Galvanická žehlička na obličej Beauty Relax BR-1280

S galvanickou žehličkou na obličej Beauty Relax bude vaše pokožka krásná, hladká a zdravá. Díky 6 funkcím v 5 ošetřovacích režimech a vestavěné baterii je její použití jednoduché a praktické. Dokáže hloubkově vyčistit pleť a vyhladit vrásky tím, že podpoří přirozenou tvorbu kolagenu.

Cena bez DPH ... 3 075 Kč
Cena s DPH ....... 3 690 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit
alza.cz:
Koupit

Ať se venku děje cokoli, vy si můžete dopřát profesionální ošetření pokožky. S galvanickou žehličkou na obličej Multicare BR-1280 budete mít neustálý přístup k 5 kosmetickým ošetřením z pohodlí domova.

Multifunkční hlavice nabízí 6 různých funkcí, díky čemuž nahradí až 6 různých kosmetických přístrojů. Pohodlné a snadné používání žehličky zajišťuje vestavěná baterie, ergonomické tvarování, jednoduché ovládání a přednastavené ošetřovací režimy. Při každém režimu si můžete zvolit jeho intenzitu. Pokud se žehlička během ošetřování pleti vybije, můžete dále použít s adaptérem.

Co vám galvanická žehlička Beauty Relax na tvář může nabídnout?

6 funkcí pro dokonalou pleť:

Radiofrekvence

Radiofrekvence je speciální ošetření obličeje, které působí jako přirozený a neinvazivní lifting. Do pokožky pronikají radiofrekvenční vlny, jejichž výkon je uzpůsoben tomu, aby zvyšovaly teplotu v pokožce. A díky zvýšené teplotě se zrychluje metabolický cyklus a produkce kolagenu a elastinu.

Účinkem působení radiofrekvenčních vln v pokožce a zvýšení teploty je okamžité a trvalé zpevnění pleti, ostřejší kontury obličeje, omlazení pokožky, vyhlazení vrásek a nedokonalosti pleti, zjemnění kruhů pod očima a celkově zlepšení pružnosti pleti.

Radiofrekvence pomáhá také při celulitidě a odstranění jemných jizviček a strií.

Galvanický proud

Galvanická funkce neboli galvanoterapie využívá působení stejnosměrného elektrického proudu s nízkým napětím. Po přechodu do pokožky rozšiřuje krevní cévy, nepřímo zlepšuje funkce mazových žláz a zásobování buněk. Nejlepšího účinku dosáhnete, pokud zkombinujete galvanický proud a kosmetické produkty s aktivními látkami. Díky galvanickým iontům proniknou aktivní látky do pokožky hlouběji.

Žehlička na obličej Beauty Relax dokáže měnit galvanický proud na kladný nebo záporný. Kladné ionty se používají především k čištění pleti. Záporné ionty pro hloubkovou výživu pleti, proto je důležité při této funkci používat kosmetiku s vysokým obsahem aktivních látek jako jsou séra, pleťové masky, ampule a pod.

Elektrická stimulace svalů – EMS

Jemné elektrické impulsy stimulují svaly na tváři, díky čemuž se obnoví přirozená pružnost a elasticita. Kontrakce, které EMS způsobuje, zpevňují a posilují svaly, které jsou zodpovědné za náš výraz a mimiku. Mechanicky stimuluje i kolagenová a elastinová vlákna, čímž dochází k celkovému zlepšení textury pokožky, barvy a elasticity.

EMS se v kosmetice využívá hlavně k redukci mimických vrásek a ochablých kontur obličeje.

Vibrační masáž

Abychom měli krásnou a hlavně zdravou pokožku, musí nám správně fungovat nejen krevní oběh, ale také lymfatický systém, který se stará o odvádění nečistot a škodlivin z těla. Celkově masáže patří mezi nejjednodušší a zároveň i nejúčinnější techniky na podporu proudění lymfy nejen na tváři, ale v celém těle.

Vibrační masáž v galvanické žehličce plně nahrazuje ruční masáž, a tím podporuje přirozenou detoxikaci pleti.

Fotonová funkce

Světla různých vlnových délek mají na pokožku různé účinky, proto žehlička na obličej Beauty Relax má 2 druhy světelné délky.

Modré světlo má antibakteriální účinek, působí proti akné, dokáže zničit bakterie, které akné způsobují. Celkově se používá hlavně při čištění pleti.

Červené světlo má regenerační účinek, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž pomáhá zpomalit stárnutí pokožky a zjemnit vrásky.

Tepelná funkce

Teplotní funkcí, která má přibližně 15 °C, je celkové ošetření pokožky zakončeno, protože tato teplota pleť zklidňuje a stahuje rozšířené póry.

Galvanická žehlička na obličej s 5 ošetřovacími programy:

Čištění pleti – Režim Clean

Hydratace – Režim Moisture

EMS Lifting – Režim EMS UP

Červené LED – Režim RF LED

Zklidnění pleti – Režim Cool

Komplexní ošetření pleti se všemi režimy trvá dohromady 15 minut.

Balení obsahuje:

Přístroj Beauty Relax BR-1280
Napájecí adaptér 220V
Pouzdro z látky pro snazší skladování
Sadu hadříků
Návod k použití

Technické specifikace:

Napětí 3,6 V, Výkon 7,2 W
Tepelná funkce 15 °C
Li-ion baterie 750mAh
Adaptér 220 V
Přibližná doba nabíjení je 2,5 hodiny.
Doba použití na jedno nabití je cca 60 minut, závisí na používaných funkcích.
Rozměry 18,5 x 4,5 x 6 cm
Hmotnost 175 g

Kdo nemůže používat galvanickou žehličku na obličej?

Máte-li závažné kožní onemocnění, přístroj používejte až po konzultaci se svým lékařem.

V žádném případě přístroj nemohou používat osoby, které mají rakovinu, epilepsii, virové onemocnění, vysoké horečky, onemocnění ledvin a jater, srdeční choroby, kardiostimulátor, hypertenzi, kovové implantáty, cévní poruchy a aterosklerózu, bazaliomy, spinaliom, atopický ekzém, kontaktní ekzém, solární dermatitidu, lupénku, během těhotenství, menstruace, při aktinické keratóze, pokud užíváte léky na srážlivost krve.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.