Cure Touch - Pleťový krém konopný

Pleťový krém na problematickou pokožku obsahuje konopný olej, rašelinu a rakytníkový olej. Protizánětlivý pleťový krém obnovuje kožní lipidy, vyrovnává pH pokožky, zabraňuje tvorbě vrásek, pleť revitalizuje a hydratuje.

Cena bez DPH ... 114 Kč
Cena s DPH ....... 137 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Pleťový krém pro problematickou pleť s konopným olejem

Každodenním působením nežádoucích faktorů na pokožku, dochází ke změnám v zastoupení kožních lipidů. Důsledkem toho je snížena ochranná funkce kůže a dochází ke ztrátě vlhkosti, což se může projevit nadměrným vysoušením, loupáním, praskáním pokožky nebo vznikem kožních onemocnění.

Pleťový krém s konopným olejem, rakytníkem a rašelinou je vhodný pro suchou nebo problematickou pleť. Má výborné zvláčňující, uklidňující a promašťující účinky. V případě kožních problémů výrazně snižuje nutnost aplikace hormonálních léčiv. Konopný olej dodává pokožce přirozenou výživu, posiluje její odolnost vůči vnějším vlivům. Rakytníkový olej regeneruje, zvláčňuje a podporuje látkovou výměnu v pokožce a huminové kysliny z rašeliny pleť revitalizují a hydratují.

Každodenním používáním pleťového krému s konopným olejem minimalizujete projevy stárnutí, zvýšíte elasticitu a přirozenou vzhled pokožky.

Pleťový krém s konopným olejem:

Pleťový krém pro problematickou pleť - Účinné látky

Konopný olej - Zdroj esenciálních mastných kyselin

Konopní olej pro problematickou pleťKonopný olej je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, které mají výborné zvláčňující, uklidňující a promašťující účinky. Olej dodává pokožce přirozenou výživu, posiluje její odolnost vůči vnějším, dráždivým vlivům. V případě kožních problémů výrazně snižuje nutnost aplikace nežádoucích hormonálních léčiv (kortikoidů), neboť bioaktivní látky obsažené v konopném oleji působí dostatečně účinně na průběh zánětlivých kožních procesů.

Rakytníkový olej - Hojivé účinky

Složky, které olej z rakytníku obsahuje, jsou i přirozenou součástí kůže. Je vhodný k léčbě kožních problémů, jako je akné, ekzém, suchá pokožka, stárnoucí pleť, problematická pleť nebo atopický ekzém, protože má výborné hojivé, regenerační a zklidňující účinky.

Rašelina - Liečivé účinky

Rašelina se nevyužívá jen v kosmetickém průmyslu, ale pro své léčivé účinky i ve zdravotnictví. Na pokožku působí regeneračně, hydratačně, prospívá její restrukturalizací a celkovému omlazení, zpomaluje stárnutí pokožky a zpomaluje i riziko tvorby vrásek.

Kromě těchto tří účinných látek, pleťový krém pro problematickou pleť, v menším množství obsahuje i mandlový olej, který zlepšuje pružnost pokožky, jojobový olej regeneruje a vyhlazuje pleť, panthenol, který je potřebný pro udržení zdravé pokožky a alantoin stimuluje regeneraci buněk a zklidňuje pleť.

Pleťový krém pro problematickou pleť - Dávkování

Pleťový krém pro problematickou pleť aplikujte ráno a večer na čistou pokožku a jemně rozetřete. Je vhodný pro každodenní péči o suchou, problematickou a ekzematickou pokožku.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.