Biolampa Stimlight II na akné

Včasná a správná aplikace léčebného polarizovaného světla dokonce dokáže snížit spotřebu léků, zmírnit jejich vedlejší účinky a nebezpečí návyku. A to je jen část pozitivních účinků, které biolampa Stimlight nabízí nejen Vám, ale celé rodině.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Donedávna byla léčba světlem doménou specializovaných lékařských ambulancí a kosmetických salonů. Dnes již můžete využívat sílu světla i doma.

Biolampy Stimlight 4 + 1:

Biolampa Stimlight prošla dlouhým vývojem. Od jednoduchého LED zařízení až po přístroj s výrobou polarizovaného světla v 4 barvách a s infračerveným světlem, díky čemuž má široký rozsah použití.

dixo garance vraceni penez100% garance vrácení penez. Pokud nebudete s Biolampou spokojený, můžete nám jej do 30 dnů vrátit.

Urychlení hojení ran, redukce pigmentových skvrn, ničí akné, regenerace poškozených tkání, utišení bolesti, antibakteriální a protizánětlivý účinek či léčba akné a celulitidy. Včasná a správná aplikace léčebného polarizovaného světla dokonce dokáže snížit spotřebu léků, zmírnit jejich vedlejší účinky a nebezpečí návyku. A to je jen část pozitivních účinků, které biolampa Stimlight nabízí nejen Vám, ale celé rodině.

Biogene striberna 2

8 důvodů, proč si vybrat biolampu Stimlight

1. Ošetření polarizovaným světlem patří k metodám s mimořádně vysokým procentem úspěšnosti.

2. Biolampa využívá speciální tzv. úzkopásmové LED diody, které vyzařují světlo koncentrované v úzké oblasti kolem hlavní vlnové délky.

3. Biolampa používá k organizování a homogenizaci toku světelné energie speciální zrcadlovou technologii, která intenzivně pracuje i s odraženým světlem a světlem vystupujícím zpod pokožky.

4. Polarizované světlo je energie, která je nenásilná, viditelná, nezahřívá a ve výzkumu se prokázala jako nejefektivnější na ozařování měkkých tkání těla.

Polarizované světlo působí na organismus třemi způsoby:

5. Biolampa je vybavena spojitým a přerušovaným tokem světla. Spojitým tokem světla dosáhnete maximálního výstupu energie. Při přerušovaném toku světla se vlny světla šíří podle nastavené frekvence.

6. Činnost biolampy řídí procesor. Ergonomická rukojeť zaručuje pohodlné držení. Snadné ovládání pomocí 3 tlačítek.

7. Vyšší výkon světla zkracuje potřebnou dobu ozařování, takže úspora času není na úkor kvality ošetření. Polarizace světla v biolampě byla zvolena tak, aby se vlastnosti světla zachovaly v co největším objemu tkáně.

8. Každá barva světla má své specifické účinky na organismus a proniká do různých vrstev pokožky.

Biolampa svetla 4

Nejčastější oblasti použití biolamp:

Použití biolampy v medicíně

V dermatologii se ošetření světlem používá k léčbě nových jizev po operacích či zranění, ale také k odstranění starších jizev. Výborné výsledky dosahuje biolampa Stimlight v léčbě atopického ekzému, oparů, plísní, proleženinách, při kožních alergiích, herpes atd.

Kromě dermatologii se biolampa používá ke zmírnění bolesti, při akutních a chronických zánětech šlach a svalů. Příznivě působí v oblasti krční páteře, při pohmožděninách, vykloubeninách či zlomeninách. Pozitivní účinek byl zaznamenán i při artróze a artritidě. Používá se při léčbě chronických zánětů nosních dutin a nosní sliznice, horních a dolních cest dýchacích, průdušek, středního ucha, při prořezávání zubů nebo při bolesti způsobené zubním kazem.

Ve sportovní medicíně se používá nejen k léčbě, ale i urychlení rekonvalescence pohybového aparátu.

Biolampy v kosmetice

Biolampa našla své uplatnění i v kosmetice. Nejčastěji se využívá vliv modrého a červeného světla pro léčbu akné. Dále se používá proti vypadávání vlasů, na zjemnění vrásek, celkové omlazení a regeneraci pokožky.

