Detoxikační náplasti Kyoto

Detoxikační náplasti KYOTO na čistě přírodní bázi. BALENÍ: 10 kusů

1. Co je detoxikace?

Termín detoxikace znamená očištění těla od toxinů a těžkých kovů. Že příčinou téměř všech nemocí a oslabeného zdraví jsou právě toxiny a infekční elementy, detoxikace představuje velmi důležitý proces očisty organismu. Je to proces, který častokrát odstraňuje příčinu - podstatu nemoci.

2. Proč je detox potřebný?

V současnosti jsme všichni vystavováni vlivu škodlivých látek na naše zdraví. Je to výsledek rychlého pokroku doby. Chemický průmysl, jeho produkty a odpadní látky vypouštěné do vody či ovzduší, chemické přísady v našem jídle, těžké kovy, zda zbytky různých léků užívaných v stále větších množstvích se neustále hromadí v lidském těle mnohem víc než kdykoliv předtím. Každý orgán lidského těla je zasažen jejich vlivem a podle doby trvání jejich dopadu a velikosti absorbovaných dávek dochází k zhoršování zdravotního stavu až po poškození tkání.

Kromě těchto elementů ke špatnému stavu organismu přispívají špatná životospráva, nedostatek pohybu, špatná kvalita jídel, zda jejich přípravy, postřikování zelenina a ovoce, nedostatek vitamínů, stres, pracovní vypětí, kouření, pití alkoholu a kofeinových nápojů atd..

V současnosti chemický průmysl vyrábí takové množství chemických produktů, že někteří si ani neuvědomují jejich přítomnost. Zda to vnímáme nebo ne, tyto chemické látky si vždy najdou cestu do našeho těla. V současnosti je známo více než 2 miliony syntetických substancí, 25 000 jich přibývá každým rokem a více než 30 000 vytváří průmyslová výroba.

V současné době je detoxikace organismu základní podmínkou dlouhodobého udržování zdravého organismu. Detoxikace je vhodná pro všechny druhy chronických civilizačních onemocnění. Pokud se toxické látky z těla odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, organismus si poradí s mnoha onemocněními i sám. Chemické produkty znečišťují životní prostředí rychleji než je člověk schopen přizpůsobit se těmto změnám. Náš organismus nedokáže efektivně filtrovat všechny tyto nebezpečné látky. Chemické látky ve vzduchu, vodě a jídle neustále poškozují náš organismus a snižují jeho obranyschopnost.

Detoxikace se dělá obvykle přes oblast chodidel, kde se nachází velké množství potních žláz a akupunkturních bodů. Díky poklesu koncentrace škodlivin v krvi se nastartuje proces nastolení rovnováhy mezi krví a orgány. Následující poklesy koncentrací vyvolávají postupné uvolňování škodlivin z orgánů a tkání. Proto detoxikace trvá dlouho a je to hra o koncentracích na hranicích propustných membrán buněk v orgánech a uvolňování do krve, o koncentracích na přechodu chodidlo - detoxikační prostředek (obvykle náplast), nebo ionizovaný roztok vody, tedy bariéra krvv těle (náplast) voda.

3. Efekty detoxikace

Co můžeme očekávat od detoxikace?

Detoxikací se z organismu odbourávají škodlivé odpadní látky. Po takové očistě vaše tělo zvyšuje hladinu fyzické, duševní a sexuální energie, expandovat začíná i vaše kreativita. Cítíte se jako znovuzrozený, jako úplně jiný člověk. Detoxikace vám přinese lepší kvalitu života.

4. Kladné účinky detoxikace

5. Složení a efekty jednotlivých komponentů

Detox náplasti KYOTO obsahují: Organic Aquarius Mushrooms, Tourmaline, Saururus Chenesis, Achyranthis Radix, Artemisia lwayomogi, Paeoniae Rubrae Radix, Caragana sinice, Siberian Ginseng, Platicodon Grandifloum Wood VINEGAR, Mokcho Powder, Pearl Stone, Mugwort extract, Loquat (Japanese medlar) extract, Tree Essence, Sap from Bamboo and Eucalyptus-Trees.

Turmalín je zdrojem záporných iontů a infračerveného vlnění.

Mokcho prášek je produktem komplikované destilace dřeva s více než 800 organickými součástmi a důležitými prvky, přičemž také vyzařuje infračervené vlnění.

Organic Agaricus mushrooms jsou houby, které obsahují mnoho složek k posílení imunitního systému.

Saurus chinese je rostlina využívána v tradiční čínské medicíně jako antioxidant. Zabírá proti otravám, chronické únavě a bolestem svalů.

Achyranthix radix je rostlina účinn

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.