Noční krém s retinolem DEVEE

Jedinečný účinek látek v krému je viditelný už na první pohled. Pleť se do rána rozjasní, je pevnější a napnutější. Póry se opticky zmenší a vrásky vyhladí.

Vyspěte se do krásy - s nočním krémem DEVEE Retinol Anti-Aging platí toto tvrzení do posledního puntíku. Výživný a omlazující krém obsahuje několik aktivních látek prospěšných pro pokožku.

Proč používat noční krém s retinolem?

Zatímco my odpočíváme, náš organismus se zaměřuje na obnovu buněk. Pravidelným používáním nočního krému DEVEE Retinol bude regenerace buněk pokožky efektivnější a rychlejší. Hned ráno můžete pozorovat jasnější a mladistvější vzhled pokožky. Pleť bude odpočatá, svěží a pružnější.

Noční krém s retinolem obsahuje:

Noční nebo denní krém s retinolem?

Výhodou nočního krému DEVEE Retinol je jeho pozitivní vliv na regeneraci buněk. Denní krém buňky pokožky také regeneruje, ale při použití nočním krému je obnova buněk dvojnásobná. Krém působí v hlubších vrstvách pokožky, takže pleť nejenže mladě vypadá, ona i skutečně mladší bude.

Retinol - pro retinol Vitanol Bio a retinyl palmitát

Čistý retinol je nejsilnější formou vitamínu A. Tento vitamín je důležitý pro růst a funkci buněk pokožky. Retinol citlivě reaguje na teplo, světlo a kyslík. Koncentrovanější retinol může dráždit pokožku, proto se v kosmetických přípravcích používá Pro Retinol Vitanol Bio a retinyl palmitát, které pokožku nedráždí, ale je v nich dostatek vitaminu A.

Nedostatek vitaminu A v pokožce má za následek smršťování vaziva. Pleť se stává sušší a ztrácí pružnost. Vitamín A ve formě Pro Retinol Vitanolu Bio a retinyl palmitátu, dodaný pleti zvenčí, dokáže ochablé vazivo obnovit a zajistit pleti svěžest a vitalitu. Kromě toho podporuje tvorbu kolagenu a regeneruje buňky pokožky. Pleť je napnutější, čímž se výrazně snižuje množství vrásek.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je převratným objevem ve světě estetické medicíny. Nejenže udržuje zdravé klouby, zároveň se stará i o naši pokožku. Hydratace je pro zdravou a mladistvou pleť velmi důležitá a bez kyseliny hyaluronové bychom v pokožce mnoho vlhkosti neudrželi. Tato kyselina na sebe dokáže navázat 1000 násobné množství vody, takže je ideálním prostředkem pro zajištění dostatečné a dlouhodobé hydratace.

Přibývajícím věkem se množství kyseliny hyaluronové v organismu snižuje, což má následně přímý negativní vliv na produkci kolagenu. Vnějšími projevy jsou vrásky a ochablá pokožka. Přísun kyseliny hyaluronové dokáže tvorbu kolagenu obnovit. Pleť se napne, získá pružnost a zároveň zmizí jemné vrásky.

Proč i vysoko- i nízkomolekulární kyselina hyaluronová?

Menší molekuly proniknou do hlubších vrstev pokožky, kde vytvoří zásobu vlhkosti pro kolagen a elastin, větší molekuly zůstávají těsně pod povrchem. Používáním přípravků s různými velikostmi molekul kyseliny hyaluronové se ztratí jemné vrásky, viditelně se sníží počet hlubokých vrásek a pleť vypadá mladší, pružnější a svěžejší a co je hlavní, je hydratovaná ve všech vrstvách, nejen na povrchu.

Aquaxyl

Aquaxyl je látka, která dodává potřebnou vlhkost pokožce i v těch nejhlubších vrstvách. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a zároveň vytváří nové zásoby vody. Podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové.

Vitamín E

Ochraňuje pokožku před vnějšími nepříznivými vlivy, podporuje její obranyschopnost a regeneraci. Vitamin E je antioxidant, který zachovává pleť svěží a vitální.

Jojobový olej, olej z makadamových ořechů, bambucké máslo

Tyto látky pleť vyhladí, zregenerují a ošetří. Pomohou jí udržet přirozenou vlhkost, vyhlazují drobné vrásky a zajišťují pokožce dostatečný přísun minerálů, vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Pomáhají udržovat pleť jemnou, hebkou a mimořádně elastickou.

Množství: 30 ml

Použití: aplikujte na vyčištěnou pokožku večer. V kombinaci s DEVEE Retinol sérum docílíte ideální účinek.

Výrobce: DEVEE - luxusní kosmetika, vyrobeno v Německu.

Diskuse


Email nebude zveřejněn, jen jeho první část.