Bruska na paty Beurer MP 55

Bruska na paty Beurer MP 55 odstraňuje nežádoucí zrohovatělou a zatvrdlou pokožku na nohou i rukou. Lze ji používat na suchou i mokrou pokožku. Hrubý a jemný váleček společně s nerezovým pilníkem optimálně ošetří všechna postižená místa. Šetrně, rychle a účinně.

Cena bez DPH ... 1 258 Kč
Cena s DPH ....... 1 509 Kč

pilulka.cz:
Koupit
4home.cz:
Koupit

XXL rotující hlavice se 2 intenzitami

Bruska na paty je vybavena exponovanou XXL rotující hlavicí pro pohodlné a rychlé užívání. Nastavit lze 2 úrovně rychlosti – pomalou šetrnější a rychlejší pro efektivnější odstranění zatvrdlin na rukou, nohách i loktech.

Proč si vybrat Beurer MP 55?

3 nástavce

Na co je přístroj vhodný?

Beurer MP 55 má velmi univerzální využití. Pečujte s ním o svoje ruce, nohy, lokty, mozoly a zatvrdlou pokožku všeho druhu. Pro odstraňování zatvrdlin je efektivnější pilovat pokožku za sucha, ale můžete přístroj používat i na mokrou pokožku. Před použitím není vhodné postižená místa mazat krémem. Zařízení se nesmí používat déle než 3-4 vteřiny na jednom místě pokožky. 

Napájení na baterie nebo klasicky ze sítě

Zařízení má zabudovaný indikátor stavu baterie. K rychlému nabíjení vám poslouží dobíjecí baterie nebo mini-USB dobíjecí kabel. Doba nabíjení ze sítě trvá přibližně 3 hodiny. Přístroj vydrží v provozu nepřetržitě po dobu až 25 minut.

Kontraindikace

Technické parametry

Balení obsahuje:

 

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.