispozici příliš málo cytokinů brzdících zánětlivé procesy, dojde ke chronickému zánětu. Onemocnění, u kterých je narušena rovnováha cytokinů, jsou psoriáza, Morbus Crohn a revmatoidní artritida. Laser normalizuje a snižuje tvorbu takových cytokinů.

Hojení ran a pooperačních stavů:

Specifikace:

Dvě 830nm infračervené laserové diody na ošetření
On / Off (zapnutí / vypnutí)
Dva LED indikátory provozu
Ovládací tlačítko na Start / Stop laseru
Bateriový otvor na 9V alkalickou baterii
Adaptér na napájení
Konektorový pin na připojení napájení
Ochranné brýle
Manuál k použití
Laser poziční pás

Na dosažení co nejlepších výsledků na dočasný ústup bolestí doporučujeme používat třikrát týdně během dvou týdnů, celkem 6 ošetření. Laserové světlo stimuluje buňky a podporuje hojení. Potřebuje to čas než zaznamenáte zlepšení a ústup bolestí. Po ošetřeních uvidíte vrchol zlepšení na konci šestého ošetření.

Diskuse

bbrzobohata1: Dobrý den, mohu obdržet více informací a ceník? Děkuji za vyřízení Brzobohatá

dixo.cz: Dobrý den, omlouváme se, ale tento přístroj již nemáme v nabídce. Hezký den

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.