Foreo Luna mini 3

Pro zdravou a zářivou pokožku. Čištění pleti s Foreo Luna™ mini 3 je rychlé, snadné a efektivní. Ve srovnání s Luna mini 2 má delší a jemnější štětinky, které pleť nedráždí, ale ji hloubkově čistí, odstraňují ucpané póry a černé tečky. Pokožka se postupně stává jemnější a zářivější.

Cena bez DPH ... 3 239 Kč
Cena s DPH ....... 3 887 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit
notino.cz:
Koupit

Rychlé, jednoduché, hloubkové a efektivní čištění pleti.

Jemný peeling, hloubkové čištění pleti, odstranění odumřelých buněk, vyčištění pórů od mazu, potu a nečistot, masáž pokožky, prevence stárnutí pleti, rozjasnění. Sonický čistící kartáček Foreo Luna™ mini 3 to vše zvládá bez problémů.

Základem dokonalé pleti je její správné a šetrné čištění. Mechanické čištění pleti, například příliš drsná zrníčka v peelingu, vysoká intenzita sonického kartáčku, tvrdé štětinky, špatně omyvatelný materiál, mohou pokožku podráždit a odřít. Foreo Luna™ mini 3 má jemné štětinky, vyrobené z medicínského silikonu.

Luna™ mini 3 má silikonové štětinky, které jsou ještě měkčí a delší než v předchozím modelu Luna 2, díky čemuž je čištění pokožky šetrnější a také efektivnější.

Foreo Luna™ mini 3 je vhodná nejen pro cestování, ale díky intenzivnímu 30 sekundovému čištění je ideálním pomocníkem pro vyčištění pleti po cvičení. Rychle a účinně vyčistí póry od potu a mazu, které se na ní nahromadily během cvičení.

Je Foreo Luna™ mini 3 vhodná i pro vás?

Foreo Luna Mini 3

Pro jakou pleť je ideální?

Foreo Luna mini 3 je ideální pro mastný, smíšený a normální typ pokožky.

Propojení s aplikací

Čistící kartáček Foreo Luna™ 3 musíte před prvním použitím spárovat s aplikací. V aplikaci si nastavíte ošetření dle individuálních potřeb vaší pleti.

Kartáček nemusíte párovat s aplikací při každém použití. Nastavení si uložíte a při každém zapnutí se vám automaticky spustí. Pokud na tlačítko zapnutí klepnete dvakrát, zapne se rychlý režim čištění pleti Glow Boost.

Pokud si kartáček někam odložíte a nebudete ho moci najít, pomocí funkce Find My Luna zjistíte jeho polohu.

Jak používat Foreo k čištění pleti

Před prvním použitím se musíte přihlásit do aplikace Foreo For You. Pokud ještě nemáte vytvořený účet, je třeba se zaregistrovat. Po přihlášení jen spárujete přístroj s aplikací přes bluetooth, tím se Luna 3 odemkne. Potom si v nastaveních můžete přizpůsobit čištění pro vaši pleť. Pokud si toto nastavení uložíte, tak při každém zapnutí se vám automaticky spustí.

Budete-li chtít zapnout rychlé 30 sekundové čištění pleti Glow Boost, dvakrát stisknete tlačítko.

Jaký je rozdíl mezi Foreo Luna 2 mini a Luna 3 mini?

Oblíbili jste si Fore Luna mini 2? Silikonový čistící kartáček Luna mini 3 má v sobě všechny dobré vlastnosti své předchůdkyně, ale vylepšené o následující úpravy.

Má o 40 % větší čistící hlavici, díky čemuž se zkrátilo a zefektivnilo čištění pokožky.
Má o 25 % jemnější silikonové štětinky, které plynule kloužou po pokožce tak, aby se zachovala přirozená pružnost.
O 10 % delší štětinky pro efektivnější hloubkové čištění pórů.
Glow Boost Mode, režim zesíleného čištění pleti, je 30 sekundové zrychlené čištění pleti ideální na cestách nebo po cvičení, kdy si potřebujete rychle vyčistit póry zanesené potem.
12 stupňů intenzity čištění.
Univerzální tlačítko umístěné na zadní straně přístroje pro snazší používání.

