Kyselina hyaluronová s kmenovými buňkami

Kyselina hyaluronová v kombinaci s kmenovými buňkami a extraktem z ibišku pokožku nejen omlazuje a hydratuje, ale i spouští přirozené regenerační mechanismy. Ampule jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Kyselina hyaluronová a kmenové buňky v ampulích.

Účinek kyseliny hyaluronové s kmenovými buňkami:

Kyselina hyaluronová v kombinaci s kmenovými buňkami a extraktem z ibišku pokožku nejen omlazuje a hydratuje, ale i spouští přirozené regenerační mechanismy. Ampule jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Ampule obsahují:

Kombinace aktivních látek zpomaluje přirozený proces stárnutí, vyhlazuje a redukuje vrásky a regeneruje pokožku.

Kyselina hyaluronová

Hydratace je základem zdravé a dokonalé pleti. Molekuly kyseliny hyaluronové dokáží zadržet vysoké množství vody. V mezibuněčných prostorech funguje jako houba. Naváže na sebe vodu a postupně ji uvolňuje dle potřeb pokožky. Spolu s kolagenem se podílí i na ochraně pleti.

K zajištění dokonalé hydratace pleti obsahují ampule kyseliny hyaluronové s kmenovými buňkami nízkomolekulární i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová dokáže proniknout do hlubších vrstev pokožky, zatímco vysokomolekulární zůstává pod povrchem, čímž je zajištěna hydratace všech vrstev pokožky.

Aquaxyl

Aquaxyl je látka, která se přidává do kosmetických přípravků určených nejen na redukci vrásek. Dokáže proniknout všemi vrstvami pokožky, zlepšuje transport vody a glycerolu a podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové.

Na pleti vytváří bariéru, díky čemuž voda zůstává uzavřená v pokožce. Pleť je tak hydratovaná a chráněná až na 24 hodin.

Kmenové buňky

Kmenové buňky ze speciální švýcarské odrůdy jablek prodlužují výkonnost a délku života kožních kmenových buněk. Spouštějí řetězovou reakci, která urychluje regeneraci a tvorbu nových buněk. Navenek dochází k postupnému omlazení a potlačení známek stárnutí. Pokožka se stává pružnější a zdravější.

Extrakt z ibišku

Ne nadarmo se v některých zemích ibišku říká botoxová rostlina.

Ibišek je přirozeným zdrojem AHA kyseliny, která pomáhá odstraňovat odumřelé buňky, regenerovat poškozené tkáně a urychluje tvorbu nových buněk. Zvyšuje vlhkost, flexibilitu, elasticitu pokožky a zmenšuje póry. AHA kyseliny působí i jako antioxidant, ochraňují pleť před volnými radikály. Kromě AHA kyseliny ibišek obsahuje speciální sliz, který pokožku zvlhčuje a zvyšuje její elasticitu.

Ampule kyseliny hyaluronové s kmenovými buňkami jsou silným koncentrátem, proto se nedoporučuje používat je dlouhodobě. Po 7denní kúře následuje přestávka. Kúru můžete opakovat pravidelně, nejlépe jednou za měsíc.

Množství: ampulky 7 x 2ml

Značka: WELLMAX

Diskuse

lopez: Dobry den,mate knihu ?Jak se to uziva?a kolik ml se podava? Lopezova

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.