Laserový hřeben na růst vlasů

Laserový hřeben je celosvětově rozšířená terapie na revitalizaci řídnoucích a stenčujících se vlasů. Získají hrubší, bohatší a zdravější vzhled.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Laserový hřeben - laserová fototerapie pro Vaše vlasy a skalp

Pokud si děláte starosti o Vaše vlasy, které slábnou, řídnou a začínají ve zvýšené míře vypadávat, potřebujete laserový hřeben. Laserový hřeben efektivně zastaví vypadávání a napomůže opětovnému růstu vlasů.

JAK laserový hřeben funguje?

Poskytuje stimulační energii na energizaci oslabených folikulů (hlavní faktor vypadávání vlasů). Laserový hřeben zvyšuje vaskularizaci (jinak řečeno tvorbu cévního systému a jeho funkci) a buněčný metabolismus. Laserová energie, což bylo prokázáno, zvyšuje průtok a cirkulaci krve. Tento nárůst mikrocirkulace je podstatný pro udržení výživy vlasových folikulů. Takto vlasový váček získává lepší stavební komponenty pro růst vlasů, ozdravuje a začíná produkovat zdravé vlasy. Hřeben je prevencí před vypadáváním vlasů.

Něco málo o folikulu, který laserový hřeben oživuje

Vlasový folikul je tkáň, která obaluje vlas a z níž vlas vyrůstá. Je tvořen vlasovou cibulkou a okolo ní obalenými dvěma vlasovými pochvami. Vlasový folikul je vlastně vchlípenina pokožky. Zespoda se na vlasový folikul připojuje řídké vazivo a je zde také cévní zásobení. V jiné části jsou zase napojeny mazové žlázy a někdy také potní žláza. Asi uprostřed vlasového folikulu je ztluštěnina, na kterou se upíná sval – vzpřimovač chlupu.

Laserový hřeben je celosvětově rozšířená terapie na revitalizaci řídnoucích a stenčujících se vlasů. Získají hrubší, bohatší a zdravější vzhled. Podobně jako procesy fotosyntézy, i naše vlasy potřebují světlo. Světlo laserového hřebene stimuluje vlasové folikuly a přináší nárůst hustoty, rychlosti růstu a normalizuje pokožku hlavy. Je to velmi efektivní produkt pokud se používá správně. Také muži i ženy mohou těžit z Hair Care laserového hřebene.

Použití laserového hřebene:

Proč si vybrat tento laserový hřeben?

Specifikace laserového hřebene:

  • Světelné zdroje: zelené LED diody a laserová dioda.
  • Laserová dioda: 650nm.
  • Frekvence vibrací: 150Hz + / - 50Hz.
  • Napájení: 2x AA baterie / adaptér.
  • Laserový výstup: 4mW.
  • Pracovní podmínky - teplota: 5-40 ° C.
  • Vlhkost prostředí: do 80%.

Diskuse

meandy1: Je tento hřeben vhodný jen u vypadávání vlasů nebo má i jiné využití?

dixo.cz: Dobrý den, laserový hřeben je primárně určen na problémy s vypadáváním vlasů a na problémy s vlasovou pokožkou. Konkrétně jaké další využití máte na mysli? Přejeme hezký den

reaguj

nicolpavel: lamani ridnuti slabnuti tenke

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.