Cure Touch - Pleťový krém s Koenzýmem Q10

Pleťový krém s koenzymem Q10, allantoinem, jojobovým a mandlovým olejem a panthenolem je vhodný pro každodenní ošetření pleti.

Cena bez DPH ... 109 Kč
Cena s DPH ....... 131 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Koenzym Q10 pleťový krém

Pleťový krém s koenzymem Q10, allantoinem, jojobovým a mandlovým olejem a panthenolem je vhodný pro každodenní ošetření pleti. Navrací pokožce mladistvost, pružnost a vitalitu.

Díky přítomnosti vysokomolekulárních sacharidů je zajištěna maximální hydratace pokožky. Navíc obsahuje luxusní zvláčňující oleje s přirozeným obsahem nenasycených mastných kyselin, minerálů a vitamínů. Vaše pleť bude zářivější, plná energie a zdraví.

Pleťový krém Koenzym Q10

Pleťový krém Koenzym Q10 - Účinné látky

  1. Koenzym Q10
  2. Jojobový olej
  3. Panthenol
  4. Mandlový olej
  5. Alantoin

Pleťový krém Koenzym Q10 - Koenzym Q10

Koenzym Q10 je přírodní látka, která dokáže chránit buňky před nepříznivými vlivy, dodává jim energii, urychluje látkovou výměnu, redukuje poškození buněk a působí jako silný antioxidant. V malém množství si tělo dokáže tento koenzym vyrobit samo. Problém nastává po 25. roku života, kdy se postupně snižuje jeho produkce až ve stáří úplně zaniká.

Koenzym Q10 není návykový, není možné se jím předávkovat a nemá žádné vedlejší účinky.

Pleťový krém Koenzym Q10 - Alantoin

Alantoin podporuje hojení, štěpí keratin na povrchu pokožky, čili pokožku zjemňuje, zvyšuje hydrataci kůže a podporuje epitelizaci - znovu uzavření poškozené celistvosti kůže. Alatoín se využívá tak v kosmetickém průmyslu, jakož i ve farmaceutickém.

Pleťový krém Koenzym Q10 - Panthenol

Kyselina panthenová je nezbytná pro udržení zdravé pokožky, při prevenci vzniku a rozvoje vrásek a dalších projevů stárnutí. Jeho nedostatek se projevuje ztrátou pružnosti rychlejším stárnutím pokožky, vrásčení a rozvojem vrásek. Panthenol má protizánětlivé, hydratační e regenerační účinky.

Pleťový krém Koenzym Q10 - Jojobový olej

Jojobový olej patří mezi nejvyužívanější oleje v kosmetice a někdy se nazývá také "tekuté zlato". Využívá se zejména při suché, citlivé a popraskané pleti, pokožku regeneruje, vyhlazuje a dodává jí ztracenou pružnost. Navíc působí jako přirozený UV filtr.

Pleťový krém Koenzym Q10 - Mandlový olej

Mandlový olej je svým složením nejbližší lidské pokožce, nevyvolává alergické reakce a neucpává póry. Podporuje přirozenou hloubkovou hydrataci, vitalitu pleti, působí proti škodlivým vlivům prostředí a bojuje proti vráskám.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.