Masážní přístroj proti celulitidě Beurer CM 50

Masáž proti celulitidě mechanicky vyhlazuje a zpevňuje pokožku, odstraňuje přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Jemná masáž vyhlazuje tukové buňky na samém povrchu pokožky. Intenzivní masírování stimuluje prokrvování a detoxikaci hlubších vrstev pokožky.

Cena bez DPH ... 1 174 Kč
Cena s DPH ....... 1 409 Kč

krasa.cz:
Koupit
pilulka.cz:
Koupit
mall.cz:
Koupit
parfemy.cz:
Koupit

Masážní přístroj Beurer CM 50 proti celulitidě je pohodlným řešením pro domácí užívání. Intenzivní masáž vám denně nezabere více než 15 minut času s dlouhodobými výsledky.

2 úrovně intenzity masáže

Jemná masáž vyhlazuje tukové buňky na samém povrchu pokožky. Intenzivní masírování působí více do hloubky, umožňuje prokrvení a detoxikaci hlubších vrstev kůže, intenzivnější masáž má dlouhodobý efekt.

Proč si vybrat Beurer CM 50?

Jednoduché čištění

Masážní válečky jsou snadno odnímatelné. Po každém použití jedním pohybem odejměte masážní váleček a jednoduše jej omyjte pod tekoucí vodou. Před dalším použitím masážní válečky nechejte uschnout. Pohodlně, jednoduše a opakovaně.

O celulitidě

Typické ďolíčky na kůži postihují především oblast stehen, nadloktí a hýždí. Celulitidou trpí častěji ženy. A jak celulitida vzniká? Uvězněny tukové buňky hromadí další tuk a odpadní látky, které lymfatický systém nedokáže odplavit - postupně zvětšují svůj objem, čímž vytvářejí tlak na kůži a způsobují její povrchovou deformaci, tzv. "pomerančovou kůži".

Existuje mnoho lékařských a kosmetických metod „léčby“ pomerančové kůže, ale žádná není 100% efektivní. Avšak ve spojení s pravidelným cvičením, vyváženou dietou a lymfatickými masážemi lze dosáhnout výrazného zlepšení.

Jaký vliv má masáž na odstranění celulitidy?

Jednou z příčin, proč celulitida častěji postihuje ženy, jsou ženské hormony estrogeny, které mají negativní vliv na stav podkožního vaziva a žilní stěny, které jejich vlivem časem povolují. Potíže také znásobuje nevhodný jídelníček s příliš vysokým obsahem soli. Tělo kvůli ní zadržuje vodu v buňkách a problém se tím jen zhoršuje. Kromě úpravy jídelníčku a vysazení/úpravy hormonální antikoncepce (obsahující ve velké míře právě estrogeny) se dá s celulitidou bojovat i příjemnou masáží.

Masáž mechanicky vyhlazuje a zpevňuje pokožku, odstraňuje přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Této proceduře se říká „lymfatická masáž“, protože umí rozproudit lymfatický systém, který se v našem těle stará o detoxikaci, odvádění přebytečných tuků a tělesnou homeostázu. Celulitida koneckonců není nic jiného než kosmetický příznak špatně fungujícího lymfatického systému.

Kontraindikace

 

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.