Galvanická žehlička Magic beauty s detekcí pleti

Nová žehlička na pleť Magic Beauty s detekcí pleti a ultra-iontové technologie dokáže částečně vytvořit elektrické pole mezi povrchem kůže a hlubší vrstvou pokožky díky čemuž živiny s krému a gelu lehce proniknou hlouběji do pokožky.

Přístroj Magic Beauty přichází s unikátní uvolňovací ultra-iontovou technologií, která dokáže částečně vytvořit elektrické pole mezi povrchem kůže a hlubší vrstvou pokožky. Ionizací pleťového mléka/gelu může snáze proniknout hlouběji do pokožky a nechat buňky pokožky vstřebat více výživy. Ultra-ionty mohou odstranit toxiny zrychlením metabolismu, urychlit rozklad melaninu, zjemnit pokožku, obnovit lesk a elasticitu pokožky a bělení kůže.

Popis funkcí přístroje Magic Beauty

Kladné ionty: vyhlazují a odstraňují silné tečky

Čistící voda obvykle dokáže vyčistit pokožku pouze na povrchu a obtížněji ji čistí hlouběji. Tento přístroj má čistící program s pozitivními ionty díky kterým je hloubkové čištění možné. Hlavice vytváří silné pozitivní ionty, které zjemňují a odstraňují většinu teček a čistí póry do hloubky.

Záporné ionty: důkladně zavádějí výživu

Kosmetická výživa může vyživit pouze povrchní vrstvu kůže, ale nedokáže zásobit buňky v hlubší vrstvě. To je ale možné so záporními ionty, které pronikají do hloubky a utváří cestičku pro výživu. To urychluje cyklus obnovy pokožky, stimuluje krevní oběh a obnovuje elasticitu kolagenových vláken k redukci vrásek a vyhlazení pokožky.

Infračervené světlo: uvolňuje póry a čistí pokožku do hloubky

Tepelná energie z infračerveného světla proniká pod povrch pokožky, podkožní tuk a kapilárních cév. To napomáhá k zvýšení elasticity tkáňových buněk a současně k odstraňování teček z pokožky.

Popis přístroje Magic Beauty

 

žehlička na plet magic beauty

Zapnout/Vypnout „POWER“ – tlačítko pro zapnutí nebo vypnutí přístroje
Typ pokožky „Skin Typ“ – tlačítko pro výběr typu pokožky
Režim přístroje „Mode“ – tlačítko pro výběr režimu přístroje
LCD displej přístroje – displej zobrazuje vybraný typ pokožky a režim přístroje (modré podsvícení se po 30 sekundách automaticky vypne)

Použití detektoru pokožky

Zapnout/Vypnout „POWER“ – tlačítko pro zapnutí nebo vypnutí přístroje
„Start“ – tlačítko pro zahájení testování pokožky
LCD displej – displej zobrazuje výsledek testování, po 50 sekundách se automaticky vypne.

 1. Stiskněte tlačítko „POWER“ pro zapnutí detektoru pokožky. Objeví se indikátor baterie.
 2. Po stisknutí tlačítka „START“, přiložte senzory na oblast, kterou chcete měřit.
 3. Po uběhnutí 5 sekund, zazní „pípnutí“ a na displeji se zobrazí stav vaší pokožky.

V případě, že senzory nejsou celou plochou přiloženy na pokožce. Může měření ukazovat jiné výsledky než předchozí měření.

Možnosti použití Magic Beauty

Čištění

 1. Aplikujte čistící krém rovnoměrně na obličej a krk.
 2. Vyberte typ pokožky a nastavte režim přístroje na „Cleaning“. Přístroj začne vytvářet pozitivní ionty. Silou pozitivních iontů zjemní a odstraní tečky v pórech a vyčistí pokožku.
 3. Po ukončení očištění lehce utřete obličej teplým ručníkem.

Uživatelé se suchou pokožkou by neměli používat tento režim, pokud jim pokožku více vysušuje.

Vstřebávání

 1. Naneste vyživovací krém rovnoměrně na obličej a krk.
 2. Vyberte typ pokožky a následně nastavte režim přístroje na „Introducing“. Přístroj vytváří v tomto režimu záporné ionty. Vlivem negativních iontů, je vyživovací krém vstřebáván hlouběji do pokožky. To pomáhá buňkám vstřebávat vodu a výživu, ihned posílit kapilární cévy, zrychlit metabolismus, odstranit toxiny a ochránit buňky před stárnutím.
 3. Po ukončení vstřebávání lehce utřete obličej teplým ručníkem

Vyhlazení

 1. Naneste vyhlazující krém rovnoměrně na obličej a krk
 2. Vyberte typ pokožky a nastavte režim přístroje na „Lifting“. Přístroj začne vytvářet mikro proud a infračervené světlo. Díky tomu přístroj začne masírovat pokožku a stimulovat body, zmenšovat póry, zvedne buňky a vyhladí pokožku.
 3. Po ukončení vyhlazení lehce utřete obličej studeným ručníkem.

Lepšího efektu dosáhnete, pokud tento krok provedete před tím, než půjdete spát.

Parametry Magic Beauty

Adaptér : Vstup AC 220V-240V/50Hz
Výstup: DC 4,5V / 150 mA
Čas nabíjení: cca. 5-8 hodin
Nabíjecí stanice: 3,6V / 500 mA
Baterie: 2025 mAh 1,5V
Infračervené světlo: 630 nm
Pracovní proud: Hlavní přístroj Max: 85 mA Min: 6,5 mA
Detektor pokožky: 2,5 mA
Délka napájecího kabelu: 1,8 m
Váha zařízení

Diskuse

pav: Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda je nutné použít gel ( jaký ) při používání galvanické žehličky Magic Beauty. Zda je přiložen český návod k použití, zda je tato žehlička vhodná k použití v kosmetických salonech, mohu pracovat s jakoukoliv kosmetikou nebo tato žehlička má své vlastní kosmetické přípravky. Je nutné pořídit i kosmetickou špachtly nebo je to zbytečné, kdybych si pořídila jen tuto žehličku Magic Beauty. Je nutné k špachtly dokoupit také gel. Děkuji za brzskou odpověd.Pavlína Bártová

dixo.cz: Dobrý den, ano při ultrazvukové a galvanické terapii je nutné používat vodivé gely. Doporučujeme používat kosmetiku s kyselinou hyaluronovou, protože s touto kombinací máme nejlepší zkušenosti. Tuto žehličku můžete používat i v kosmetickém salonu a návod je součástí balení. Ultrazvuková špachtle je určena na hloubkové čištění pokožky a proto je vhodným doplňkem žehličky na pleť.

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.