Ampule s kyselinou hyaluronovou a vápníkem

Silný koncentrát sedmi ampulí kyseliny hyaluronové a vápníku intenzivně ošetřuje a hydratuje pleť.

Silný koncentrát sedmi ampulí kyseliny hyaluronové a vápníku intenzivně ošetřuje a hydratuje pleť. Příznivé působení vysoce-molekulární a nízko-molekulární kyseliny hyaluronové zaznamenáte téměř okamžitě. Maximální přísun vlhkosti do pleti vyhladí jemné vrásky a zajistí její dostatečnou elasticitu.

Účinek kombinace kyseliny hyaluronové a vápníku na pokožce:

Aktivní látky:

Kyselina hyaluronová

Přítomnost kyseliny hyaluronové v kosmetických přípravcích je zárukou účinného vyhlazení vrásek, ochrany pleti proti vnějším vlivům, ale je také zárukou svěžího a mladistvého vzhledu. Hydratuje a posiluje pružnost pokožky. Podporuje tvorbu kolagenu a zároveň ho udržuje hydratovaný a elastický.

Vysoce-molekulární a nízko-molekulární kyselina hyaluronová se o pleť stará i v hlubších vrstvách. Pokožka absorbuje obě kyseliny stejně rychle, rozdíl je v místě absorpce. Menší molekuly proniknou do hlubších vrstev pokožky a vstřebají se tam, zatímco velké molekuly zůstávají ve svrchních vrstvách pokožky. Kombinací obou velikostí molekul kyseliny hyaluronové bude pleť hydratovaná ve všech vrstvách. Vytváří se tak zásoba vlhkosti pro kolagen a elastin.

Vápník

Vápník je pro organismus velmi důležitý minerál. Je základním stavebním prvkem zubů a kostí a díky němu nám správně fungují buňky, svalové stahy, srážení krve a přenos nervových impulzů. V kosmetice je nenahraditelným pomocníkem při regulování vzniku nových kožních buněk.

Nedostatek vápníku v pokožce se projevuje její rychlým stárnutím. Pokožka je tenká, suchá a citlivá. Vápník spolu s pokožkou tvoří maz, který ji udržuje hydratovanou. Nedostatek mazu má za následek ztenčování pokožky, následnou dehydrataci a tvorbu hlubších vrásek.

Pokud Vaše tělo dokáže efektivně využít vápník, zásobuje jím i pleť, ale přednost dostanou vždy nejprve životně důležité orgány. Kosmetika s vápníkem je i proto několikanásobně účinnější. Potřebná dávka vápníku se takto dostane přímo do pokožky.

Použití

Ráno nebo večer naneste obsah jedné ampulky na vyčištěnou pleť. Jemným poklepáváním prstů po pokožce dostaňte roztok do pokožky.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud do pokožky vklepete ampulku a použijete červené nebo infračervené LED nebo laserové světlo, galvanickou nebo ultrazvukovou žehličku. Gel při takové aplikací fotoplymerizuje a vytváří v pokožce stabilnější a hůře odbouratelné struktury. Efekt je trvalejší.

Množství: 7 x 2 ml

Výrobce: Wellmaxx

Složení podle INCI

Aqua [Water] Pentylene Glycol, butylenu Glycol, Sodium hyaluronát, Calcium PCA, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 HYDROGENATED Castor Oil, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium lactis, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, methylparaben, Parfum [Fragrance ].

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.