Kartáček na čištění pleti RIO

Dobíjecí kartáček na čištění pleti RIO Beauty s jemnou silikonovou hlavicí působí na pokožku jako peeling - odstraní černé tečky, oleje a odumřelé buňky ... Kartáček můžete použít i na vmasírování kosmetiky do pokožky.

Cena bez DPH ... 666 Kč
Cena s DPH ....... 799 Kč

pilulka.cz:
Koupit

Proč si pravidelně čistit pokožku čistícím kartáčkem? Čistící kartáček RIO Beauty pokožku zbaví odumřelých kožních buněk, vyčistí póry, odstraní černé tečky, zbytky make-upu, oleje a nečistoty, které se na pokožce během dne usadily. Pokožku důkladně vyčistí a tím ji také připraví na vstřebání aktivních látek z kosmetických přípravků.

Čistící kartáček RIO Beauty můžete použít i na masáž obličeje - na vmasírování kosmetických přípravků. Aktivní látky proniknou hlouběji do pleti a pokožka se během masáže zpevní a zregeneruje.

Díky silikonovému povrchu a voděodolné konstrukci je čistící kartáček RIO Beauty snadno omyvatelný, nezůstávají v něm mikroby ani zbytky nečistot či kosmetiky.

Proč si vybrat čistící kartáček od RIO Beauty?

1 minuta pro dokonale čistou pleť

Stačí 1 minuta 2x denně a Vaše pleť bude vypadat zdravější a jasnější a černé tečky zmizí. Doporučujeme používat ráno a večer. Ráno odstraníte z pokožky mastnotu a oleje, které pokožka vyprodukovala během noci. Večer před spaním odstraníte z pokožky zbytky make-upu, oleje, nečistoty z ovzduší, prach apod.

2v1: Peeling a masáž

Jak používat čistící kartáček RIO Beauty?

Čistící kartáček doporučujeme používat pravidelně, minimálně 1x denně - večer před spaním. Kromě čistícího kartáčku budete potřebovat gel na čištění pleti.

Krok č. 1: hloubkové čištění pleti

Odstraňte make-up a odličte oči. Navlhčete pokožku vodou a naneste dostatečné množství čistícího gelu, který rozetřete po celé ploše obličeje. Čistící kartáček zapněte a pomalu přejíždějte po celé pokožce.

Začněte na čele a přesuňte se přes nos, tváře až k bradě a krku. Na každém místě se zdržte přibližně 20 sekund. Pokud je to nutné, například máte-li v oblasti kolem nosu černé tečky, můžete i déle.

Nakonec z pokožky smyjte zbytek gelu na čištění pleti a jemně osušte. Čisticí kartáček opláchněte a jemně osušte.

Krok č. 2: Výživa pleti

Po vyčištění pleti naneste na pokožku svůj oblíbený kosmetický produkt. Doporučujeme nejprve nanést sérum na výživu pleti a poté noční krém s aktivními látkami. Kosmetické produkty můžete do pokožky také vmasírovat pomocí kartáčku. Po použití kartáček důkladně očistěte, aby na něm nezůstaly zbytky z kosmetiky, a nechte volně vysušit.

Výrobce: RIO Beauty - součást skupiny The Dezac Group s výrobou a sídlem ve Spojeném království.

Obsah balení:

Přístroj s vestavěnou baterií
USB nabíjecí kabel (síťový adaptér není součástí balení),
Návod k použití v různých jazycích (včetně slovenského / českého).

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.