Kontakt

Dixo.cz - staráme se o vaši krásu a zdraví již od roku 2010

e-mail: dixo@dixo.cz

V případě, že na Vaši e-mailovou zprávu neodpovíme do 24 hodin nebo Vám po uskutečnění objednávky nepřijde potvrzující e-mail, podívejte se, zda naše odpověď nebyla zařazena do nevyžádané pošty (SPAM).

Potvrzující e-mailové zprávy jsou zasílány ihned po řádném odeslání objednávky.

Korespondenční adresa a pro reklamace

PROSKIN SOLUTION s.r.o.
B.S.Timravy 1
91701 Trnava
Slovensko

Reklamace zboží a vrácení zboží do 14 dní:

Před odesláním balíčku nás kontaktujte na dixo@dixo.cz. Pošleme vám instrukce nebo podací štítek.

Pokud jste si při objednání zboží zvolili doručení prostřednictvím Zásilkovny, zboží můžete vrátit / reklamovat na výdejním místě Zásilkovny. Pokud Vám byl balíček doručen prostřednictvím kurýra DPD nebo Slovenskou poštou, balík nelze vrátit prostřednictvím Zásilkovny.

Než odnesete svůj balík na výdejní místo, kontaktujte nás, a my Vám v co nejkratším čase zašleme podací štítek, který je třeba na balíček nalepit. Za odeslání neplatíte. V e-mailu naleznete i dodací list, který si můžete nechat potvrdit.

Reklamované zboží důkladně zabalte a do balíčku přiložte dodací list s popisem chyby. Balíček odešlete prostřednictvím České pošty jako list nebo balík na poštu (ne na adresu) bez dobírky s adresou:

PROSKIN SOLUTION s.r.o.
B.S.Timravy 1
917 01 Trnava
Slovensko

Po odeslání nám zašlete číslo balíku nebo fotku / scan podacího lístku buď e-mailem na dixo@dixo.sk nebo SMS / MMS na tel. číslo 0948071805. Na základě podacího lístku můžeme sledovat Váš balíček a proplatit Vám částku za poštovné. Poštovné proplácíme do výšky 350,00Kč.

Jaké dokumenty mají být v balíčcích?

Fakturační adresa:

Proskin Solution s.r.o.

Teodora Tekela 12
917 01 Trnava
Slovensko

IČO: 50 880 403
DIČ: 2120517729
IČ DPH: SK2120517729

Jsme plátci DPH na Slovensku.