Antiperspirant Perspirex Original

Antiperspirant Perspirex Original je jednoduché a rychlé řešení, jak zmírnit problémy s nadměrným pocením.

Cena bez DPH ... 231 Kč
Cena s DPH ....... 277 Kč

pilulka.cz:
Koupit
notino.cz:
Koupit

Dlouhotrvající ochrana proti potu a zápachu.

Klinicky prokázané výsledky! Antiperspirant Perspirex Original poskytuje dlouhotrvající ochranu proti potu a eliminuje zápach.

Antiperspirant Perspirex Original je jednoduché a rychlé řešení, jak zmírnit problémy s nadměrným pocením. Vysoké teploty, zdravotní problémy či stresové situace mohou být spouštěčem zvýšené činnosti potních žláz. Perspirex řídí pocení nezávisle na faktoru, který ho vyvolal.

Proč si vybrat antiperspirant Perspirex?

  1. Je navržen pro osoby se speciálními potřebami kontroly pocení.
  2. Řídí nadměrné pocení a zápach.
  3. Chrání pokožku před podrážděním.
  4. Klinicky prokázané výsledky.
  5. Jedna aplikace účinkuje 3 - 5 dní.
  6. Není parfémovaný, vhodný pro ženy i muže.
  7. 30 let na trhu, miliony spokojených zákazníků.

Jak antiperspirant funguje?

Antiperspirant Perspirex funguje na bázi chloridu hlinitého, který reaguje s vodou v potu a vytváří dočasnou bariéru pod povrchem kůže. Systém aktivní kontroly APX pokožku chrání a minimalizuje podráždění. Vytvořená bariéra se postupně ztenčuje a spolu s odumřelými buňkami pokožky opouští tělo.

Používání antiperspirantu Perspirex Original

Perspirex se nanáší na suchou a neporušenou kůži v malém množství večer před spaním. První týden používejte antiperspirant každý večer, při citlivé pokožce každý druhý den po dobu 14 dní. V dopoledních hodinách oblast, kam jste antiperspirant nanesli, omyjte mýdlem, ale další vrstvu nenanášejte. Na udržení takto vytvořené bariéry v pokožce aplikujte antiperspirant 3x týdně večer.

Během dne můžete používat klasické deodoranty a voňavky, jak jste zvyklí. Na účinek Pespirexu nemají žádný vliv.

Proč se Perspirex aplikuje v noci?

Potní žlázy jsou v noci méně aktivní. V důsledku toho je množství vody kolem potních žláz je nízké, což umožňuje vytvořit pevnější bariéru hlouběji v pokožce.

Aktívní látky

Perspirex je založen na alkoholu, ne na vodě. Pokud by obsahoval vodu, ochranná bariéra proti potu by se tvořila již na povrchu kůže a ne přímo u potních žláz, čímž by se výrazně snížil účinek a doba působení.

Aktivní složkou antiperspirantu je chlorid hlinitý, který je mimořádně účinný při formování ochranné bariéry. Protože může vyvolat na pokožce podráždění, složení antiperspirantu je obohaceno o opatentovanou formuli APX, která podráždění snižuje a pokožku chrání.

Množství: 20 ml

Balení: Roll-On

O značce Perspirex

Za značkou Perspirex stojí dánská firma Riemann S.p.A., která vyrábí specializované produkty péče o pleť již více než 30 let. Zajímavostí je, že zakladatel společnosti, pan Close Riemann, vyvinul antiperspirant Perspirex pro svou sestru, která trpěla nadměrným pocením.

Perspirex pomohl již milionům lidí po celém světě.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.