Čisticí maska ze živočišného uhlí

Černá maska ze živočišného uhlí na obličej RIO Beauty odstraňuje černé tečky a hloubkově pročišťuje pokožku. Profesionální nástroj na odstraňování černých pórů je součástí balení. Po použití je pokožka jemnější, póry jsou viditelně čistší.

Cena bez DPH ... 433 Kč
Cena s DPH ....... 520 Kč

Koupit

Poštovné od 110 Kč

Skladem poslední 2 kusy.
Dodání do 2 dnů

Černá maska ze živočišného uhlí hloubkově pročišťuje pokožku, uvolňuje ucpané póry a černé tečky, díky čemuž odstraňuje různé nečistoty usazené v pokožce. Po ošetření pleti maskou ze živočišného uhlí je pokožka jemná, svěží a viditelné jasnější.

Součástí balení je profesionální nástroj pro odstraňování ucpaných pórů, který umožňuje rychlé a snadné odstranění problematických černých teček a hluboko znečištěných pórů.

Jak používat masku ze živočišného uhlí?

Než nanesete na pleť masku ze živočišného uhlí, pokožku očistěte a osušte. Přímo na pokožku naneste tenkou vrstvu masky. Vyhněte se oblasti rtů, obočí, očí a vnitřku nosních dírek.

Relaxujte a nechte masku působit 20 - 30 minut.

Po úplném zaschnutí masky ji jemně odstraňte. Opláchněte všechny zbytky masky a pokožku vysušte.

Jak použít nástroj na odstranění černých pórů?

Před použitím si umyjte ruce. Očko nástroje umístěte na místo s černým pórem. Na pokožku lehce přitlačte, aby se obsah póru uvolnil. Použijte čistou tkaninu a ošetřované místo jemně otřete.Po ošetření pokožku důkladně očistěte a aplikujte antibakteriální nebo antiseptický krém.

Nástroj na odstranění černých pórů vyčistěte po každém použití antibakteriálním čisticím prostředkem a teplou vodou.

Obsah balení:

Výrobce: The Dezac Group – RIO

Složení:

Aqua, Popylen glycol, Polyvinyl alcohol, Carbon black, Alcohol, Carboxymethyl hydroxyethylcellulose, Phenoxyeethanol, Arbutin, Methylparaben, Aloe barbadensis extract, Perfum, Hyaluronic acid

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.