Čistící silikonový kartáček RIO Beauty

Mini čistící silikonový kartáček na odstranění make-upu. Hloubkové pročištění pleti a pórů s 5 intenzitami a jemnou masáží pokožky.

Cena bez DPH ... 600 Kč
Cena s DPH ....... 720 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit

Jemné a šetrné odstranění make-upu, přebytečných krémů, ale i běžného denního znečištění.

RIO čistící silikonový kartáček působí i jako peeling - zbavuje pokožku odumřelých kožních buněk, pleť pročišťuje hloubkově, podporuje mikrocirkulaci krve a čistí ucpané póry. Jedna minuta denně a vaše pleť může být hladší, jemnější, zdravější a zářivější.

Cílené čištění T- zóny, intenzivní vyčištění pórů, jemná masáž celého obličeje - speciálně pro oblast kolem očí, odstraňování odumřelých buněk (exfoliace) a nečistot z pleti. S tímto přístrojem to vše zvládnete za jednu minutu.

Proč si vybrat RIO čistící kartáček?

Jak účinkuje čistící kartáček RIO?

RIO silikonový čisticí kartáček účinkuje na principu vibrací. Pleť je tak jemně a šetrně hloubkově vyčištěna. Vibrace pokožku masírují, čímž se zlepšuje cirkulace krve ve všech vrstvách pokožky. Úroveň intenzity vibrací si můžete zvolit přesně dle vlastních potřeb - na výběr máte 5 úrovní.

3 zóny pro komplexní vyčištění pleti:

  1. vrchní část je určena k čištění čela a T-zóny,
  2. střední část na čištění celého obličeje, peeling a masáž,
  3. na zadní straně je zóna na jemné čištění pokožky kolem očí a masáž.

Čistící kartáček RIO - ideální pro cestování

Malý a šikovný přístroj na čištění pleti je vhodný i na cestování. Ať už jezdíte na služební cesty nebo nechcete na dovolenou brát množství přípravků, tento přístroj se o vaši pleť postará kdekoliv a kdykoliv.

Použití čisticího kartáčku

Přiložte čistící přístroj na obličej, zapněte a pomalu přesouvejte na další místo. V případě potřeby změňte úroveň intenzity vibrací. Začněte s nejnižší intenzitou a postupně úroveň zvyšujte. Při použití používejte na každou část pleti vhodnou zónu.

Parametry přístroje:

Balení obsahuje přístroj na čištění obličeje a USB nabíječku.
Rozměry - 11,5 cm x 8 cm.
Životnost baterie je 2,5 hodiny.
Na jedno nabití můžete přístroj použít až 250 krát.
5 úrovní intenzity.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.