Laserový depilátor, přístroj na odstraňování chloupků

Laserový depilátor Benus (Venus) CW808 je přístroj na odstraňování chloupků pro domácí použití.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Obsahuje: laserový přístroj, 2 bezpečnostní klíče na zapnutí, adaptér, manuál

Odstraňuje chloupek tak, že kořínek vypálí. Laserový paprsek namiřte přímo na chloupek. Zapnutí a vypnutí je přes bezpečnostní klíč.

Jak pracuje laserový depilátor?

Laserový depilátor má vlnovou délku 808nm. Laser prochází kůží a je absorbován melaninem. Zahřeje vlasový folikul, který se následně teplem zničí a postupně se jeho růst zastaví úplně.

Je rozdíl mezi domácím laserovým ošetřováním Benus a laserovým odstraněním v kosmetických salónech?

Laserový depilátor Benus CW808 (předtím Venus) je založen na stejné technologii jako komerční laserové odstraňovače chloupků používané na klinikách ve světě. Permanentní odstranění chloupků depilátorem Benus za zlomek ceny a času oproti klinikám. Laserové odstraňování chloupků většinou vyžaduje několik sezení na dosažení trvalého výsledku. Musíte zaplatit mnohokrát, abyste dosáhli ošetření jedné oblasti. S Benus platíte pouze jednou.

Které oblasti mohou být ošetřovány laserovým depilátorem?

Všechny oblasti kromě těsné blízkosti očí. Běžně se ošetřuje tvář, oblast pod nosem, krk, hruď, čelo, pod rameny, záda, nohy i břicho.

Jaké výhody nabízí laserový depilátor Venus?

Jak dlouho trvá aplikace, např. depilace laserem jedné dolní končetiny?

Depilace laserem trvá přibližně hodinu v závislosti na délce, hustotě a tloušťce chloupků.

Co bych měla pociťovat?

Depilace laserem je bezbolestná. Pokud pociťujete pálení nebo jiné nepříjemné pocity, snižte intenzitu. Citlivější osoby nebo citlivější místa mohou mít mírný pocit pálení.

Jak Benus používat?

1. Chloupky je vhodné depilovat, když dosahují 1-2 mm délky.
2. Při prvním použití zvolte nízkou intenzitu. Nejlepší výsledky se dosahují při vysoké intenzitě.
3. Je normální, když pociťujete mírné pálení. Danou část těla je dobré ošetřit jednou za 2 týdny a většinou postačují 4 opakování depilace laserem.
4. Může se vám zdát, že chloupek stále roste. Je to důsledek, že je vytlačen ven. Chloupek odpadne sám. Při pravidelných aplikacích přestane růst úplně.
5. K vypadnutí chloupků a kořínků dochází 10-14 dní po aplikaci. V případě potřeby si je odstraňte samy, zbytky, které zůstanou uvnitř, se samy uvolní.

Jakou si mohu zvolit intenzitu?

Benus nabízí intenzitu slabou, střední a silnou.

Kdy mohu zapnout laserové vyzařování?

Když máte laser přiložen k pokožce, spusťte laserový paprsek.

Co můžete očekávat?

Pro dlouho trvající efekt je třeba aplikovat depilátor 6-8 měsíců. Po 3 aplikacích nedochází k viditelné změně. Po měsíci si všimnete, že chloupek je světlejší a jemnější. Po 5 ošetřeních zaznamenáte výrazný pokles objemu chloupků. Po 10 aplikacích budete mít krásnou pokožku bez chloupků, jako byste je tam nikdy neměly.

Rychlost trvalého odstranění je individuální. Vše závisí na typu pokožky a chloupku, barvě, kořínku atd. Světlejší pokožka s tmavými chloupky zaznamená výsledky po jedné aplikací. Aplikace je však pro trvalý efekt třeba opakovat.

Může jediná aplikace odstranit chloupky?

Ne, protože růst chloupků prochází 3 fázemi a to Anagen, Catagen a Telogen. Časový interval, abychom pokryli celý cyklus růstu chloupků (hlavně Anagen), se u každého člověka liší. Nejméně 4 aplikace jsou nezbytné.

Typ laseru

Diode Laser

Vlnová délka

808nm

Výkon

DC.9V.1200mA

Balení obsahuje

přístroj, adaptér, manuál.


Epilace laserem - jak to funguje? Co si je třeba uvědomit předtím, než si přístroj zakoupíte?

Jaká jsou omezení?

Upozornění:

Jak si vybrat v systémech na odstraňování chloupků?

Určitě všichni víte, že IPL, tedy intense pulse light (intenzívně pulzující světlo), je vhodné na odstraňování chloupků v oblasti třísel, zad, nohou a obličeje. Pulsy světla směřují energii do vlasových kořínků. Nejvíce se hodí na světlejší pleť a tmavší chloupky.

Pokud chloupky narostou znovu, je třeba aplikaci opakovat.

Princip je stejný, vlnové délky se používají různé, protože jsme každý jiný.

Světlo na depilaci je již tak rozšířené, že asi nikdo nepochybuje o tom, že to funguje. Některé lasery přece odstraňují i tetování, pigmentové skvrny a také řežou tkáně a odpařují materiály.

Pokud má IPL 560 až 1200 nm, funguje proti zarudnutí a k omlazení pleti. 590 až 1200 nm na normalizaci pigmentu a omlazení. U tmavší pleti 640 až 1200 nm. Na odstraňování chloupků slouží 695 až 1200 nm. U tmavší pleti je to opět blíže k infra - 755 až 1200 nm.

Dnes přinášíme na český a slovenský trh přístroj Benus, infračervený laser 808nm. Jsme potěšeni, že je konečně tady a my Vám ho můžeme nabídnout.

Diskuse Zobrazit celou diskuzi (8)

Lenka: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tento přístroj vydrží? Někde jsem se dočetla, že se tam musí měnit ta část s impulzním světlem. Děkuji Lenka

dixo.cz: Dobrý den, žádná část tohoto přístroje není měnitelná.

reaguj

monika: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tento přístroj vydrží? Někde jsem se dočetla, že se tam musí měnit ta část s impulzním světlem. Děkuji

reaguj

Pavla: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tento přístroj vydrží? Někde jsem se dočetla, že se tam musí měnit ta část s impulzním světlem. Je ta část u vás také k dostání a kolik stojí?

reaguj

lucie: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho tento přístroj vydrží? Někde jsem se dočetla, že se tam musí měnit ta část s impulzním světlem. Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, žádná část tohoto přístroje není měnitelná.

reaguj

Dynny: Dobrý den,je potřeba používat při ošetření obličeje laserem ochrané brýle?Píše se,že se odstranuje chloupek po chloupku,to si neumím představit,jak ošetřím jen jeden a pak zase další,jiný.A ten první,už ozářit nesmím a přitom my roste jeden vedle druhého a hlavice zakrývá plochu snad 20 chloupků.To je snad úplně nemožné.Děkuji

dixo.cz: Dobrý den, pro zvýšení Vaší bezpečnosti používejte ochranné brýle. Co se týče ošetření, jak je napsáno v uživatelském manuálu, měli by jste ošetřovat chloupek po chloupku. Tzn. ošetřit chloupek posunout se o kousek vedle na další chloupek a opět ošetřit.

reaguj

Zobrazit celou diskuzi (8)


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.