DEVEE Hyaluron Serum Platinum

Po mnoha letech výzkumů, testování a zkoumání důsledků na pleť se vědcům koneč ně podařilo zjistit nejen optimální koncentraci, ale i správný poměr nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro dosažení nejlepších výsledků.

Proč si vybrat sérum s kyselinou hyaluronovou:

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v základech tkání pokožky, ale s přibývajícím věkem její množství klesá, následkem čehož se zhorší hydratace pokožky a vznikají vrásky. Nejideálnější způsob, jak udržet pokožku dostatečně hydratovanou v každém věku, je dodávat jí právě tuto kyselinu. Ne jen tak náhodou je HYALURON sérum platinum považováno náročnými uživatelkami kosmetiky za revoluční produkt v oblasti péče o pleť.

Sérum proti vráskám obsahuje:

  1. vodu,
  2. kyselinu hyaluronovou,
  3. Poria Cocos extrakt,
  4. Phragmites Kharka extrakt,
  5. hesperedin.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová v HYALURON sérum platinum působí na pokožku přirozeným způsobem. Vysoký hydratační účinek a schopnost vázat velké množství vody v tkáních dodává pokožce pružnost a objem. Ale nejen to. Kyselina hyaluronová působí jako mezibuněčná hmota, která vytváří prostor pro transport všech látek potřebných pro přirozenou regeneraci buněk, ale je také schopna zneškodňovat volné radikály, které vznikly ať už vnějším nebo vnitřním působením na tkáně.

Extrakt z Poria Cocos a Phragmites Kharka

Poria Cocos (pornatka kokosová) je čínská houba využívaná v tradiční medicíně. Má antioxidační a protizánětlivé účinky. Brání tvorbě vrásek, pokožku vyživuje a omlazuje. Phragmites Kharka chrání pokožku před vnějšími faktory. V tradiční medicíně se používala k léčbě kožních onemocnění.

Hesperidin

Bioflavonoid Hesperidin podporuje mikrocirkulaci pokožky, pomáhá odstraňovat otoky a kruhy pod očima. V pokožce omezuje produkci enzymu zodpovědného za vznik stařeckých skvrn a udržuje optimální barvu pleti.

Pro lepší a rychlejší efekt vyhlazení vrásek a omlazení pleti doporučujeme používat Galvanickou žehličku BIOwave 5v1. Kyselina hyaluronová se díky žehličce na pleť dostane hluboko do pokožky, čímž vyživuje a regeneruje pokožku zvenku i zevnitř. 

O dalších účincích kyseliny hyaluronové se můžete dočíst v našem článku: Péče o pleť s
kyselinou hyaluronovou.

INCI: Aqua, Sodium hyaluronát, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharkov Extract, hesperidin, sorbitol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-4, Caprylyl Glycol, Cocoyl Proline, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Objem: 30 ml

 

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.