Drop - Masážní přístroj na pleť s EMS

Masážní přístroj na obličej s elektrickou stimulací svalů působí proti vráskám, zpevňuje ochablou pokožku a kontury obličeje. Přístroj má zabudovanou baterii a 2 hlavice pro co nejefektivnější ošetření obličeje a okolí očí.

Tónování & Zpevnění & Vyhlazení & Obnova

Proč si vybrat masážní přístroj na pleť Drop:

Omlazení pleti kdykoliv a kdekoliv

Mikroproudy - Lifting & Anti-aging

Mikroproud je proud o velmi nízké intenzitě, který napodobuje přirozený proud těla, díky čemuž dokáže pleti poskytovat okamžitý i kumulativní výsledek proti stárnutí.

Přístroj stimuluje svaly na obličeji, aktivuje tkáň v pokožce, urychluje a zefektivňuje přechod aktivních látek do pokožky, díky čemuž se pokožka opět napne, nadzvednou se povislé kontury a odstraní vrásky.

Masáž

Vibrace o síle 10 000 kmitů za minutu dokáží stimulovat pokožku a podporují cirkulaci krve v kůži.

2 vyměnitelné hlavice

Hlavice na ošetření pokožky okolo očí - má úzký tvar kapky pro pohodlné a efektivní ošetření malého prostoru okolo očí.

Hlavice na ošetření pleti - má větší plochu, je rovná, na ošetření větších ploch na pokožce jako je čelo, krk, padající koutky úst apod.

2 hlavice pro co nejefektivnější ošetření obličeje a okolí očí.

Specifikace přístroje:

Nabíjení: 5V, 1A
Baterie: 3.7V. 200M
Materiál: ABS + slitina
Velikost: ɸ55. 0 * 86. 0mm
Váha: 100 g

Kontraindikace

Osoby, které přístroj nemohou používat:

Nepoužívejte přístroj na oční víčka / oči, oční bulvy, zranění, na pokožku po plastice a v oblasti kolem srdce.

Diskuse

kaca: Dobrý den.Zakoupila jsem si přístroj Drop-masážní přístroj na pleť s EMS ale udivuje mě,že v návodu není nic o použití na čelo.Přitom na čele se dělají nejvíc vrásky...mohu ho tedy používat i na oblast čela,abych obličej ošetřila kompletně?A jakým způsobem ho použít?Dále by mě zajímalo,jestli proud EMS je intenzitou stejný ve všech podobných přístrojích a proč je Galvanická žehlička Rio Face lift drahší než např.galvanická žehlička Biowave,když má méně funkcí(jestli se nepletu,nemá ultrazvuk...)?Rozhoduji se mezi těmito dvěma.No Rio se mi vzhledově i způsobem použití líbí víc ale myslím,že Biowave mi toho může více nabídnout.Proto mě zaujal i ten cenový rozdíl.Která je tedy ta lepší?Děkuji Chrzibková

reaguj

kgnzznivkgvv: Zde vidíte jak vám nikdo neodpověděl. Peníze chce každý ale když potřebujete odbornou odpověď tak se nikdo nehlásí. Lidi jsou zlý. Jen Pán Bůh JežíšKristus vás nikdy neopustí. Bůh chce aby jste uvěřila v jeho Syna a byla spasená. Zde na tomto světě neexistuje věčnýživot ale Bůh vám ho může dát když se obrátite k Ježíši Kristu.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.