Laserový přístroj proti bolesti Sundom

Věděli jste, že pokud trpíte bolestí od zad, ramene, kotníků, zápěstí, krku, lokte nebo kolena, laserové přístroje proti bolesti Vám mohou pomoci přinést úlevu účinně a rychle od bolesti ?

Sundom proti bolesti

Věděli jste, že pokud trpíte bolestí zad, ramene, kotníků, zápěstí, krku, lokte nebo kolena, mohou Vám laserové přístroje pomoci přinést úlevu účinně a rychle od bolesti?

Posílení mikrocirkulace

810nm laserové záření zvyšuje DNA / RNA poměr tkáňových buněk, podporuje regeneraci buněčných tkání, angiogenezi, což vede k regeneraci tkání a zlepšení krevního oběhu. Proto, podporuje metabolismus v ozářené oblasti a vede k rychlému odstranění bolesti.

Silný analgetický efekt

Laserové záření zmírňuje chronickou a akutní bolest rychle, kvůli aktivaci mozkového systému produkce endorfinů a energizaci těchto procesů se zlepšuje metabolismus mozku. Navíc laser podporuje metabolismus tkání, zvyšuje okysličení, a tím nastává zmírnění bolesti.

Záněty modulující efekt

Laserové záření zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus, které má vliv na snížení propustnosti buněk krevních cév k zmírnění zánětu a rychlosti a míry produkce výpotku. Navíc i aktivuje funkci makrofágů a systémů, které přispívají ke zlepšení imunity. Proto laserové záření má protizánětlivý účinek.

Posílení rozvoje granulační tkáně

Laserové záření urychluje obnovení srůstů a hojení ran, tím, že stimuluje mastocytové buňky a makrofágy k uvolnění růstových faktorů a dalších látek, jako např.: Proliferace fibroblastů, endoteliálních buněk keratinocytů a udržuje v nepříznivých podmínkách jejich silnou stimulaci. Rozvoj granulační tkáně je kontrolován převážně růstovými faktory uvolňovanými z makrofágů.

Zmenšení a redukce otoků

Laserové záření zvyšuje krevní a lymfatický tok, snižuje nadměrné množství tekutin a bílkovin uvolňovaných do tkání a zlepšuje výkon, tedy energii dostupnou v tkáni.

Hluboký průnik světla

SUNDOM je přístroj s 810nm vlnové délky. V tomto rozmezí, může tento laser proniknout do hloubky 7 cm tkáně lidského těla.

Trigeminálna neuralgie, resp.prosopalgia

Trigeminální neuralgie je porucha pátého hlavového nervu. To má za následek těžké, opakující se, ostré, obličejové bolesti podél trojklaného nervu.
Primárně neuralgie trigeminu je-intermitentní bolest, nelze najít přesnou příčinu, možná je způsobena kornatěním cév a komprese nervů.
Sekundární neuralgie trigeminu - jsou přetrvávající bolesti způsobené nádorem, zánětem nebo cévními malformacemi.

Ozařování a metody:
Použití: SUNDOM sondou ozařovat přímo postižené místo. Vybrat 3 - 5 bodů pokaždé, ozařovat jednou denně, 7 krát je léčebná kúra. Doba léčby samozřejmě záleží od nemoci a může být i delší.
Referenční dávka:
Reference na výkon je 100 mW ~ 159mW, délka ozařování je 5 ~ 8 minut (nejlepší čas kdy zastavit ošetření je, když máte smyslově teplé pocity, lehké píchání nebo mravenčení)

Skapulohuerální periatritída

Skalopulohumerální periarthritída je druh degenerace kloubního pouzdra, svalů šlach a Bursy synovialis a chronický zánět měkkých tkání kolem kloubu.
Je charakterizována rozsáhlými bolestmi a funkční poruchy na rameni. Tato nemoc se vyskytuje především na jednom rameni, na dvouch ramenech je vzácné a má delší trvání, ale s žádnými zraněními v historii. Periatritída se objevuje i v oblasti kolen.

Ozařování a metody:
SUNDOM přímo nastavit na bolestivá místa a body.
Pokaždé, když je třeba zvolit 3 až 5 bodů, vhodný rozsah výkonu 400mW ~ 500mW. Doba trvání je 5 ~ 10 minut (nejlepší čas kdy zastavit ošetření je, když máte smyslově teplé pocity, lehké píchání nebo mravenčení). Jednou denně za 7 dní je léčebný cyklus.

Tenisový loket

Tenisový loket je znám jako laterální epikondylitida, kde vnější část lokte je bolavá a citlivá, ale nevykazuje žádný zánětlivý proces.
Vzhledem k akutní a chronické napětí, tenisový loket je obvykle způsoben chronickým zraněním myofascitis šlachy předloktí a extensor na rameni kosti a bolesti v tomto místě.

Ozařování a metody:
Sondu SUNDOM laserového přístroje nastavit přímo na bolestivá místa (bok epikondyly nebo i níže). Vyberte 3 až 5 bodů pokaždé, vhodný rozsah výkonu 400mW je ~ 500mW. Doba trvání je 5 ~ 10 minut (nejlepší čas zastavit, když máte pocit tepla, lehké jehličky nebo brnění). Jednou denně, 7 dní je léčebný cyklus.

Krční spondylóza

Krční spondylóza je degenerativní stav krční páteře. Je to hlavně kvůli dlouhodobému přetížení, kostní hyperplazii, nebo namáhání nebo poškození plotének, zahušťování vazivové tkáně nebo tlaku do krční míchy, nervových kořenů nebo tlaku na vertebrální arterie.

Mezi nejčastější přízna

Diskuse

ladislavpetho: Na krčnú chrbticu

reaguj

Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.