Detoxikační náplasti

Při otocích, revmatické bolesti, bolesti páteře a kříže, bolesti způsobené pádem, celková detoxikace organismu.

Detoxikační náplasti GOLD RELAX

Detoxikační náplasti GOLD RELAX na čistě přírodní bázi. Jedné z nejlepších detoxikačních náplasti na trhu.

Detoxikační náplasti eliminují otoky a bolesti, mají pozitivní vliv na zdraví, protože během spánku odstraňují z těla toxiny.

Detoxikační náplasti jsou vhodné při následujících příznacích a onemocněních:

Pozitivní účinky detoxikační náplastí:

Dlouhodobé hromadění toxinů v těle vede nejprve k mírným komplikacím jako bolest hlavy a únava. Pokud se výskyt toxinů neřeší detoxikací, dochází k závažnějším zdravotním problémům. Stáváte se náchylným k infekcím a organismus slábne. Chodidla jsou považovány v čínské tradiční medicíně za druhé srdce. Přes chodidla se specialista může dozvědět nespočetné množství informací o zdravotním stavu člověka. Detoxikace přes chodidla je tím nejlepším řešením, protože detoxikujete celý Váš organismus a všechny orgány najednou!

Možnosti použití Detoxikační náplasti

  1. Nalepte detoxikační náplast na bolestivou oblast, kde se přímo aktivuje hojivý proces.
  2. Na detoxikaci nalepte detoxikační náplast na chodidlo, která aktivuje čistící proces ve vašem těle během spánku.
    Doporučuje se preventivně lepit detoxikační náplast střídavě na chodidla každý druhý den, pro zrychlený efekt detoxikace nalepit jednu detoxikační náplast na každé chodidlo.

Upozornění: Neaplikujte detoxikační náplast na otevřené rány nebo v oblasti, kde je pokožka poškozená. Pouze pro vnější použití.

Co je detoxikace?

Termín detoxikace znamená očištění těla od toxinů a těžkých kovů. Že příčinou téměř všech nemocí a oslabeného zdraví jsou právě toxiny a infekční elementy, detoxikace představuje velmi důležitý proces očisty organismu. Je to proces, který častokrát odstraňuje příčinu - podstatu nemoci.

Proč je detoxikace potřebná?

V současnosti jsme všichni vystavováni vlivu škodlivých látek na naše zdraví. Je to výsledek rychlého pokroku doby. Chemický průmysl, jeho produkty a odpadní látky vypouštěné do vody či ovzduší, chemické přísady v našem jídle, těžké kovy, zda zbytky různých léků užívaných v stále větších množstvích se neustále hromadí v lidském těle mnohem víc než kdykoliv předtím. Každý orgán lidského těla je zasažen jejich vlivem a podle doby trvání jejich dopadu a velikosti absorbovaných dávek dochází k zhoršování zdravotního stavu až po poškození tkání.

Kromě těchto elementů ke špatnému stavu organismu přispívají špatná životospráva, nedostatek pohybu, špatná kvalita jídel, zda jejich přípravy, postřikování zelenina a ovoce, nedostatek vitamínů, stres, pracovní vypětí, kouření, pití alkoholu a kofeinových nápojů atd..

V současnosti chemický průmysl vyrábí takové množství chemických produktů, že někteří si ani neuvědomují jejich přítomnost. Zda to vnímáme nebo ne, tyto chemické látky si vždy najdou cestu do našeho těla. V současnosti je známo více než 2 miliony syntetických substancí, 25 000 jich přibývá každým rokem a více než 30 000 vytváří průmyslová výroba.

V současné době je detoxikace organismu základní podmínkou dlouhodobého udržování zdravého organismu. Detoxikace je vhodná pro všechny druhy chronických civilizačních onemocnění. Pokud se toxické látky z těla odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, organismus si poradí s mnoha onemocněními i sám. Chemické produkty znečišťují životní prostředí rychleji než je člověk schopen přizpůsobit se těmto změnám. Náš organismus nedokáže efektivně filtrovat všechny tyto nebezpečné látky. Chemické látky ve vzduchu, vodě a jídle neustále poškozují náš organismus a snižují

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.