Masážní a multifunkční hřeben

Trpíte nadměrným vypadáváním vlasů? Zastavil se Vám růst nových vlasů nebo je máte viditelně poškozené? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu z otázek kladně právě pro Vás je určen tento Multifunkční hřeben, ke kterému dostanete zdarma Masážní hřeben.


Tento produkt je momentálně nedostupný, pro více informací nás kontaktujte.

Vlasy jsou pro člověka důležité především z hlediska sociální komunikace. Ztráta vlasů je často pociťována jako ztráta vlastní identity, snížení atraktivnosti, sebevědomí a může vést až k depresím. Nadměrným vypadáváním vlasů trpí až 50% populace. Pokud patříte k těmto padesáti procentům, právě Vám je určen Multifunkční hřeben na růst a obnovu vlasů.

K multifunkčnímu hřebeni dostanete ZDARMA speciálně upravený Masážní hřeben určený zejména lidem trpícím alopecií.

Multifunkční hřeben

Multifunkční hřeben proti padání vlasů má v sobě zabudované tři funkce:

Díky těmto funkcím stimuluje do hloubky vlasové folikuly přes 8 elektrických bodů, zabíjí bakterie na vlasové pokožce, rozšiřuje kapiláry, podporuje metabolismus čímž se obnovuje růst vlasů. Je navržen pro pohodlné použití v domácnosti.

Multifunkční hřeben - Impulsy

Léčba impulsy patří mezi tradiční čínskou léčbu. Vlasové folikuly slouží jako výživové lůžko pro vlasový kořínek. Od množství vlasových kořínků závisí hustota vlasů, avšak s věkem klesá počet aktivních folikulů a tím vlasy ztrácejí svou hustotu a pevnost. Elektrický mikroproud generovaný multifunkčním hřebenem efektivně aktivuje a probouzí hluboko uložené folikuly. Impulsy mají mimořádné účinky na léčení těžkých a komplikovaných případů.

Multifunkční hřeben - Ozon

Ozón má dezinfekční účinky, protože rychle rozkládá nukleové kyseliny a ničí bakterie. Předchází tvorbě lupů, svědění pokožky a různým zánětům. Během ošetření rozšířeného o impulsy proniká do vlasových folikul, které čisti a ozdravuje.

Multifunkční hřeben - Infračervené záření

Má největší podíl na aktivaci buněk a posílení metabolismu. Podporuje uvolňování odumřelých buněk a znovuzrození nových buněk.

Masážní hřeben

Speciálně upravený masážní hřeben rovnoměrně nanáší přípravky na vlasy, zvyšuje jejich absorpci a díky mikro vibracím zlepšuje prokrvenost pokožky, stimuluje vlasové folikuly, čímž začíná obnova růstu nových vlasů. Nové vlasy vyžadují pravidelné a nepřetržité vyživování a okysličování vlasových kořínků. Masážní hřeben je především určen lidem trpícím alopecií.

Masážní hřeben má v sobě zabudovanou 10 ml odměrku, díky čemuž se přípravek na vlasy rovnoměrně vstřebává do celé pokožky hlavy a tím působí intenzivněji a výsledky jsou viditelně rychleji než při běžném nanášení. Do odměrky můžete nalít různé oleje nebo balzámy, které podporují růst vlasů, odstraňují lámavost, zlepšují kvalitu vlasu atd.

Specifikace

Vstup: AC 220V / 50Hz - AC 110V / 60Hz
Nabíjecí baterie: 2,4 V / 600 mA
Nabíjecí čas: 6 hodin
Váha multifunkčního hřebene: 120 gramů
Váha masážního hřebene: 160 gramů
Produkce ozónu: 2000 uW / cm²
Rychlost vibrací: 5000 - 8500 rpm

Obsah balení:

  1. Multifunkční hřeben
  2. Masážní hřeben
  3. nabíjecí stanice
  4. adaptér
  5. manuál

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.