Chlorella

Chlorella je bohatým zdrojem živin. Je přirozeným zdrojem železa a v neposlední řadě je nejbohatším potravinovým zdrojem chlorofylu. Patří mezi zásadité potraviny, napomáhá odkyselení organismu a jeho návratu do optimálního stavu.

Cena bez DPH ... 102 Kč
Cena s DPH ....... 118 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Očista a posilnění organismu

Chlorella je bohatým zdrojem živin. Obsahuje 8 aminokyselin, vlákninu, oligosacharidy, polysacharidy, karotenoidné barvivá, esenciálně mastné kyseliny, vitamíny, kyselinu listovou, minerální látky a draslík. Je přirozeným zdrojem železa a v neposlední řadě je nejbohatším potravinovým zdrojem chlorofylu.

Jedna z největších předností chlorelly je detoxikace a očista střev. Výrazně zlepšuje trávení, stimuluje rast prospěšných baktérií a eliminuje nežádoucí a škodlivé látky. Nepůsobí jen jako probiotikum, ale má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Patří mezi zásadité potraviny, napomáhá odkyselení organismu a jeho návratu do optimálního stavu.

Pozitivní účinky chlorelly

Nejúčinnější látky výživového doplňku VitaHarmony Chlorella

  1. Růstový faktor - Chlorella Growth Factor
  2. Zelené barvivo - chlorofyl
  3. Chlorellin a sporopollein
  4. Glutathion

Chlorela obsahuje dvakrát více bílkovin než luštěniny. Z toho 60% již tvoří rostlinný protein. Také obsahuje vitamín A, H, D a C, vitamíny skupiny B. Z minerálu obsahuje železo, zinek, fosfor a horčík.

Růstový faktor chlorelly

Růstový faktor - Chlorella Growth Factor v zkratce CGF, je jednou z nejdůležitějších součástí této řasy. Okrem chlorelly ho neobsahuje žádná jiná rostlina. Vzniká během fotosyntézy a právě díky jemu dokáže za dvacet hodin zčtyřnásobit své množství. CGF je jedinečnou směsí vitamínů, minerálů a aminokyselin. Obsahuje nukleové kyseliny, peptidy, bílkoviny, polysacharidy, betaglukany, síru a mangan. Jelikož jde o přírodní látky, jsou pro lidský organismus lehce vstřebatelné.

Růstový hormon obsažen v chlorelle má výrazné posilující a omlazující účinky. V tele pracuje na obnově buněk a správném růstu. Po příchodu do organismu ihned startuje laktobacily potřebné ke správnému fungování střev a dobrému trávení. Dokáže pomoci s regenerací kostí, kůže a urychluje hojení poškozené tkáni. Přispívá k lepšímu čištění krve, čímž působí jako prevence vzniku alergii a různých chorob.

Má vplyv na obnovu kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání. Zmírňuje bolestivost kloubu. Taktéž je vhodným pomocníkem při problémech s početím.

Detoxikační účinek chlorofylu

Zelené barvivo, chlorofyl, není jen neodmyslitelnou složkou fotosyntézy. Patří mezi zázračné složky, které v lidském organismu nastartují všechny vitální funkce. Jednou z nejdůležitějších funkcí chlorofylu je detoxikační účinek, protože dokáže na sebe vázat jedy. Pomáhá při onemocnění trávicí soustavy (vyprazdňuje a čistí střeva), podporuje tvorbu červených krvinek, zlepšuje celkovou výkonnost organismu.

Chlorofyl je silný antioxidant, dokáže redukovat zápaly, zabíjí některé druhy vírů a baktérií.

Chlorellin a sporopollen

Chlorellin účinně pomáhá vyrovnávat poškození způsobené karcinogenní stravou, čím předchází vzniku rakoviny. Sporopollein nebo chlorellová vláknina, na sebe váže toxické látky, které se přirozenou cestou dostávají z organismu.

Glutathion - nejsilnější nitrobuněčný antioxidant

Glutathion je nejvýznamnější detoxikační enzym pro člověka. Je mimořádně důležitý pro udržení zdraví buněk, protože má silný antioxidační účinek a schopnost zbavit buňky škodlivých chemických látek. Zvyšuje životaschopnost buněk a opravuje poškozenou DNA. Vzniká v játrech a odtud je postupně přepravován do celého těla. S přibývajícím věkem se jeho množství v organismu snižuje, což vede k postupnému odumírání buněk a degenerativnímu onemocnění mozku. Stále častěji se využívá i na omlazení pleti a léčbu akné. Pravidelné užívání chlorelly je jedním ze způsobů, jak si udržet potřebné množství glutathionu.

Upozornění

VitaHarmony Chlorella je výživový doplněk. Nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Během užívaní Chlorelly dbejte na dostatečný pitní režim, aby mohl probíhat protces detoxikace.

Doporučené dávkování

3 – 6 tablet 1 – 2krát denně. Tablety je potřebné zapít dostatečným množstvím tekutiny 30 minut před jídlem. Začínajícím konzumentem je doporučené začít užívat 1 – 2 tablety a postupně dávku zvyšovat.

V průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě v uzavřeném obalu a mimo dosah dětí.

Obsah

90 tablet

Výrobce

VitaHarmony

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.