Čistící pěna Wellmaxx Skineffect

Jemná čistící pěna odstraňuje make-up, znečištění a nečistoty. Extra zvlhčující účinky této pěny jsou jen dalším bonusem, který si vaše pokožka zamiluje.

Čistící pěna ochraňuje pokožku před ztrátou vlhkosti dokonce během čištění. Aplikací se také zlepšuje ochranná bariéra pokožky.

Proč si vybrat na čištění pleti pěnu od Skineffect?

Řada kosmetiky Wellmaxx Skineffect je určena zejména pro:

Méně je více

Produkty Wellmaxx Skineffect neobsahují žádné syntetické vůně, parabeny, barviva, surové materiály s obsahem petroleje nebo PEG deriváty. Látky obsažené v této kosmetice jsou určeny k dosažení dokonalé regenerace citlivé pleti.

Nezávislý dermatologický institut potvrdil snášenlivost složek i citlivou pokožkou.

Aktivní látky:

Tenzidy

Tenzidy jsou látky účinné na povrchu pokožky - snižují povrchové napětí tekutin, díky čemuž mohou aktivní látky proniknout hlouběji do pokožky. Tenzidy pokožku odmašťují, jemně čistí a vytvářejí pěnu. Při použití přípravků s tenzidy se vytvoří hustá jemná pěna.

Přírodní tenzidy jsou k pokožce jemné, nedráždí a nevysušují.

Syntetické (umělé) tenzidy naruší ochranný film kůže a agresivně ji odmašťují. Jsou vyrobeny z přírodních složek, ale jsou tak silné, že se používají i na průmyslové čištění.

Pentavitin

Pentavitin pokožku hydratuje a brání ztrátě vlhkosti. Je vytvořen z přírodních cukrů a jako přírodní produkt je mimořádně šetrný k pleti. Na tekutinu v pleti působí jako magnet, díky čemuž má pleť zajištěnu potřebnou hydrataci na delší dobu. Pleť je hladší, vypnutější, svěžejší a pevnější. Výhodou pentavitínu je, že se nedá smýt, je hlouběji v pokožce a stará se o její dlouhodobou vlhkost.

Množství: 150 ml

INCI zloženie supreme foam cleanser

Aqua [Water], Pentylene Glycol, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance]

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.