IPL epilační přístroj Latys

IPL kosmetický epilační přístroj na trvalé odstranění chloupků s vyměnitelnou hlavicí. Na výběr máte z 5 intenzit a 2 módů ošetřování. K IPL přístroji si můžete zakoupit i hlavici na IPL fotoomlazení pleti a IPL hlavici na léčbu akné.

Cena bez DPH ... 3 299 Kč
Cena s DPH ....... 3 959 Kč

krasa.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit

IPL kosmetický přístroj s výměnnou hlavicí na trvalou epilaci těla.

IPL technologie, použitá v kosmetickém přístroji Latys, pracuje na stejném principu jako IPL přístroje v kosmetických salónech. IPL technologie byla optimalizována pro osobní ošetření, k zajištění bezpečnosti a komfortu během domácího ošetření.

Ošetření IPL světlem je bezbolestné, bezpečné a vysoce efektivní. Epilace IPL ošetřením patří mezi nejúčinnější metodu trvalého odstranění chloupků.

IPL přístroj na epilaci

Součástí balení kosmetického přístroje Latys je epilační kazeta, která má výdrž 400 000 snímků se silou 510 – 1200 nm. Plocha ošetřované oblasti je 4,5 cm2.

Balení obsahuje:

Domácí kosmetický salón s IPL přístrojem

Základní model Latys IPL přístroj obsahuje epilační kazetu na trvalé odstranění chloupků. K přístroji si můžete dokoupit další 2 kazety a vytvořit si malý kosmetický salón přímo u vás doma:

  1. kazeta na IPL fotoomlazení pleti - není součástí přístroje,
  2. kazeta na ošetření akné - není součástí přístroje.

5 úrovní intenzity

Během ošetření si můžete vybrat z 5 úrovni intenzity, přičemž intenzita 1 je nejnižší a intenzita 5 je nejvyšší. Doporučujeme vždy začínat s nejnižší intenzitou a postupně, během ošetření, ji zvyšovat.

2 ošetřovací módy:

1. Mód záblesk - po stisknutí tlačítka nastane jen 1 záblesk. 1 stisk tlačítka = 1 záblesk. Vhodné na ošetřování citlivějších, menších oblastí jako je podpaží, bikiny, tvář ...

2. Mód blikání - přístroj bude emitovat záblesky opakovaně. Tento mód je vhodný k ošetřování větších ploch jako například nohy.

IPL odstranění chloupků

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje ošetřovat oblast opakovaně 1-2x během jednoho týdne. Chloupky by měly přestat růst po 3 měsíčním cyklu.

Pokud chloupky nezačnou opět růst do 12 týdnů, ošetření není třeba opakovat. Ošetření IPL světlem se doporučuje opakovat, když se chloupky znovu objeví.

Jak funguje IPL epilace?

Epilace pomocí IPL je založena na teorii tepelného poškození. IPL - intenzivní pulzní světlo proniká do vrstvy pokožky - dermis a je absorbováno melaninem ve vlasovém folikulu. Produkcí fototermální účinku vede energii z chloupku do jeho kořene, rapidně zvyšuje teplotu melaninu a rozkládá ho.

Výsledkem tohoto procesu je zastavení růstu chloupku.

Pro koho je vhodná IPL epilace?

IPL přístroj na epilaci je určen pro ženy a muže, kteří se chtějí zbavit chloupků natrvalo.

Účinek IPL světla závisí na barvě pokožky a barvě chloupků. Na obrázku níže můžete vidět graf barev pleti a chloupků.

Účinek IPL světa

Nepoužívejte na tmavou nebo hnědou pokožku. Ošetření tmavé pleti může způsobit bolest, puchýře, ztrátu pigmentace, protože tmavá pleť absorbuje více světelné energie. Přístroj nepoužívejte ani na světlé, blond, bílé nebo zrzavé chloupky.

Čím je kontrast mezi barvou pokožky a chloupků větší, tím je ošetření efektivnější. Ideální situace je u kombinace bílé pokožky a tmavých chloupků.

Kdy se projeví výsledky?

V 1. - 4. týdnu melanin ve vlasovém folikulu absorbuje teplo. Po 4 až 8 týdnech chloupek vypadne a po 8 až 12 týdnech, při pravidelném používání, se zastaví regenerace a růst chloupku.

Péče o pokožku po ošetření

Pokud po ošetření jdete ven nebo ošetřovanou pokožku vystavíte slunečnímu záření nebo jinému světelnému zdroji (např. Soláriu), použijte ochranný krém s faktorem SPF15.

Každá aktivita nebo krém použitý do 24 hodin může způsobit podráždění pokožky, a proto byste se měli vyvarovat jejich užití, vyjma krémů s ochranným faktorem. Vyhněte se i horké koupeli, sprchování, sauně, nenoste těsné oblečení, nepoužívejte krémy, tělová mléka, žádné parfémované produkty nebo peelingy.

Kontraindikace IPL přístroje:

Technické specifikace IPL přístroje Latys

Váha: 280 g
Rozměr: 176x74x46
Napájecí zdroj: 36W
Napájecí výkon: AC100V-240v, 50 / 60Hz
Úroveň energie: 5 stupňů (1 nejnižší, 5 nejvyšší)
Plocha ošetřované oblasti: 4,5 cm2

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.