IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI 958/00

Pokožka bez chloupků až na 6 měsíců. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 s nabíjecí baterií a 4 inteligentními nástavci, které se přizpůsobí vašim křivkám.

Cena bez DPH ... 11 666 Kč
Cena s DPH ....... 13 999 Kč

notino.cz:
Koupit
mall.cz:
Koupit
alza.cz:
Koupit

Užívejte si pokožku bez chloupků až na 6 měsíců.

Epilátor Philips Lumea Series 9000 s IPL světelnou technologií pro dlouhotrvající odstranění chloupků. 4 inteligentní nástavce na tělo, obličej, podpaží a oblast bikin automaticky přizpůsobí program ošetřované oblasti a díky jejich tvarování hladce kopírují křivky vašeho těla.

Pro Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 je bezpečnost důležitá. Technologie SenselQ a SmartSkin vyhodnotí barvu vaší pokožky nejen před epilací, ale i během ní. Integrovaný UV systém chrání pokožku před UV zářením a systém bezpečnostního prstence brání neúmyslné aktivaci záblesků.

Díky nabíjecí baterii se snadněji dostanete na nepřístupná místa, ale IPL epilátor lze používat i s kabelem.

Epilátor Philips Lumea Series 9000

Proč si vybrat IPL Philips Lumea Series 9000?

Senzor SmartSkin a technologie SenselQ

IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 využívá technologii SenselQ, která přizpůsobí odstraňování chloupků na míru pro vás. SenselQ rozezná typ nástavce a přizpůsobí program ošetření, zatímco integrovaný senzor SmartSkin má za úkol nastavení správné intenzity.

Senzor SmartSkin má 2 funkce. Před začátkem epilace vám pomůže s nastavením správné intenzity jednotlivých ošetření a změří odstín pokožky. Během epilace dává pozor, zda se barva pokožky nezměnila. Pokud senzor zjistí, že pokožka je příliš tmavá, rozbliká se kontrolka a epilátor přestane vysílat světelné impulzy.

IPL Epilátor Philips Lumea

IPL epilace ve 2 režimech

Zastavení a aktivace impulsu

Tento režim je ideální na epilaci menších ploch nebo zakřivených oblastí, jako jsou kolena a podpaží. V tomto režimu stisknutím tlačítka aktivujete 1 světelný impuls.

Posouvání a aktivace impulsu

Tento režim vám ušetří čas při epilaci větších ploch, jako jsou nohy a břicho. Pokud budete tlačítko aktivace impulsů držet stisknuté, epilátor bude vysílat impulzy nepřerušeně.

Philips Lumea s inteligentními nástavci

Po připojení inteligentního nástavce k tělu přístroje se automaticky změní program podle ošetřované oblasti. V praxi to znamená, že po připojení nástavce na obličej se světlo automaticky přizpůsobí na ošetřování obličeje.

Nástavce mají rozdílnou velikost pro co nejjednotnější aplikaci a tvarování, aby perfektně kopírovali jednotlivé části těla.

IPL Epilátor Philips Lumea

Typ Lumea Series 9000 BRI958 má 4 nástavce:

Inteligentní nástavec na ošetřování těla

Inteligentní nástavec na tělo má největší ošetřovací okénko, až 4,1 cm², čímž se sníží čas epilace větších ploch. Obě nohy, od kolen níže, dokážete epilovat už za necelých 9 minut. Díky zakřivení, nástavec dokonale kopíruje tvar těla a zajišťuje maximální kontakt s pokožkou.

Inteligentní nástavec na obličej

Nástavec s malým a plochým tvarem na jemnou epilaci chloupků na citlivé pokožce obličeje - nad horním rtem, licousy, na bradě a linií dolní čelisti. Přidaný filtr zajišťuje bezpečnou a přesnou epilaci.

Inteligentní nástavec na podpaží

Tento inteligentní nástavec se zaobleným tvarem byl speciálně navržen pro těžce přístupnou oblast podpaží. Zajišťuje maximální kontakt s pokožkou a co nejnižší ztrátu světla během epilace.

Inteligentní nástavec na oblast bikin

Díky zakřivenému tvaru dokáže precizně kopírovat kontury oblasti bikin. V porovnání s nástavcem na tělo má přidaný extra filtr a vyšší propustnost světla, aby dokázal efektivně ošetřovat i tlustší a pevnější chloupky.

Pro koho je epilátor Philips Lumea vhodný?

IPL světlo přitahuje tmavá barva kořínku chloupku. Čím je větší kontrast mezi pokožkou a barvou chloupků, tím lepší výsledky dosáhnete. Ideální je kombinace světlá pokožka s tmavými chloupky.

Epilace IPL světlem není účinná na tmavé a opálené pokožce a na bledé pokožce s bledými chloupky.

IPL epilace a opalování

Opalování, ať už přirozené nebo umělé, způsobuje změnu barvy a citlivosti pokožky a změnu barvy chloupků. Pokožka tmavne a chloupky se zesvětlují, což nepříznivě ovlivňuje účinek IPL světla.

Pokud používáte samoopalovací kosmetiku, počkejte, dokud umělé opálení zcela nezmizí.

IPL Epilátor Philips Lumea 9000

Kdy jsou viditelné první výsledky?

Výsledky závisí na několika faktorech, hlavně od růstové fáze chloupku a pravidelnosti epilace. Kořínek chloupku se může nacházet v odpočinkové nebo růstové fázi.

Ve fázi odpočinku je kořínek bledý, ale jak se postupně dostává do aktivní fáze, začíná tmavnout. Aby byla IPL epilace efektivní, světelný impuls musí zasáhnout kořínek v aktivní fázi růstu. Jednotlivé chloupky se nacházejí v různých fázích, proto je důležité ošetření pravidelně opakovat.

Výsledek epilace závisí na tom, kolik kořínků bylo zasaženo v aktivní fázi růstu. Po zasažení světlem začne chloupek postupně vypadávat a kořínek se dostává do fáze odpočinku.

Chloupky začnou vypadávat přibližně do 2 týdnů od epilace. Po 2-3 ošetřeních by se měl projevit viditelný úbytek a hustota v ošetřované oblasti. Jen pravidelnou epilací zasáhnete všechny chloupky v jejich aktivní fázi růstu.

Celkově je IPL epilace jednou z nejefektivnějších, bezbolestných a šetrných metod odstraňování chloupků. Při správném a pravidelném ošetření se zbavíte chloupků nejen na pár dní, ale na celé měsíce.

Jak často je třeba používat IPL epilátor?

Abyste zasáhli co nejvíce chloupků v aktivní fázi, je třeba provádět IPL epilaci jednou za 14 dní, celkem 4 ošetření. Pro dlouhodobé udržení hladké pokožky bez chloupků je třeba ošetření opakovat jednou za měsíc po dobu 8 měsíců.

Výdrž baterie

Epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI958 má vestavěnou dobíjecí baterii. Bezkabelové použití je ideální pro těžko dostupná místa, jako je například oblast bikin.

Bohužel výdrž baterie zatím není dostatečná k ošetření celého těla. Plné nabití, které trvá 100 minut, vydrží na 130 impulzů při nejvyšší intenzitě. Při používání IPL epilátoru bez kabelu se zvyšuje i čas ošetřování jednotlivých oblastí.

IPL Philips Lumea obsahuje:

IPL epilátor Philips Lumea BRI958/00
nástavec na nohy
nástavec na obličej
nástavec na podpaží
nástavec na oblast bikin
nabíječka
pouzdro

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.