Čisticí maska ze živočišného uhlí

Černá maska ze živočišného uhlí na obličej RIO Beauty odstraňuje černé tečky a hloubkově pročišťuje pokožku. Profesionální nástroj na odstraňování černých pórů je součástí balení. Po použití je pokožka jemnější, póry jsou viditelně čistší.

Černá maska ze živočišného uhlí hloubkově pročišťuje pokožku, uvolňuje ucpané póry a černé tečky, díky čemuž odstraňuje různé nečistoty usazené v pokožce. Po ošetření pleti maskou ze živočišného uhlí je pokožka jemná, svěží a viditelné jasnější.

Součástí balení je profesionální nástroj pro odstraňování ucpaných pórů, který umožňuje rychlé a snadné odstranění problematických černých teček a hluboko znečištěných pórů.

Jak používat masku ze živočišného uhlí?

Než nanesete na pleť masku ze živočišného uhlí, pokožku očistěte a osušte. Přímo na pokožku naneste tenkou vrstvu masky. Vyhněte se oblasti rtů, obočí, očí a vnitřku nosních dírek.

Relaxujte a nechte masku působit 20 - 30 minut.

Po úplném zaschnutí masky ji jemně odstraňte. Opláchněte všechny zbytky masky a pokožku vysušte.

Jak použít nástroj na odstranění černých pórů?

Před použitím si umyjte ruce. Očko nástroje umístěte na místo s černým pórem. Na pokožku lehce přitlačte, aby se obsah póru uvolnil. Použijte čistou tkaninu a ošetřované místo jemně otřete.Po ošetření pokožku důkladně očistěte a aplikujte antibakteriální nebo antiseptický krém.

Nástroj na odstranění černých pórů vyčistěte po každém použití antibakteriálním čisticím prostředkem a teplou vodou.

Obsah balení:

Výrobce: The Dezac Group – RIO

Složení:

Aqua, Popylen glycol, Polyvinyl alcohol, Carbon black, Alcohol, Carboxymethyl hydroxyethylcellulose, Phenoxyeethanol, Arbutin, Methylparaben, Aloe barbadensis extract, Perfum, Hyaluronic acid

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.