Devee Hyaluron gel ampulky

Devee HYALURON gel superkoncentrát proti vráskám je vyvinut speciálně pro péči o pleť. Kyselina hyaluronová nejenže udržuje a váže jedinečným způsobem vlhkost, ale také účinně podněcuje novotvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Výsledkem je výrazně čerstvější a mladší vzhled pokožky.

Cena bez DPH ... 792 Kč
Cena s DPH ....... 959 Kč

Koupit

Poštovné od 117 Kč

Skladem poslední kus.
Dodání do 2 dnů

Hyaluron gel proti vráskám DEVEE

Tento HYALURON gel superkoncentrát proti vráskám DEVEE je vyvinut speciálně pro péči o pleť. Právě zde určuje množství kyseliny hyaluronové v spojivových tkáních elasticitu pokožky zcela podstatným způsobem. Kyselina hyaluronová nejenže udržuje a váže jedinečným způsobem vlhkost, ale také účinně podněcuje novotvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Výsledkem je výrazně čerstvější a mladší vzhled pokožky.

Devee HYALURON gel proti vráskám na první pohled:

Proč se rozhodnout mezi nespočtem krémů na trhu právě pro DEVEE HYALURON gel proti vráskám?

Ostatní krémy, které se prodávají pod názvy "krém s kyselinou hyaluronovou" obsahují jen nepatrné množství hyaluronu v porovnání s jinými složkami.

DEVEE gel proti vráskám, určený pro náročné zákazníky, obsahuje superkoncentrát kyseliny hyaluronové, který se stane součástí vašeho těla a dostane se i do nejhlubších vrstev pokožky. Výsledek je viditelný už po třech dnech.

Množství: 7 ampulek, 2 ml

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.


Dárek

K produktu Devee Hyaluron gel ampulky dostanete zdarma dárek. Trenink mozku zdamra