Hydratační mléčná koupelová přísada La Chévre

Hydratační mléčná koupelová přísada La Chévre nejen že hydratuje a ozdravuje pokožku, ale díky směsi vůni z Provence působí blahodárně i na Vaše smysly.

Cena bez DPH ... 61 Kč
Cena s DPH ....... 73 Kč

parfemy.cz:
Koupit

Hydratační mléčná koupelová přísada La Chévre

Hydratační mléčná koupelová přísada La Chévre nejen že hydratuje a ozdravuje pokožku, ale díky směsi vůni z Provence působí blahodárně i na Vaše smysly. Je vhodná zejména pro suchou a atopickou pokožku, citlivou a zralou pleť.

Hydratační koupelová přísada se sušeným kozím mlékem dokáže potlačit kožní onemocnění, neutralizuje pH pokožky, působí na pokožku omlazujícím účinkem a ochraňuje ji před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Aktivní látky hydratační koupelové přísady:

  1. biologický systém ze sušeného kozího mléka,
  2. sůl z Růžového jezera.

Mléčná koupelová přísada je obohacena o vůně z Provence, které dotvářejí relaxační a smyslový zážitek z horké lázně.

Účinky kozího mléka na pleť

Kozí mléko je vynikajícím zdrojem minerálních látek a stopových prvků. Podporuje regeneraci a pružnost pleti, chrání pokožku před vysušováním - dokáže regulovat vlhkost pleti a brání její promaštění. Má protizánětlivé účinky, zpomaluje stárnutí a chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Kozí mléko se využívá v lázních nejen pro léčbu ekzémů ale i pro léčbu různých jiných kožních onemocnění.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton je vyrobena z originálních receptur, které využívají vzácné složky kozího mléka a přírodní extrakty z léčivých rostlin a mořských řas. Kosmetika Le Chaton působí v hlubších vrstvách pokožky a zpomaluje stárnutí, La Chèvre obsahuje přírodní mléčné produkty, uklidňujícím dojmem působí na pleť a chrání pokožku před poškozením.

Použití:

Celou kapsu vysypte do vany (cca 80l) a nechte rozpustit. Teplota vody by měla být přibližně 37 - 40 ˚ C.

Balení: 1 sáček - 40g

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.