Čisticí přístroj na tvář Beurer Face Care 100

Kosmetický přístroj s dvojitým efektem na pokožku - revitalizační peeling a vakuový lifting zajistí dokonalé čistou a pevnou pokožku díky technologii "jemného peelingu" - mikrodermabrazi.

Cena bez DPH ... 2 999 Kč
Cena s DPH ....... 3 599 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Beurer Face Care 100 umožňuje bezbolestné profesionální čištění všech typů pleti prostřednictvím technologie zvané mikrodermabraze. Balení obsahuje 3 nástavce a 5 úrovní intenzity čištění.

Kvalitní safírová vrstva na nástavcích odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky a stimuluje obnovu buněk. Supermoderní vakuová technologie znatelně zlepšuje kvalitu a prokrvení pleti. Výsledkem je jemnější a hladší pokožka. 

Proč si vybrat Beurer FC 100?

3 nástavce:

  1. Precizní nástavec s jemným safírovým povrchem vhodný pro precizní ošetření malých plošek pleti
  2. Hrubý nástavec s hrubým safírovým povrchem vhodný k intenzivnímu ošetření problematických partií
  3. Velký nástavec s jemným safírovým povrchem vhodný pro citlivou pleť

Dvojí efekt – revitalizační peeling a vakuová masáž

Revitalizační peeling: safírový povrch čisticích nástavců odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky.

Vakuový lifting: zároveň s každým čištěním zjemňujete, vyhlazujete a zpevňujete svou pleť do hloubky. Vakuová technologie podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce a tím i její obnovu.

Mikrodermabraze – profesionální exfoaliace tváře

Mikrodermabraze je technologie, pomocí níž lze odstranit odumřelé buňky na samém povrchu pleti, aniž by došlo k poškození hlubších vrstev pokožky. Jedná se o šetrný mechanický peeling, který se provádí bez použití chemických abrazivních prostředků.

Návod k použití

Vložte jednorázový filtr do otvoru na konci trubičky, připojte držák, na něj nasaďte zvolený nástavec; poté zapněte přístroj, nastavte intenzitu a jemnými pomalými pohyby čistěte pleť celého obličeje zhruba 20 minut. Po ošetření zregenerujte pleť nanesením jemného neparfemovaného pleťového mléka.

Základní popis čisticí stanice a technické parametry:

Kontraindikace

 

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.