Foreo Luna mini 3

Foreo Luna™ mini 3 recenze

Miluji silikonové čistící kartáčky, protože jejich použití je rychlé a snadné a ve srovnání s klasickým štětinkami je lze snadno vyčistit. Kartáčku, který jsem dříve používala, se nadobro vybila baterka a nedala se používat, tak jsem hledala náhradu. Upřímně, vzhledem k ceně, asi bych si Foreo sama nekoupila, koukala jsem po levnějších alternativách. Ale manžel se rozhodl mě překvapit a dostala jsem ji jako dárek k narozeninám a od té doby ho miluji ještě víc. Jen žertuji, ale je pravda, že oproti jiným kartáčkům, které jsem měla, fakt stojí za vyšší cenu.

Máte mastnější nebo problematickou pleť, černé tečky či ucpané póry?

Tak neváhejte. Celkově jsou u těchto typů pleti silikonové čistící kartáčky super pomocníkem. Šetrně vyčistí zanesené póry, odstraní přebytečný maz z pokožky, ale nevysuší ji úplně. Já mám mastnější pokožku, naštěstí jen s občasnými pupínky, ale černé tečky na nose jsou mým stálým společníkem. Peelingy a stahující čistící masky jsou super, ale nemůžete je používat každý večer. Zatímco kartáčky ano.

Jak často je vhodné čistící kartáček používat?

Jelikož každý den používám make-up a voděodolnou spirálu, i Foreo používám každý večer. Nejprve si odlíčím oči a zbavím pleť make-upu a poté přichází na řadu čištění s Lunou. S kartáčkem používám jemný čistící gel, který nanesu na kartáček a pleť si navlhčím vodou. Potom už jen přejíždím krouživými pohyby po pokožce. K čištění pleti používám jemnější štětinky a intenzitu mám přednastavenou na polovinu.

Občas se mi vzniklá pěna zabarví do hněda, což znamená, že jsem si předtím make-up dobře neodlíčila a pomocí kartáčku a čistícího gelu jsem pleť dočistila. Takto si přejedu celou pokožku, dokud se časovač nevypne. Pak už jen tvář opláchnu a nakrémuju.

Lunu po použití opláchnu, neodkládám do skříňky, ale nechám ji přirozeně vysušit.

Skutečně snadné ovládání

U mnoha přístrojů naleznete v popisu, že mají snadné použití. Luna mini 3 ho opravdu má. Jedním tlačítkem si zapnete čištění pleti, po uplynutí času se automaticky vypne. Chcete-li zapnout rychlý režim Glow Boost, stisknete dvakrát tlačítko. Úplně jednoduché.

Recenze mohou lhát

Pokud si prohlédnete recenze, často se v nich objevuje nízké hodnocení kvůli připojení. Před prvním použitím musíte kartáček spárovat s aplikací, nastavit si a uložit své ošetření pleti. Pokud to neuděláte, přístroj nelze zapnout a budete jej muset stále připojovat k telefonu, což je velmi nepohodlné, hlavně, pokud ji chcete používat ve sprše. Ale pokud toto uděláte na začátku, už ji více propojovat nemusíte, jedině pokud chcete změnit nastavení.

Jak Lunu Mini 3 připojit k aplikací

Pokud ještě nemáte účet, musíte se zaregistrovat v aplikaci. Po přihlášení spárujete Lunu s aplikací a tím ji odemknete. Nezapomeňte si zapnout bluetooth. Když se spárují, v nastaveních si zvolíte vaše ošetření a nezapomeňte jej uložit. Pokud jej neuložíte, budete muset zapínat aplikaci při každém čištění.

Proč si myslím, že to nejsou vyhozené peníze?

Za posledních 5 let jsem měla 3 podobné kartáčky. Na prvním mi odešla baterka už po několika měsících, druhý měl být voděodolný, ale ne až tak, jak se psalo v návodu, a zatekl. Ani u jednoho mi reklamaci neuznali. Poslední mi vydržel necelé 3 roky a byla jsem s ním spokojená, ale žádný z nich nebyl takový, jako je Foreo. Neumím to úplně popsat, ale Luna mi přesně padne do ruky a má velmi jemné, příjemné štětinky.

Přestože Lunu používám každý večer, pokožka je po použití skutečně čistá, ale není suchá ani podrážděná. Póry jsou vyčištěné a staženější. Celkově mám pleť krásnější a zářivější.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.