Maca

Výživový doplněk Maca dodává energii, zlepšuje fyzickou i psychickou výkonnost, a především má dlouhodobé přetrvávající účinky. Pravidelné užívání vede k povznesené smyslové žádostivosti, aktivuje buňkový metabolismus, zlepšuje mentální koncentraci a duševní odolnost, prodlužuje život a v neposledním řadě působí na plodnost a potenci.

Cena bez DPH ... 269 Kč
Cena s DPH ....... 309 Kč

drmax.cz:
Koupit
pilulka.cz:
Koupit

Peruánská modrá tableta

Prastará léčivá rostlina Maca má široké spektrum působení. Pravidelné užívání vede k povznesené smyslové žádostivosti, aktivuje buňkový metabolismus, zlepšuje mentální koncentraci a duševní odolnost, prodlužuje život a v neposledním řadě působí na plodnost a potenci.

Výživový doplněk Maca dodává energii, zlepšuje fyzickou i psychickou výkonnost, a především má dlouhodobé přetrvávající účinky. Také je ceněná pro vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitamínu E.

Co je Maca?

Rostlina Maca nazývaná také „Peruánsky žen-šen“ nebo „Peruánská modrá tableta“ je svými léčivými účinky známa již 2 000 let. Roste v Andách, v Peru. Bojovní Inkové jedli Macu před bojovou výpravou na dosáhnutí sily a vytrvalosti. Indiáni ji považují za posvátnou, španělský dobyvatelé ji nazvali „sexuální rostlinou Inku“. Ženy v jižní Americe ji využívali na podporu výdrže, předcházení únavy a na snižování účinku stresu.

Pozitivně účinky Peruánské rostliny Maca:

Klinické testy dokonce potvrdili pozitivní vplyv na objem semena, pohyblivost a počet spermií.

Doporučená denní dávka

2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou.
Účinek se u většiny osob dostavuje za 7 až 14 dní a dlouhodobě přetrvává.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí.

Upozornění

VitaHarmony Maca je doplněk stravy, nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy.

Pokud trpíte těžkými depresemi a úzkostnými stavy, je dobré se o užívání macy zmínit svému lékaři. Maca může díky svým povzbudivým účinkům tyto stavy maskovat.

Obsah

500mg - 90 tablet

Výrobce

VitaHarmony

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.