Epilační a kosmetický přístroj RUBIA 2v1

RUBIA 2v1 je profesionální kosmetický přístroj založený na intenzivním pulzním světle - IPL, které je považováno za nejefektivnější a nejbezpečnější metodu odstraňování chloupků na dnešním trhu. IPL v tomto kosmetickém přístroji nepřímo svítí na pokožku přes optický filtr a dokáže vygenerovat až 75 000 snímků.

Epilační přístroj RUBIA 2v1 lze použít na kteroukoli část těla. Je vhodný zejména pro osoby s bílou, světlou a světlo-hnědou pokožkou. Nejlepší účinek je dosažen při tmavých chloupcích, které obsahují více melaninu. Osoby s přirozeně tmavou nebo opálenou pokožkou přístroj nemohou používat.

Senzor odstínu pokožky

Součástí kosmetického přístroje RUBIA 2v1 je senzor na stanovení typu odstínu ošetřované pokožky. Senzor odstínu pokožky zajišťuje, aby byly světelné pulzy emitovány pouze na vhodný odstín pokožky. Bezpečnostní senzor Vám nedovolí používat zařízení tam, kde je pokožka příliš tmavá nebo opálená.

Funkce IPL světla

Fotoepilace - trvalé odstranění chloupků

IPL epilátory vysílají světelné záření citlivé na barvivo vlasového chloupku. Světelný paprsek dokáže proniknout až ke kořínku chloupku, kde reaguje s jeho barvivem. Změnou světelného záření na tepelnou energii dochází k zahřátí kořínku na vysokou teplotu a k jeho definitivnímu zničení.

Na tento typ epilace je vhodná neopálená pokožka. Mezi jednotlivými ošetřeními nesmí být chloupky epilované jinou metodou. Mohou být holeny žiletkou nebo zastřihávany. Po ošetření může být pokožka několik hodin mírně zarudlá.

Používání IPL přístroje

Epilační přístroj RUBIA 2v1 je možné používat na všechny části těla kromě obličeje. Ošetřování obličeje může způsobit nežádoucí účinky, jako je nežádoucí růst chloupků nebo poškození očí.

Přístroj při správném používání nezpůsobuje zdravotní problémy. Během ošetření nebo po ošetření můžete cítit pálení, brnění, svědění, mohou se objevit červená místa nebo tmavší pigmentace. Tyto pocity jsou normální a během několika hodin zmizí.

Při prvním použití vždy použijte nejnižší intenzitu. Pokud po ošetření nebudete cítit žádné nepříjemné pocity nebo budou tyto pocity jen nepatrné, můžete intenzitu postupně zvyšovat. Čím jsou chloupky tlustší a tmavší, tím jsou pocity během ošetřování nepříjemnější.

Před použitím si oholte místo, které budete ošetřovat. Oholení zmírní brnění, pálení a jiné nepříjemné pocity. Pokožka a přístroj musí být během ošetřování čisté.

Doba používání přístroje

     1. - 3. měsíc: aplikujte každých 7-10 dnů
     4. měsíc: aplikujte každých 15 dnů
     5. měsíc: aplikujte jedenkrát
     po 6 měsících: preventivní aplikace jednou ročně

Nedokážete se rozhodnout?

srovnani elipatoru

Specifikace přístroje

Technologie: IPL - intenzivní pulsní světlo
Vlnová délka: 510 - 1 200 nm
Maximální energetická úroveň: 25 J
Ošetřovaná plocha: 10 x 30 mm
Životnost přístroje závisí na intenzitě, jakou je přístroj používán. Intenzita 1 - 100 000 snímků, 2 - 85 000 snímků, 3 - 75 000 snímků, 4 - 65 000 snímků, 5 - 50 000 snímků.

Přístroj nemohou používat:

Diskuse

jajinaobr: Máte někdo zkušenosti s tímto přístrojem?

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.