Dixo Beauty Device

Dixo Beauty Device je jedinečný kosmetický přístroj, který efektivně, ale šetrně, ošetřuje pleť pomocí 6 funkcí a 3 barev světelné terapie. Omlazující přístroj nejen že vtláčí výživné látky z krémů do pokožky, ale díky vlnám radiofrekvence stimuluje obnovu a regeneraci buněk a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce.

 

Vylepšený Dixo Beauty Device za nezměněnou cenu

V minulosti se na vyživování a omlazení pleti používali injekce a dnes kosmetický přístroj Dixo Beauty Device.

Dixo Beauty Device je jedinečný kosmetický přístroj, který efektivně, ale šetrně, ošetřuje pleť pomocí 6 funkcí a 3 barev světelné terapie. Revitalizační přístroj nejen že vtláčí výživné látky z krémů do pokožky, ale díky vlnám radiofrekvence stimuluje obnovu a regeneraci buněk a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce. Teplo, které se vytváří během ošetřování pleti, tyto procesy urychluje a zintenzivňuje.


dixo garance vraceni penez100% garance vrácení penez. Pokud nebudete s kosmetickým přístrojem spokojený, můžete nám jej do 30 dnů vrátit.

Nový model přístroje Dixo Beauty Device nejen že prošel redesignem, ale oproti původnímu modelu má několik výhod:

 1. přidána nová funkce: masáž s vibracemi.
 2. díky třem intenzitám ho můžete používat na obličej i tělo.
 3. přístroj během nabíjení nemusí být odložen ve stojanu.
 4. možnost nabíjení přes zásuvku v síti nebo USB port v počítači.
 5. indikátor stavu baterie umístěný přímo na přístroji.

EMS & Elektroporačný kosmetický přístroj Dixo Beauty Device je bezbolestný a bezpečný. Zajišťuje potřebnou a rovnoměrnou výživu pleti, která byla dosud dosahovaná používáním invazivní mezoterapie.

6-kombinace pro pevnou a zdravou pokožku

Metody ošetřování, kterými kosmetický přístroj disponuje, slouží ke zlepšení stavu pokožky a k viditelnému omlazení. Tato 6-kombinace byla pečlivě vybrána na dosažení co nejlepšího výsledku v oblasti péče o pleť a pokožku.

Účinky revitalizačního přístroje:

EMS - elektrická stimulace svalů

EMS dodává pleti pružnost, navrací jej přirozený lesk a barvu. Unikátní elektrický proud nejprve pocítíte jako jemné píchnutí a napnutí a po proniknutí do hloubky pleti způsobí svalový pohyb. Na povrchu pokožky pocítíte vznikající teplo. Tento proces aktivuje buňky, stimuluje tvorbu kolagenu, díky čemuž může vzniknout nová, pevnější, vazivová struktura.

V konečném důsledku elektrická stimulace svalů zpevňuje a posiluje pleť, vyhlazuje vrásky a zajišťuje její elasticitu.

Mezoporace

Mezoporace, mezoterapie bez jehly, zajišťuje pronikání výživných látek do hloubky pokožky, čímž zvyšuje jejich účinek. Ve srovnání s klasickou ionoforézii je tato metoda vnášení látek 10krát účinnější v hloubce pleti 1mm a až 27-krát v hloubce pleti 4mm. Do pokožky můžete vnášet přípravky určené k vyhlazení vrásek, omlazení pokožky, bělení pokožky, léčbu akné nebo jiné přípravky s obsahem vitamínů a minerálních látek.

Elektroporace

Elektroporace je mimořádně účinná metoda zejména při přenosu makromolekulárních prvků, jako je kyselina hyaluronová a kolagen a neiontových látek hluboko do pokožky. Je bezbolestná a nezpůsobuje ani žádné otoky.

Radiofrekvence

Radiofrekvenční terapie se využívá nejen na omlazení pokožky a vyhlazení vrásek, ale i při léčbě strií, na odstraňování nerovnoměrností pokožky, zmenšení pórů, léčbu jizev po akné, bělení pokožky atd. Radiofrekvenční energie stimuluje buňky k obnově a regeneraci, podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Obnovuje krevní oběh a zlepšuje okysličení svalů. Během radiofrekvence dochází i ke vzniku tepla, což zvyšuje účinek této metody.

Masáž s vibracemi

S přibývajícím věkem svaly ochabují. Týká se to nejen svalů kolem úst, očí, či rtů, ale na celém těle. Nicméně, na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly na obličeji přímo připojené do kůže, a právě proto masáž obličeje přímo ovlivňuje vzhled.

Masáž s vibracemi slouží k vyživení a posílení pleti. Vtiskuje výživné látky z krémů a gelů do hlubších vrstev pokožky rychle a efektivně. Vhodná zejména na obličej a okolí očí.

LED světelná energie

Přístroj pracuje na bázi LED světla, který byl speciálně vyvinut pro kosmetické účely. 3 typy světla jsou vhodné pro každé ošetření a pro každý typ pokožky.

Červené světlo dokáže aktivovat a stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu v buňkách, čímž zabezpečuje pružnost, pevnost a mladistvý vzhled pokožky.
Zelené světlo pokožku neutralizuje, zmírňuje napětí a zklidňuje. Zmírňuje otoky a pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny.
Modré světlo cíleně ničí bakterie, má výrazné protizánětlivé účinky a reguluje produkci kožního mazu, proto se spolu s červeným světlem využívá k léčbě akné.
Mix tří světel: červené, modré a zelené.

