Bylinné mléko Koenzym Q10

Koenzym Q10, 4 zvláčňující oleje a vitamin E zajišťují pokožce dokonalou hydrataci bez zanechání mastného filmu.

Cena bez DPH ... 105 Kč
Cena s DPH ....... 125 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Cure Touch: Bylinné mléko

Bylinné tělové mléko nejenže zanechává pokožku jemnou a hladkou, ale díky koenzymu Q10 redukuje vrásky a navrací pružnost celému tělu. Koenzym Q10, 4 zvláčňující oleje a vitamin E zajišťují pokožce dokonalou hydrataci bez zanechání mastného filmu.

Každá buňka v těle obsahuje koenzym Q10. Buňka, která nemá dostatek této látky postupně odumírá. Bohužel, s přibývajícím věkem se množství v organismu snižuje a je třeba ho doplňovat. Koenzym Q10 je nezbytný pro zpomalení stárnutí, odstranění jemných a na prevenci vzniku nových vrásek.

Bylinné mléko s koenzymem Q10 doporučujeme zejména těm, kteří tráví hodně času na slunci nebo navštěvují solárium.

Pozitiva bylinného mléka

Kromě koenzymu Q10 bylinné mléko obsahuje:

Jeden z nejcennějších přírodních olejů, jojobový olej, má přirozený ochranný UV filtr, pomáhá udržovat vlhkost pokožky a díky hojivým schopnostem se využívá i v péči o problematickou pleť.

Mandlový olej se velmi často využívá v těhotenství jako prevence vzniku strií a celulitidy. Nejenže chrání před stárnutím, ale díky regeneračním schopnostem se využívá i na uklidnění podrážděné, poškozené až praskající pokožky.

Olej z avokáda obnovuje elasticitu pokožky, vyhlazuje pokožku a zbavuje ji vrásek. Kromě anti-aging účinků urychluje regeneraci, hojení a změkčuje pokožku.

Konopný olej se využívá zejména při problematické pleti jako je akné, lupénka, atopický ekzém. Vyrovnává pH a pomáhá obnovovat přirozenou ochranu pokožky, čímž zvyšuje její odolnost.

Vitamín E zabezpečuje hydrataci pokožky, podporuje přirozenou regeneraci, vyhlazuje pleť a zlepšuje její strukturu. Nejenže eliminuje vznik vrásek, ale působí i jako prevence před vznikem "stařeckým skvrn". V dermatologii se využívá jako prevence vzniku zánětů a k urychlení hojení povrchových ran a jizev.

Výrobce: VitaHarmony

Množství: 200ml

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.