Diskuse - ultrazvukový čistící kartáč

Profesionální čistící kartáč s ultrazvukovou technologií vyčisti Vaši pokožku až 6-krát lépe, ve srovnání s ručním čištěním pleti. Díky 3 rychlostem dokáže přirozeně pracovat s elasticitou pokožky, přičemž jemnou masáží odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pórech.

Ultrazvukový čistící kartáč

Martina: Dobrý den, kartáč jsem si před cca. 2 týdny koupila. Je možné dostat originál návod? V tom českém - přeloženém není podle mne vše např. jsou tam 2 kartáče a není nikde napsáno jaký je mezi nimi rozdíl. A je možné dokoupit náhradní kartáče? Díky MG

dixo.cz: Dobrý den, bílý kartáček je jemnější - určena k čištění obličeje. Druhý kartáček, s černými štětinkami kolem, je určena k čištění krku, dekoltu a ostatních částí těla. Na Vaši e-mailovou adresu jsme Vám zaslali návod v anglickém jazyce. Přejeme příjemný den.

reaguj

Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je lepší na vyčištění pórů buď ultrazvukový kartáč nebo ultrazvuková špachtle. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, oba tyto produkty jsou vhodné pro čištění pórů. Ultrazvukový kartáček i ultrazvuková špachtle čistí pleť do hloubky a zmenšují póry. Ultrazvukovým kartáčem vyčistěte pleť rychleji, ale špachtli můžete použít i na výživu pleti. Přejeme příjemný den.

reaguj

olina: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda kartáček rotuje nebo osciluje. Velice děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, kartáček osciluje a přes štětinky prochází ultrazvuk. Přejeme hezký den.

reaguj

vesnaz: Dobrý den, je možné k přístroji i průběžně dokupovat čistící kartáčky? A pokud ano, tak kde. Děkuji za odpověď.

dixo.cz: Dobrý den, náhradní kartáčky koupíte přímo u nás - https://www.dixo.cz/nahradni-kartac/. Přejeme hezký den.

reaguj

Jana Mašková: Dobrý den, také by mne zajímalo, zda kartáček rotuje nebo osciluje a kde se dají zakoupit náhradní kartáčky.

dixo.cz: Dobrý den, kartáček osciluje a přes štětinky prochází ultrazvuk a náhradní kartáčky koupíte přímo u nás - https://www.dixo.cz/nahradni-kartac/. Přejeme hezký den.

reaguj

radanae: Dobrý den, prosím, bude tento produkt ještě někdy v nabídce,? Je super a chtěla jsem ho koupit i kamarádce. Děkuji za odpověď.R.Eiblová

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.