Kyselina hyaluronova s mořským hedvábím

Ampule Wellmaxx s kyselinou hyaluronovou a mořským hedvábím pomáhají pokožce vybudovat zásobu vlhkosti a udržují pokožku hydratovanou.

Mořské hedvábí podporuje syntézu kolagenu, čímž udržuje pokožku hladkou. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a podporuje její pevnost. Aquaporine plus stimuluje tvorbu jemných vodních kanálků, a tím zajišťuje přísun a následné uzavření aktivních látek a vlhkosti uvnitř pokožky.

Proč si vybrat kyselinu hyaluronovou s mořským hedvábím:

Aktivní látky

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová udržuje vlhkost a elasticitu pokožky. Věkem ji produkuje naše tělo stále méně a méně. Pokud si chcete udržet mladistvý vzhled pokožky co nejdéle, musíte tuto látku dodat tělu zvenčí. Kyselina hyaluronová udržuje kolagen v pokožce hydratovaný a elastický.

Vaše pleť nebude jen pružná, ale také zregenerovaná a chráněná před venkovními vlivy. Kyselina hyaluronová dokáže navázat vodu a tímto způsobem zvětšit svůj objem až 1000násobně - o dokonalou hydrataci je tedy postaráno. Nejenže zabrání tvorbě vrásek, vzniklé vyhladí, ale rovněž zabrání vzniku strií a urychlí hojení ran.

Mořské hedvábí

Mořské hedvábí se získává ze Slávky modré. V podstatě jde o nit, která obsahuje mořský kolagen a elastin. Podporuje syntézu kolagenu a keratinu, díky čemuž se značně zlepšuje kvalita pojivové tkáně pokožky. Vaše pleť bude hladká, pružná a vitální.

Aquaporine plus

Aquaporine plus obnovuje tvorbu mikroskopické tkáně - konkrétně vodních kanálků v pokožce, díky čemuž je pokožka dostatečně hydratována. Hydratační koloběh v pokožce zůstává neporušený a uzavřený uvnitř pokožky. Aquaporine plus zajišťuje optimální hydrataci vaší pleti a podporuje přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové.

Použití

Ampulku aplikujte ráno nebo večer na vyčištěnou pleť. Jemným tlakem prstů na pokožku (poklepáváním) dostanete roztok do pleti.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud do pokožky vklepete ampulku a použijete červené nebo infračervené LED nebo laserové světlo nebo žehličku na pleť. Gel při takové aplikací fotoplymerizuje a vytváří v pokožce stabilnější a hůře odbouratelné struktury. Efekt je trvalejší.

Množství: 7 x 2 ml

Výrobce: Wellmaxx

Wellmaxx je německá inovativní značka, která se neustále rozvíjí. Má zastoupení v 24 zemích - od Mnichova přes Dubaj až po Hongkong. Atraktivní produkty, nejnovější trendy a vysoce účinné aktivní složky splňují nejpřísnější normy i vysoké nároky zákazníků.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.