DEVEE Retinol krém na oční okolí

Krém na oční okolí s retinolem a kyselinou hyaluronovou pokožku hydratuje, zvyšuje její elasticitu, vyhlazuje vrásky a dává konturám obličeje kolem očí svěží a pevný vzhled.

Krém s hedvábně jemnou konzistencí efektivně omezí tvorbu jemných, ale i hlubších vrásek. Svým složením DEVEE Retinol oční krém poskytuje maximální možnou péči pleti v okolí očí. Výjimečnost tohoto přípravku spočívá i v jeho schopnosti přirozeně aktivovat regenerační procesy v pleti a udržet tak její mladost a svěžest.

Retinol pomáhá aktivovat regenerační procesy, napomáhá k syntéze kolagenu a elastinu a odstraňuje pigmentové skvrny. Retinol v kombinaci s kyselinou hyaluronovou znásobuje svůj hydratační potenciál. Extrakt ze světlíku se používá na otoky a váčky pod očima.

Účinek krému s retinolem na pokožku kolem očí:

Díky DEVEE Retinol očnímu krému dosáhnete přirozené omlazení, svěží, hladkou, vypnutou a zdravou pleť. Krém je vhodný pro dámy nad 40 let. Zvyšuje pružnost pokožky, vyživuje tkáň, hydratuje a vyhlazuje pleť, odstraňuje pigmentové skvrny a zároveň poskytuje pleti ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy (včetně UV záření). Vše v jednom. Vaše pokožka získá optimální vlhkost, vrátí se její pružnost, svěžest a jemnost a to nejen na jejím povrchu, ale i v hlubších vrstvách.

Aktivní látky:

Pro Retinol Vitanol Bio

Pro retinol Vitanol bio je extrakt z ekologicky pěstované vojtěšky seté. Retinol je vlastně celá molekula vitaminu A, který pleti dodává pružnost, podporuje její schopnost regenerace a upravuje pH pokožky. Reguluje a podporuje tvorbu elastických vláken a dělení kožních buněk. Všechno se to děje přirozeným procesem. Poškozené a odumřelé buňky odstraní a vyšle organismu signál, aby začal s tvorbou nového kolagenu.

Vitamin A ve formě retinolu je základní složkou přípravků proti viditelným projevům stárnutí pleti. Výsledným efektem je elastická a pružná pokožka s výrazně zredukovaným počtem hlubších i jemných vrásek. Díky této složce můžete projevy stárnutí značně zpomalit.

Retinol palmitát

Retinol palmitát má speciální úlohu a vlastnost. Jelikož samotný retinol není na vzduchu stálý a rozkládá se, část z něj se znehodnotí, než se dostane do pokožky.

Retinol palmitát je stálejší a díky kyselině palmitové pronikne do pokožky a až tam se změní na retinol (tedy vitamin A) a začne účinkovat. Takto pleť dostane to, co potřebuje i v hlubších vrstvách, nejen na povrchu. Proces regenerace pleti, tvorba nového kolagenu a elastinu se spustí i pod povrchem pleti. Pleť nejen zdravě a mladě vypadá, ona taková i opravdu je.

Abyste měli záruku, že této složky je v přípravku dostatek, měla by se nacházet v popisu složení přípravku v první třetině složek, nikoli na konci.

Vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu. Díky ní je kolagen dostatečně hydratovaný a pleť je hladší, pružnější a vypnutější. Spojením dvou velikostí molekul kyseliny hyaluronové se zvyšuje její účinnost, pleť získává potřebnou vlhkost i v hlubších vrstvách. Kolagen a elastin, složky zodpovědné za pružnou a hladkou pleť, takto dostávají potřebnou vlhkost i do zásoby.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má větší molekuly, které působí na povrchu a ve svrchních vrstvách pleti. Hydratuje ji, vypne a zároveň vytvoří na jejím povrchu ochranný film - zabraňuje tak dehydrataci pleti.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má menší molekuly, které proniknou do hlubších vrstev pokožky. Kolagen má takto vytvořenou dostatečnou zásobu vody a výsledný efekt pružné a hladké pleti je trvanlivý.

Vitamín E

Prodlužuje životnost buněk v pokožce a hraje důležitou roli při jejich obnově. Má antioxidační vlastnosti a zároveň ochraňuje pleť před škodlivým UV zářením a nepříznivými vnějšími vlivy (mráz, teplo, smog...). Je vhodný na citlivou, suchou a zanícenou pleť. Vyhlazuje pleť, redukuje vrásky a preventivně působí proti vzniku pigmentových skvrn. Pokožka je díky němu lépe prokrvená, hydratovaná a chráněná.

Extrakt z světlíku lékařského

Obklady ze světlíku lékařského se používají při zánětlivých očních chorobách a oční únavě. Extrakt z této rostliny vás zbaví a zároveň zabrání vzniku kruhů a otoků pod očima.

Použití krému na oční okolí s retinolem: ráno a / nebo večer jemně vklepat do vyčištěné pokožky.

Množství: 15 ml - vzduchotěsná lahvička chrání retinol před poškozením.

Výrobce: DEVEE - luxusní kosmetika nejen proti vráskám. Vyrobeno v Německu.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.