Akupunkturní aplikace

Světlo nemusíte přijímat jen přes pokožku, ale i prostřednictvím akupunkturních bodů. Současná medicína považuje akupunkturní body za speciální místa na těle, které dokáží zpracovat široké spektrum impulsů.

Stimulací akupunkturních bodů se spouštějí samoléčebné procesy.

Při tomto ošetření je nezbytná znalost meridiánů vztahujících se k příslušnému orgánu. Výhodou světelné stimulace je, že nemusíte najít přesné umístění akupunkturního bodu, ale postačí aplikace světla v dané oblasti.

Energizace pokožky a organismu

Harmonizace energetické nerovnováhy a odstranění blokád v proudění energie. Červené světlo působí v hlubších strukturách. Zlepšuje buněčný metabolismus, tvorbu energie a dochází nejen ke zlepšení stavu ozařovaného místa, ale účinek má vliv na celý organismus.

Léčebné účinky světla

Fototerapie, léčba světlem, je všeobecně uznávanou fyzikálně-biologickou preventivní metodou. Světla biolampy se používají jako doplňková léčba při různých zdravotních a kosmetických problémech.

Každá barva má svůj specifický účinek a dokáže proniknout do jiné hloubky pokožky. Nejhlouběji proniká červené světlo, do střední hloubky žluté, pak zelené a nejmělčeji vniká světlo modré.

Účinek modrého světla

Vliv zeleného světla

Účinek žlutého světla

Využití červeného světla

Infračervené světlo

Infračerveným světlem se ošetřují stavy s onemocněními jako:

Na podporu léčby či odstranění kosmetického defektu se používá i spojení různých světel. Například proti akné se používá modré a červené světlo. Modré zabíjí akné bakterie a červené zmenšuje póry a regeneruje pokožku.

Kontraindikace

Nepoužívejte v oblasti štítné žlázy, pokud máte endokrinní onemocnění. V případě, že jste po operačním zákroku štítné žlázy, je zakázáno ošetření jizvy dříve než 6 měsíců po zákroku.
Nepoužívejte, pokud užíváte léky způsobující fotosenzitivita.
V průběhu těhotenství a během kojení se poraďte o používání se svým lékařem.
U pacientů s epilepsií není vhodné provádět aplikace v oblasti krku a hlavy a co nejméně používejte pulzní režim.

Specifikace:

Název: biolampa
Model: Stimlight
Typ: LED fototerapeutická biolampa
Světlo: LED světlo 4 různých diod se zrcadly a polarizací světla + infračervené světlo se zrcadly a polarizací světla
Nabíjení a zdroj napětí: adaptér
Velikost: 17 x 4,60 x 5 cm
Hmotnost: 176 g
Materiál: ABS
Vstupní napětí: 120-240V 50 / 60Hz
Výstupní napětí: 5.0V / 1.0A
Vlnové délky hlavic a optický výkon světla na úrovni čela přístroje v základním provedení přístroje (bez nasazených optických prvků na čele přístroje):
modrá barva světla - 465nm, 890mW a 36,2mW / cm²
zelená barva světla - 525nm, 910mW a 47mW / cm²
žlutá barva světla - 592nm, 1330mW a 54,1mW / cm²
červená barva světla - 625nm, 1330mW a 54,1mW / cm²
Infračervené světlo - 850nm a trojnásobný výkon
Součástí balení jsou i ochranné brýle.

Diskuse

monny: Kolik ozáření jedné barvy lampa vydrží?diky

reaguj

df263: Dobrý den, jaká je, prosím, cena za lampu se všemi 4 barvami? díky předem za odpvěď s pozdravem D. Favartová

dixo.cz: Dobrý den, momentálně je dostupná pouze biolampa se 4 světly + infra světlem. Poštovné je při tomto produktu od 0,00 €. Přejeme hezký den

reaguj

L73E: Dobrý den, prosím, můžete mně poslat "manuál" na L73E@tiscali.cz ? Přiložený manuál je černobílý, nejsou poznat barvy v tabulce která obsahuje časy a přestávky. Děkuji, Lucie

L73E: Dobrý den, tak ten "manuál" již nepotřebuji. //Mile mě překvapilo, jak byla biolampa hezky a originálně zabalená. Moc děkuji a ať se vám daří.

reaguj

Smokeromka: Dobrý den,ztratila jsem manual a nevim jak dlouho mam svitit ruznymi svetly.. mužete mi prosim zaslat? Dekuji

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.