CentralVita Energy, multivitamin - 60 tbl.

Guarana, Ženšen, Ginko, Echinacea,..
Moderní, obohacená a vysoce účinná receptúra zameraná na podporu energie z najčistších surovin bez genetických modifikácii, konzervantú, barvív a sladidel. Vhodné i pro diabetiky a celiaky.

Cena bez DPH ... 208 Kč
Cena s DPH ....... 239 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Moderní, obohacená a vysoce účinná receptúra zameřaná na podporu energie z nejčistších surovin bez genetických modifikácii, konzervantú, barvív a sladidel. Vhodné i pro diabetiky a celiaky.

CentralVita® Energy - vyvážená formule obsahuje celkový komplex vitaminů a minerálních látek. Biotin ze skupiny vitaminů B přispívá k psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Hořčík napomáhá k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli ve vyváženém příjmu tekutin a roztoků solí a minerálních látek. Chróm přispívá k normálnímu metabolismu, vitamin C napomáhá funkci obranyschopnosti a zinek udržuje vlasy a nehty. Nová receptura je obohacena o přírodní standardizované rostlinné extrakty guarany, ženšenu, ginkga a echinacei. Ginkgolidy Jinanu dvoulaločného působí na rozšiřování cév očí, mozku i končetin. Guarana obsahuje kofein s účinkem na svalový a nervový systém. Ženšen působí při stresu a napomáhá k celkové stabilitě.

Upozornění : Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Je vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

Skladování : V uzavřeném obalu, na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Doporučené dávkování : 1 tableta 1x denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možno i po částech spolknout a zapít tekutinou

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.