Galvanická žehlička RIO FaceLift

Žehlička na pleť RIO FaceLift s galvanickou funkcí a jemnou elektrickou stimulací - EMS pro jemnou pokožku a omlazenou pleť bez vrásek.

Cena bez DPH ... 4 174 Kč
Cena s DPH ....... 5 009 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit
pilulka.cz:
Koupit

Lifting - Rejuvenace – Omlazení

S přibývajícím věkem obličejové svaly ztrácejí tonus, ochabují kontury obličeje, objevuje se druhá brada a přibývají vrásky. Faradický proud - EMS v kosmetickém přístroji RIO LiftPlus zpevňuje pokleslé kontury obličeje a pomáhá k celkovému omlazení pokožky. Jemné mikroproudy v galvanické funkci vtiskují účinné látky hluboko do pokožky, díky čemuž je pleť důkladně vyživená a vrásky se vyplňují zevnitř.

Balení obsahuje RIO kolageno-retinolové náplasti a RIO vodivý gel 85 ml.

Klíčové vlastnosti:

3 programy ošetření pleti:

  1. program na zpevnění pleti,
  2. program poklepávání - masážní stimulace svalů,
  3. iontoforézní infuze - zapracování aktivních látek do pokožky.

Funkce galvanické žehličky RIO FaceLift:

Galvanická funkce – ionoforéza

Kladné a záporné ionty galvanické funkce pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde spolu s výživnými látkami z kosmetických přípravků pleť hloubkově hydratují a vyživují.

Spojení iontů galvanické funkce a výživných látek zajistí výrazně omlazení a vypnutí pleti, zabrání dalšímu stárnutí pleti, vyplní vrásky a zjemní pigmentové skvrny.

EMS - faradického proud

Svaly se přibývajícím věkem oslabují, kvůli čemuž pleť postupně ochabuje a pevné kontury obličeje se ztrácejí. Elektrická stimulace svalů bojuje právě proti tomuto jevu. Faradický proud vysílá do pleti jemné elektrické impulsy, které stimulují svaly a tím nahrazují přirozený pohyb. Kromě pohybu svalů dochází k aktivaci kolagenu - stahováním a vypínáním se vytváří nová pevnější vazivová struktura.

Kromě zpevnění ochablých kontur obličeje EMS zlepšuje pružnost pokožky, zmírňuje pigmentové skvrny, podporuje tvorbu nových kolagenových vláken a detoxikaci pleti.

Oblasti ošetření s EMS:

Iontoforézní infuze

Iontoforézní infuze používá mikroproudy na zapracování aktivních látek hluboko do pokožky. Tato transdermální infuze několikanásobně zvyšuje efektivitu lokálně aplikovaného kosmetického přípravku.

Kolageno-retinolové náplasti obsahují kladně nabitý kolagen a retinol, které se díky iontům galvanické funkce dostávají do pokožky, kde působí proti vráskám a zpevňují pokožku. Krátkodobé výsledky jsou většinou viditelně po prvním použití. S pravidelným používáním se účinek prodlužuje.

Zóny ošetření s programem iontoforézní infuze:

Balení obsahuje vodivý gel a kolageno-retinolové náplasti.

Galvanická žehlička RIO FaceLift plus s kolageno-retinolovými náplastmi a ultrazvukovým gelem proti vráskám a na zpevnění pokožky.

RIO Beauty

RIO Beauty je britská společnost, která se zabývá výrobou kosmetických přístrojů v oblasti krásy a osobní péče.

Všechny produkty jsou vyrobeny a navrženy ve Velké Británii.

Diskuse

Hanastejskal: Dobrý den, zajímalo by mě jestli galvanickou žehličku RIO FaceLift mohu používat, když mám zubní implantáty. Je mi 55 let a pleť mám již ochablou, potřebovala bych ji trochu zpevnit. Popřípadě jakou galvanickou žehličku by jste mi doporučili?

dixo.cz: Dobrý den, žehličku na pleť můžete používat i když máte zubní implantáty, ale může se stát, že budete pociťovat během ošetření nepříjemný pocit. Na zpevnění ochablé pleti je tento přístroj určitě vhodný. Díky funkci EMS dokáže stimulovat svaly v pokožce, díky čemuž se pleť postupně začne zpevňovat. Při každém ošetření je třeba používat i vhodné kosmetické přípravky s aktivními látkami :). Přejeme příjemný den

reaguj

manka: Dobrý den ,je možné používat žehličku když jsou rozšířené žilky kuperosa na tvářích?děkuji za odpověd Romana Mráziková

dixo.cz: Dobrý den Romana, v tomto případě bychom Vám doporučili poradit se s lékařem, kosmetičkou případně s jiným odborníkem. Přejeme příjemný den

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.