Cure Touch - Sportovní chladivý gel

Regenerační chladivý gel Cure Touch pro sportovce obsahuje vysoké množství rostlinných extraktů a silic.

Horské byliny v chladivem gelu se používají k eliminaci svalových a kloubních potížích.

Cure Touch - Chladivý gel pro sportovce

Regenerační chladivý gel Cure Touch pro sportovce obsahuje vysoké množství rostlinných extraktů a silic a je vyroben na podobné bázi jako Hřejivý gel Cure Touch pro sportovce.

Horské byliny v chladivem gelu se používají k eliminaci svalových a kloubních potížích. Na pokožku se aplikuje zejména po těžkém fyzickém výkonu, protože po zvýšené fyzické námaze urychluje regeneraci, působí jako podpůrný prostředek při bolestech kloubů, páteře, při podvrtnutí a hojení zlomenin.

Jak používat Regenerační chladivý gel?

Regenerační chladivý gel pro sportovce aplikujte na bolestivá místa několikrát denně. Chcete-li zvýšit účinek přípravku, gel důkladně vmasírujte do pokožky postiženého místa.

Pro dosažení maximálního účinku je vhodné nanášet větší množství gelu, ovázat a nechat působit dlouhodobě, například během noci. Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, protože by mohlo dojít ke spálení kůže. Regenerační chladiví gel neaplikujte na sliznice a otevřené rány.

Regenerační chladivý gel pro sportovce je vyroben ze směsi léčivých bylinek, jejich extraktů a silic. Mimo jiné, gel obsahuje Eukalyptový olej, extrakt z květu arniky, kostivalu lékařského, kaštanu koňského, třezalky podkování, olej z jedle bílé, jalovce, rozmarýnu lékařského, hřebíčku voňavého a výtažky z mnoha dalších rostlin.

Skladování:

Přípravek skladujte při pokojové teplotě, nenechávejte na přímém slunci a chraňte před mrazem. Regenerační gel nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologický testovány. Netestováno na zvířatech.
Obsah: 200ml

Diskuse

pechova: kolik stojí tento gel a kdy bude skladem,děkuji Pechová

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.