Ošetřování pokožky kosmetickým přístrojem

Během ošetřování pokožky revitalizačním přístrojem Dixo Beauty Device používejte přípravky s vysokým obsahem vitamínů nebo minerálních látek, které Vaše pleť potřebuje. Přípravky vybírejte podle typu pleti, podle jejich účinku a látek, které obsahují.

Kolem hlavice přístroje a podél rukojeti se nachází stříbrný - kovový pásek, jehož se během ošetření musíte dotýkat, čímž vytvoříte elektrický obvod mezi přístrojem a Vaším tělem.

Přístroj používejte jen na očištěnou pokožku a spolu s kosmetickým přípravkem. Jedno ošetření revitalizačním přístrojem trvá přibližně 10 minut. Ošetření byste měli opakovat 3krát týdně.

Funkce, které můžete používat samostatně:

 1. Masáž s vibracemi,
 2. LED světlo červené barvy,
 3. LED světlo modré barvy,
 4. LED světlo zelené barvy,
 5. Mix LED světel,
 6. Funkce RF, EMS, elektroporace a mezoporace. Tyto funkce nelze používat jednotlivě.

Kdy nemůžete omlazující přístroj používat?

Revitalizační přístroj nepoužívejte v případe, že trpíte onemocněním srdce, přenosnými chorobami, rakovinou, akutní chorobou, hypotenzí, hypertenzí, máte otevřenou ránu, implantovaný kardiostimulátor, náhradní srdce nebo plíce, během léčení, pokud trpíte chorobami pleti, jste spálení od slunce, přístroj by neměli používat lidé se zvýšenou citlivostí a lidé s chorobami žaludku. Také jej nepoužívejte během těhotenství.

Příslušenství a popis

 1. LED panel,
 2. vodivá kovová hlavice,
 3. spínač,
 4. vodivá kovová plocha,
 5. stupnice na zobrazení intenzity proudu,
 6. nabíjecí přípojka,
 7. adaptér,
 8. tlačítko pro výběr LED světla,
 9. kontrolní světlo při nabíjení,
 10. stojan na nabíjení,
 11. ochranné brýle.

Specifikace

Vstup: AC 100-240V, 50/60 HZ
Délka světel: 415nm / 525nm / 630nm
Velikost přístroje: 17,5 x 4,5 x 4,0 cm
Výkon: 3W

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (32)

Eva: Dobrý den,uvažuji o koupi přístroje na zlepšení kvality pleti.Je mi 31 let,mám velmi citlivou pleť se sklonem k vysušení,červenání a akné, kolem očí mám jemné vrásky. Chtěla bych přístroj,který by mi zredukoval jizvy po akné a zjemnil vrásky.Nejvíce mě zaujaly DIXO BEAUTY DEVICE,RAZZY 3V1,GALVANICKÁ ŽEHLIČKA BIOWAVE. Mohli by jste mi prosím poradit s výběrem a zda není problém,když mám chronický zánět střev.Předem děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den Eva, na citlivou pleť doporučujeme Razzy 3v1 nebo BIOwave 5v1, protože si umíte přesně nastavit požadovanou funkci a její intenzitu. Při přístroji Dixo Beauty Device jsou některé funkce přednastavené. S používání žehličky na pleť by nemělo mít žádný vliv na Váš zdravotní stav, ale vždy je lepší poradit se se svým ošetřujícím lékařem. Přejeme příjemný den.

reaguj

linda: dobry den,potrebuji poradit chtela bych si koupitu vas zehlicku a rozhoduji se mezi biowave a dixo beuty device na vrasky a povadlou plet je mi 45 ktera je lepsi.dekuji

dixo.cz: Dobrý den, na vrásky a zpevnění pleti doporučujeme Dixo Beauty Device. Přejeme příjemný den.

reaguj

ebrd: Dobrý den,zaujala mě žehlička Dixo beauty device. Je mi 65. Můžete mi ji doporučit na povadlou pleť a vrásky, nebo si mám radši koupit jinou.Děkuji za vyjádření.

dixo.cz: Dobrý den, určitě jste se rozhodla správně. Na vyhlazení pleti a zpevnění je Dixo Beauty Device mimořádně účinná. Přejeme příjemný den.

reaguj

ebrd: Dobrý den, ráda bych se ještě zeptala, zda i tato žehlička má záporné i kladné proudy - tedy na čištění a výživu. Nebo je má jen žehličha Biowave. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, přístroj Dixo Beauty Device nemá záporné a kladné ionty. Žehlička na pleť BIOwave 5v1 a Razzy 3v1 obsahují tuto funkci. Přejeme příjemný den.

reaguj

Eva: Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda přístroj DIXO BEAUTY DEVICE,vyžaduje speciální krémy.Předem děkuji za odpověď

dixo.cz: Dobrý den Eva, i během ošetření s přístrojem Dixo Beauty Device je třeba, aby byla pleť vodivá = dostatečně vlhká. Navíc, přístroje určené k péči o pleť několikanásobně zvyšují účinek aktivních látek v krémech, takže bylo by jen na škodu nevyužít to :) . Přejeme příjemný den.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (32)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.